Zboží došlo ale bez slíbeného dárků

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že jsme Vám dárek nedoručili. Pokud u nás budete dělat další objednávku, kontaktujte nás prosím a dárek Vám dopošleme.

Váš Svět kadeřnictví.

• Při objednávce psáno 4ks skladem .2-3 dny po objednání e-mail s omluvou že zboží není skladem a ani u výrobce. A nikdo neví kdy to bude.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že zboží nebylo skladem. Pokud k něčemu takovému dojde, vždy se snažíme nabídnout zákazníkům alternativu. Bohužel v této době dochází k výpadkům materiálu při výrobě, které nedokážeme ovlivnit.

Váš Svět kadeřnictví

Zakoupené pinetky byly velmi nekvalitní, v podstatě nepoužitelné. Neudrží ani malý pramen vlasů, navíc se po několika zavření a otevření začínají rozpadat.

Dobrý den, vážená Lucie,
    velmi nás mrzí, že jste s pinetkami nespokojená. V těchto případech není žádný problém zboží vyměnit za jiné, či vyreklamovat a vrátit peníze. Příště se nebojte na nás s čímkoli obrátit, vše se dá řešit.

• Asi už žádná výhoda

Posílají použité, špinavé výrobky.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že nejste s nákupem spokojená. Bohužel, po prověření informace jsme zjistili, že opravdu došlo k chybnému zaslání produktu. Použité zboží bylo na naše náklady svezeno a finanční částka byla kompletně vrácena. Pevně věříme, že tato výjimečná situace Vás od příštího nákupu neodradí a budete při dalším nákupu již maximálně spokojená.

Váš Svět kadeřnictví

Zboží okamžitě bylo rezavé přitom ten materiál má být z nerezové oceli.100% výrobek není originál od firmy Wahll. Šmejdi...

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste s produktem nespokojený. Všechny naše produkty jsou výhradně od originálních dodovatelů, avšak občas se může stát chyba již při výrobě, a proto když k takové situaci dojde, s velkorysostí Vám produkt vyměníme či vyreklamujeme. Příště se nebojte na nás s čímkoli obrátit, vše se dá řešit.
    Váš Svět kadeřnictví.

• Špatná komunikace obchodu. Po zaplacení 7.7. (okamžitá platba) se doposud neozvali.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

v případě platby převodem na účet je nutné zadat variabilní symbol (číslo objednávky), což jste bohužel neudělala, a proto byl problém dohledat Vaši platbu. Nyní je už vše v pořádku a věříme, že jste se zaslaným zboží spokojená.
    Přejeme hezké dny.
    Váš Svět kadeřnictví

Obchod v pořádku, doručení rychlé, ale zboží nekvalitní.

• Psala jsem 2x ze byla pouzivan nespravna adresa a jmeno. Doslo k zneuziti mych osobnich udaju. Ani jednou jste nereagovali. Vec jsem predala UOOU.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

Dobrý den, mrzí nás vzniklá situace. Bohužel došlo k chybnému zadání osobních údajů ze strany jiného zákazníka, a proto tyto informace byly zasílány Vám. Ještě jednou se velice omlouváme, že jste musela řešit tuto situaci.

• Zboží doručeno celkem rychle
    • Oproti ostatním eshopům zboží dražší

Před odesláním zboží by zaměstnanec který balíček odesílá, mohl alespoň zboží otřít od vrstvy prachu, aby k zákazníkovi nepřišlo jako letitá fosilie. Zákazník má dojem, že díky nánosu prachu kupuje zboží staré...

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

Omllouváme se za tuhle nepříjemnou situaci. Určitě Vás můžeme ubezpečit, že se nejedná o staré zboží. Věříme, že příště budete s nákupem spokojený.
    Hezký den.

Zboží zaplaceno zatím nedoručené

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

je nám líto, že jste s našimi službami nespokojen, ale už v době objednání produktu jste byl informován, že doručení zboží bude až 1.7., protože zboží není momentálně skladem.
    Přejeme Vám pěkný den, Váš Svět kadeřnictví

pomalé reakce

• při objednání--máme skladem
    • a ejhle ono to dodání trvá víc jak měsíc

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

je nám líto, že jste s našimi službami nespokojen. Bohužel ve chvíli, kdy jste vytvořil objednávku si zboží objednal také někdo jiný a zboží se vyprodalo. O termínu dodání jsme Vás v den vytvoření objednávky informovali. Pokud byste chtěl objednávku změnit, můžete nás kontaktovat. Věříme, najdeme řešení, se kterým budete spokojený.

Svět kadeřnictví

• Velký výběr i dobré hodnocení ostatních kupujících
    • Bohužel mi zboží nedorazilo a obchod na mé emaily nereaguje. Chtěla jsem s nimi svou situaci probrat soukromě emailem, ale vzhledem k nulové odezvě píši do recenze.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

omlouváme se za zpoždění komunikace z naší strany, reagovali jsme ihned, jakmile to bylo možné. Věříme, že ste byla s doručeným zbožím spokojená a s další objednávkou bude vše v naprostém pořádku.

Svět kadeřnictví

• Jak jsem již psala, název na obalu neodpovídá nabízenému produktu.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za Váš nákup. Velmi nás mrzí, že nejste s nákupem spokojená. Bohužel, po prověření informace jsme zjistili, že opravdu došlo k chybnému popisu produktu, který jsme inhned po upozornění upravili. Nevyhovující zboží bylo na naše náklady svezeno a finanční částka byla kompletně vrácena. Pevně věříme, že tato výjimečná situace Vás od příštího nákupu neodradí a budete při dalším nákupu již maximálně spokojená.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Po objednání mi bylo napsáno, že jedna položka není skladem, i když to u ji napsané nebylo. A po obdržení balíčku, tužidlo bylo rozbité. Už když jej balili to museli vědět. To mačkátko odpadle. Vůbec tam nesedí. Přeprace za toto nikterak nemůže. To je chyba obchodu. Další dva produkty v pořádku. Alespoň tak. Místo dárečků jako je lízátko, tužka bych přivítála, kdyby objednane zboží bylo v pořádku, funkční.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za Váš nákup. Velmi nás mrzí, že jste obdržela zmíněné zboží rozbité. Zboží před odesláním pečlivě kontrolujeme a vlasovou kosmetiku balíme navíc do strečové fólie. Pokud nastane tato situace, je potřeba nás telefonicky nebo emailem kontaktovat ihned po obdržení zásilky, abychom tento problém mohli společně vyřešit k Vaší spokojenosti. Služby zákazníkům neustále zdokonalujeme, a proto věříme, že budete při dalším nákupu spokojená.

Svět kadeřnictví

Zbozi dorazilo az za 10 dni a nikdo se mi neobtezoval sdelit, ze bude mit zpozdeni (vse bylo skladem). Kdyz jsem zam volala, sdelili mi, ze “toho maji moc”. V dobe, kdy nefunguji v zemi jiz nejakou dobu zadna kadernictvi se mi to zda opravdu nedostacujici vymluva.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za nákup a důvěru. Je nám líto, že jste nebyla s délkou dodací lhůty spokojená. Děláme maximum pro to, abychom zákazníka co nejpodrobněji informovali o stavu jeho zásilky a to i v případě, že se zásilka z jakéhokoliv důvodu opozdí. Služby zákazníkům neustále zdokonalujeme, a proto věříme, že budete při dalším nákupu spokojená.

Svět kadeřnictví

• Zboží přišlo perfektně zabalené, ale uvnitř rozbité!

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za Váš nákup. Velmi nás mrzí, že jste zboží obdržela rozbité. Pokud nastane taková situace, je potřeba nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, abychom tento problém mohli společně vyřešit k Vaší spokojenosti. Služby zákazníkům neustále zdokonalujeme, a proto věříme, že budete při dalším nákupu spokojena.

Děkujeme za Váš nákup.

Svět kadeřnictví

• I když upozorníte obchod, že nejde platit kartou, že jste to zkoušeli z více zařízení a s více kartami, a požádáte je o číslo účtu, nebo o zaslání na dobírku, zboží vám odešlou, ale dobírku si samozřejmě zaúčtují, i když to nebyla vaše chyba.

Nelíbila se mi komunikace a způsob řešení problému.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za nákup a důvěru. Je nám líto, že nejste spokojená. V případě platby na dobírku je vždy účtován standartní poplatek za dobírečné. Tato informace je dostupná na našich webových stránkách. Pevně věříme, že se jedná o nedorozumění a s příštím nákupem budete spokojená.

zklamání

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

děkujeme za nákup. Je nám líto, že jste zklamaná. Pokud nastane situace, kdy nejste s řešením situace spokojená, je potřeba nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, abychom tento problém mohli společně vyřešit. Služby zákazníkům neustále zdokonalujeme, a proto věříme, že budete při dalším nákupu spokojena.

Svět kadeřnictví

Zaplacené zboží bylo dodáno, až 14 dnů po zaplaceni a doptani se.