• Firma nekomunikuje
    • Nepříjmá zásilky

ROZHODLI JSME PODAT HROMADNOU ŽALOBU PROTI FIRMĚ, budu ráda když se k nám každý připojí, čím více lidí tím lepe. Popřípadě mě kontakujte na email : [email protected]
    Děkuji.

• Mám už hodně informací o tom jak tahle parta okrádá lidi. Obchod byl záměrně zavřen, ale není všem dnům konec. Je třeba se spojit. Už je nás okradených hodně a vypadá to nadějně. Já taky přišla o mobil za tisíce ale jsem si skoro jistá že dostanu peníze zpět zvláště když to budeme řešit spolu. VŠICHNI POŠKOZENÍ pište na [email protected]

INFO PRO POŠKOZENÉ NA [email protected]

TAKHLE TO NENECHÁME!

• POZOR! FIRMA SE ÚMYSLNĚ ZBAVILA ODPOVĚDNOSTI ZA REKLAMACE.
    • DVAKRÁT JSEM SE SNAŽILA REKLAMACI UPLATNIT NA POBOČCE V HRADCI KRÁLOVÉ. NIKDO NEKOMUNIKUJE = ČLOVĚK SE NEDOZVONÍ, PO PÁR DNECH MAILOVÝCH TAHANIC PŘESTALI I ODEPISOVAT A WEBOVKY PŘESTALI EXISTOVAT.
    • OBRTÁTÍM SE NA PŘÍSLUŠNÁ MÍSTA ABYCH TUHLE SITUACI ŘEŠILA.

POZOR! FIRMA SE ÚMYSLNĚ ZBAVILA ODPOVĚDNOSTI ZA REKLAMACE.

OBRTÁTÍM SE NA PŘÍSLUŠNÁ MÍSTA ABYCH TUHLE SITUACI ŘEŠILA.

• Telefon je stále ještě v záruce, přestal fungovat, tak jsem psala mail, kam mám telefon poslat. Dostala jsem adresu a osobně jsem ho chtěla donést do reklamačního střediska, jelikož podle adresu jsem zjistila, že je to kousek a na internetu jsem si našla otevírací dobu. Zjistila jsem, že je to nějaký rodinný dům, kde ani zvonek nenaleznete a že pokud si nesjednáte schůzku, máte smůlu. Tak jsem tedy šla na poštu a poslala jsem to z jedné ulice do druhé. Jaké bylo moje překvapení, když mi po 15 dnech přišla sms od pošty, že si balík nikdo nevyzvedl a pošlou mi ho zpátky. Na emaily, telefony nikdo nereaguje. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

• největší chyba kupovat mobil v tomto obchodě
    • nereaguji na email, nedá se jim dovolat.

Před měsícem jsem reklamovala mobil s tím, že mi přestal fungovat dotyk. Po dvou týdnech tam volám, jestli je už mobil vyřízen, paní mi odpověděla že ješte ne. Lhůtu na opravu mají 30 dnů, po třiceti dnech jsem tam volala snad 20x denně a vubec mi to nikdo nezvedal. Mobil mi doposud neposlali, takže jjsem o něj nejspíš přišla. Nevíte někdo na koho se mám obrátit? Rozhodně tuto firmu NEDOPORUČUJI !!

• Dlouhodobě nefunguje web
    • Neberou telefony
    • Možná už ani neexistuje

Nevím, co si mám myslet, přestali zcela reagovat

• - tento eshop nema ZADNE klady
    • - Zadrzuji mi penize za reklamovany telefon
    • - nekomunikuji
    • - web casto nefunguje
    • - nedodrzuji terminy

Zadrzuji mi penize za reklamovany telefon. Nikdo nekomunikuje, neodpovida na maily a pani co sedi v Hradci na tefefonu nevyridi nsprosto nic. Jen stale odkazuje na mail. 2mesice cekam a stale nic. 100% NEDOPORUCUJI!

• Tento e-shop mě velice zklamal!!! Reklamovala jsem mobilní telefon Apple Iphone 5S. Reklamované zboží jsem zasílala na adresu do Prahy. Balíček se mi vrátil zpátky s tím, že ho firma nebyla schopna ani vyzvednout! Přitom se ptám, jak je to možné? Na webových stránkách mají jasně napsáno, že reklamované zboží mohu zasílat na tuto adresu. Po telefonické domluvě mi bylo vysvětleno, že zboží mám poslat do reklamačního střediska - Hradec Králové. Takže se mi poštovné řádně prodražilo. Ale největší zklamání bylo, když mobilní telefon přišel bez nabíječky, která byla součástí reklamace!
    • Okamžitě jsem se spojila s operátorkou, která mi tvrdila, že jsem nabíječku neposlala. A tím je pro ni věc vyřízena. Jak dokáži, že tam opravdu nabíječka nebyla? Těžko. Je to pro mě velké zklamání, protože jsem nucena si koupit novou a ne za malé peníze.
    • Proto upozorňuji všechny nové zákazníky, aby z tohoto e-shopu raději nic nekupovali. NEDOPORUČUJI!

NEDOPORUČUJI!!!!!

Reakce obchodu TELY.cz

Dobrý den, obsah Vaší zásilky při zaslání na reklamační středisko obsahoval pouze mobilní zařízení a sluchátka. V servise nám též sdělili, že na reklamaci jim též dorazilo mobilní zařízení a sluchátka, v evidenci Vaši nabíječku neměl jak servis tak ani firma když zásilku přebírala. Při nákupu jste souhlasila s podmínkami, na ty se vztahuje i reklamační řád, kde je dáno, že reklamace se vyřizují v Hradci Králové.

S pozdravem Tely.cz

• cena,rychlost dodani a vzorna komunikace.
    • u mého produktu slabej popis

Celkove jsem spokojenej,vzorna komunikace obchodu.

• KOMUNKIKACE,PRAVDIVÉ ÚDAJE O SKLADOVOSTI - VELMI SI VÁŽÍM V DNEŠNÍ DOBĚ POCTIVÉHO PŘÍSTUPU
    • NEJDE PLATIT KARTOU, ALE TO JSEM VĚDĚLA A PÁN Z PRODEJNY PŘEDEM NA TO UPOZORNIL, TAKŽE JE TO DROBNOST :)

VELKÁ SPOKOJENOST, PÁN VELMI OCHOTNÝ,PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP. DÍKY TOMU JSEM PŘED VÁNOCEMA V KLIDU A BEZ STRESŮ, ZA COŽ VŠEM ZÚČASTNĚNÝM VELICE DĚKUJI :)

• Líbí se mi přehlednost stránek - popis/parametry telefonů.

• Velký výběr
    • velice dobré ceny

dobrá komunikace
    dobré ceny
    rychle vyřízená objednávka

• Přijemné jednání,cena,rychlost dodání!!!
    • Žádné

Tento obchod všem vřele doporučuji!!!

Skvělá komunikace se zákazníkem, jsem spokojena na 100%.

• Dobrá komunikace se zákazníky.
    • Nevím

Dobrý obchod.

• dobré ceny zboží
    • perfektní komunikace
    • relativně úzký sortiment
    • poněkud slabší web

Obchod s poněkud slabšími webovými stránkami a nepříliš širokým sortimentem, ale také rychlou a vstřícnou komunikací i mimo obvyklé provozní hodiny. Jednoznačným plusem jsou dobré ceny a možnost odpočtu DPH. Za sebe řadím mezi výhody i v sídlo firmy v Hradci Králové. Nakoupil jsem zde podruhé a v obou případech zatím bez problémů.

• Komunikace obchodu a vstřícnost
    • nevím

• Dobré ceny,rychlé dodání,co víc si přát.Mobil funguje zatím bez problémů a snad i bude :-)
    • Nemá žádné nebo aspoň o nich nevím,protože jsem kupoval poprvé

Mohu jen doporučit ostatním zákazníkům.Zajímala mě hlavně cena produktu a také rychlost doručení.Co obchod řekl,to splnil,takže super.

• výborná cena
    • rychlost dodání