• Když chcete objednávku zrušit nemůžete a musíte čekat než se zásilka odešle zpět a pak až dostanete peníze zpět. Proto nedoporučuji,raději jsem zásilku převzala ,abych nemusela čekat další 2 týdny na vyřízení.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

pokud není zásilka expedována, pro každého zakázníka rádi upravíme nebo stornujeme objednávku. Bohužel v momentě, kdy zásilku předáme dopravní společnosti, nejsme již schopni obsah zásilky měnit a musíme čekat, až bude zásilka doručena/vrácena. Pro případ, že jste si zboží již převzali, můžete je samozřejmě nepoužité vrátit, popřípadě vyměnit za správné.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Dobrý den, zboží bylo vylité v krabici.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že Vám nebyla objednávka doručena v pořádku. Bohužel pokud dojde k poškození během přepravy ze strany dopravce, nejsme tuto skutečnost schopni ovlivnit. Pro tyto případy je tu pro Vás však reklamační oddělení, které můžete kontaktovat na tel. čísle +420 566 440 095 nebo e-mailem [email protected]

Vzniklé komplikace s Vámi obratem vyřešíme.

• Zboží objednáno 26.1 a stále čekám

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

dle detailů Vaši objednávky nebyla jedna položka skladem, což bylo u produktu uvedeno. U takového zboží jsou datumy dodání orientační a mohou se měnit. Kolegyně Vás pravidelně informovala o změnách dostupnosti. Nyní je již vše v pořádku a my věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojená.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Zboží jsem objednávala do vybrané zásilkovny. Nechápu, proč jste mi ho doručovali domů.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

dle detailů objednávky, jste zadala nejvýhodnější doručení na adresu. V případě zájmu doručení do výdejních míst nabízíme tuto možnost u České pošty v rámci Balíkovny, ale i u dopravců GLS, DPD a PPL. Zasílání v rámci Zásilkovky v nabídce nemáme. Věříme, že při příští objednávce se již zadaří vybrat správné výdejní místo a vše proběhne v pořádku.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Pri nakupu informace o tom, ze je zbozi skladem..po uhrazeni informace, ze zbozi bude doruceno se zpozdenim a to 24.1., dnes je 25.1. a zadna informace..zbozi samozrejme neprislo.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

v momentě vytvoření objednávky bylo u jednoho produktu uvedeno, že se nachází v externím skladu. U takového zboží se může doba dodání lišit, nicméně byl neprodleně po dodání expedován. Nyní je již vše v pořádku a doufáme, že Vám zaslané zboží dělá jen radost.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Zboží jsem objednávala 14.12.2024, dnes je 5.1.2024 a zatím zboží nedorazilo. Rozumím, že asi kvůli vánočnímu shonu se doprava mohla pozdržet. Na infolinku jsem volala s tím, že zboží nedorazilo. Bylo mi řečeno, že prověří a že mi dají vědět zpět. Bohužel nic se neděje, nikdo mě nekontaktoval a zboží je z mé strany uhrazeno. Největší podíl má na tom dopravce, ale od e-shopu bych čekala větší snahu o nápravu, jako např. poslat mi objednávku znovu a tu "ztracenou" si pak vykomunikovat s dopravce. Existuje mnoho způsobů jak zákazníkovi tuto nepříjemnost kompenzovat. Bohužel zklamání.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, nastalé komplikace s dopravcem. Celou věc jsme urgentně řešili a hned druhý den byla objednávka k vyzvednutí. Nyní je již zboží v pořádku u Vás a my věříme, že Vám již dělá jen radost.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Šampon pro suché a poškozené vlasy Lovien Essential Shampoo Mineral Oil - 1000 ml (69) - praskla lahev a sampon se vylil do zboží

špatně zabaleno

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

balení výrobků věnujeme maximální péči, bohužel i tak může ze strany dopravce dojít k poškození objednávky. Pro tyto případy je zde pro Vás reklamační oddělní, které s Vámi rádo nastalou situaci vyřeší ku Vaší spokojenosti. Pro případ nastalých komplikací prosím volejte +420 566 440 095 nebo nás kontaktujte pomocí emailu [email protected].

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Při výměně zboží vám každý řekne něco jiného. Škoda mylné informace nepůsobí na zákazníka dobře. Proto jsem místo výměny raději objednávku zrušila. V jiném obchodě jsem našla totožný výrobek o 1000 levnější.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, nastalé komplikace v komunikaci, nicméně jsme se Vám vždy snažili nabídnout maximální zákaznický servis a vždy věc vyřešit ku Vaší spokojenosti, která má pro nás vždy nejvyšší prioritu . Věříme, že se vše podařilo vyřešit a nyní je již vše v pořádku.

• Nedodrzeni slubivaneho terminu

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že nejste s objednávkou spokojeni. Objednané zboží v době objednání nebylo skladem s předpokládaným datem dodání, což bylo u zboží uvedeno. O stavu objednávky Vás pravidelně informují kolegyně. Jakmile bude zboží naskladněno, bude Vám zasláno. Věříme, že budete s objednaným zbožím maximálně spokojen.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Zboží mám víc jak měsíc objednáno,ale ještě nedorazilo

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že nejste s nákupem spokojeni. Bohužel některé zboží z Vaší objednávky není skladem. Již 14. 9. jsme Vás kontaktovali ohledně alternitvního řešení, bohužel však bez odpovědi. Doufáme, že se nám s Vámi v nejbližší době podaří spojit a nalezneme řešení, které povede ku Vaší spokojenosti a objednané zboží bude co nejdříve u Vás.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Zboží došlo poškozené v originál balení. Tzn., že v obchodě ani zboží před odeslání nekontrolují
    • Špatná služba vyzvednutí vraceného zboží.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že Vám zboží nebylo doručeno v pořádku, nicméně produkty před odesíláním kvůli originalitě balení neotevíráme. Ihned po oznámení poškození jsme problém řešili ku Vaší spokojenosti.

Vyzvednutí zboží jsme pro Vás obratem objednali, nicméně samotné vyzvednutí spadá do kompetence dopravců a bohužel nemůžeme ovlivnit čas vyzvednutí. Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá, a tak jsme po domluvě nalezli náhradní způsob vrácení a nyní Vám nový produkt již jistě dobře slouží.

Děkujeme Vám a přejeme pěkný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Cvičná hlava nekvalitní, vlasy vypadávají, barvit tě vlasy skoro nejde, pohybují že tě vlasy přírodní ???

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že s nakoupeným zbožím nejste spokojeni. Vámi zakoupená cvičná hlava má 100% přírodní vlasy a při dodržení postupu by barvení vlasů neměl být problém. Pokud máte za to, že zboží neodpovídá uvedeným parametrům, případně není v pořádku, kontaktujte prosím naše reklamační oddělení na e-mail [email protected], případně na telefonním čísle +420 566 440 095.

Děkujeme Vám a přejeme pěkný den.

zasilka prosim vas ja v spatnim stavu ...moc se hreje ,behem 3 minut uz smerdi

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že nejste se zakoupeným strojkem spokojeni. Nejčastějším důvodem přehřívání strojku je absence olejování hlavice. Hlavici strojku je nutno nejlépe po každém použití olejovat, aby nejela "na sucho". Pokud není zajištěn bezproblémový chod hlavice, pak dochází k přehřívání motoru strojku. Vyzkoušejte prosím strojek naolejovat. Kápněte 1-2 kapky oleje mezi ostří hlavice, strojek zapněte a nechte jej asi 20 sekund běžet.

Pokud by naolejování hlavice nepomohlo, kontaktujte prosím naše reklamační oddělení na e-mail [email protected]

• Rychlé doručení.
    • Jen zesvětlilo barvu, ale nevymylo ji ani na druhý pokus a to ani není trvalá barva.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že nejste se zbožím spokojena. Při odstraňování barvy vždy záleží na způsobu aplikace barvy i odstraňovače, stejně tak záleží na složení a typu barvy na vlasy. Pokud byste chtěla poradit s výběrem, vždy se můžete obrátit na naše produktové specialisty.

Přejeme krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

• Zboží neodpovidalo již podruhé uvedeným parametrum

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste s doručením zboží nebyla spokojena. Informace u produktů se snažíme vždy aktualizovat aby byly informace vždy co nejpřesnější.

Děkujeme Vám za podmět pro zlepšení našich služeb.

Přejeme krásný den.

Neobdrzela jsem zbozi

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

dle sledovacího odkazu Vám zboží bylo doručeno. Pokud by bylo cokoliv v nepořádku, prosím kontaktujte nás.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Bohužel velice nekvalitní kartáč na vlasy první fénování nevydržel.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojený s kartáčem a vyřízením reklamace, avšak tento typ kartáče není určen k fénování, a proto Vám nemohla být reklamace uznána jako oprávněná.

• Rychle dodání
    • Výrobek mi přišel z poloviny rozlity

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že zboží bylo doručené poškozeno během přepravy. Pokud by Vám bylo v budoucnu doručené poškozené zboží, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve po převzetí, abychom mohli reklamaci vyřešit.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Rozbité, napsali omlouváme se.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že zboží přišlo poškozené, avšak jsme Vás již opakovaně kontaktovali s návrhem řešení reklamace, bohužel bez odpovědi. Pokud byste měla zájem na dořešení reklamace, prosím odpovězte nám na náš email.

Váš Svět kadeřnictví.cz

vadné zboží, vracím k výměně

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že doručené zboží bylo vadné, jsme však rádi, že reklamace byla úspěšně vyřízena. Věříme, že je již vše v pořádku a s vybraným strojkem jste spokojena.