vadné zboží, vracím k výměně

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že doručené zboží bylo vadné, jsme však rádi, že reklamace byla úspěšně vyřízena. Věříme, že je již vše v pořádku a s vybraným strojkem jste spokojena.

Děkujeme Vám a přejeme krásný den.

• Zboží neodpovídá popisu

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste s doručením zboží nebyla spokojena. Informace u produktů se snažíme vždy aktualizovat aby byly informace vždy co nejpřesnější.

Děkujeme Vám za podmět pro zlepšení našich služeb.

Přejeme krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Tak nejdriv poslali jinej myci box, po tydnu dorazil spravny ale rozbity. Nejsou schopny vyridit rychle reklamace. Vubec nedoporucuju a uz nikdy vic.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že vyřízení reklamace trvalo tak dlouhou dobu, bohužel došlo ke zdržení procesu ze strany přepravní společnosti. Reklamace byla úspěšně vyřízena formou vrácení peněz.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Přejeme krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Zboží jsem objednala a zaplatila, ale stále nedorazilo. Jsem z toho naštvaná protože nekomunikuje řidič a objednané termíny neplatí. Čekám už přes 14 dní!!!

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

tato situace nás velmi mrzí. Objednávka byla odeslána v den objednání, bohužel došlo k chybě na straně přepravní společnosti, což nedokážeme ovlivnit. Důvodem je pravděpodobně vytíženost přepravců v období Vánoc. Dle sledovacího odkazu je zásilka již doručena a my věříme, že je vše v pořádku.

Děkujeme Vám a přejeme krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Objednala jsem darkovou kazetu, obdrzela jsem opravdu nechutne zabalene kusove zbozi.Rozhodne nedoporucuji.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že nejste se zbožím spokojena. Dle Vaší objednávky nebyla objednána dárková kazeta, ale pouze sada s miniaturou zdarma, z toho důvodu nebylo zboží dárkově zabaleno.

Děkujeme za pochopení.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Zbozi, konkrétně kartáč mi prisel v poškozeném stavu. Chyběly tam štětiny. Prvni chteli, at ho vratim na své náklady.
    Coz jsem odmítla, tak teď resime, co bude dál.

Uz k tomuto e-shopu memam důvěru.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že nejste s doručeným zbožím spokojená. Situací se již zabývá reklamační oddělení a děláme vše pro to, aby byla tato reklamace vyřízena k Vaší spokojenosti.

Děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Váš Svět kadeřnictví.cz

Zboží ani nedorazilo v dohodnutém termínu, ani jsem neobdržel žádnou zprávu a odůvodnění zpoždění!! NESPOKOJENOST!!

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

po důkladné kontrole Vaší objednávky jsme zjistili, že byla expedována v den objednání a následující den doručena. Pokud jste objednávku nepřevzali, prosíme o kontaktování na e-mail [email protected], případně na telefonu 566 440 099.

Děkujeme Vám.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• zboží nebylo na skladě a bylo v nedohlednu.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že nejste spokojený. Informaci o nedostupnosti a případném pozdějším naskladnění uvádíme vždy u produktu, aby byl s pozdějším termínem doručení zákazník informován ještě před objednáním. Věříme, že pokud se u nás rozhodnete v budoucnu nakoupit, budete s nákupem spokojený.

Děkujeme Vám.

• Dlouha doba dodání

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že nejste s dodáním objednávky spokojeni. Objednávka byla expedována v předpokládaném termínu expedice, avšak bohužel se ji nepodařilo doručit, a tak byla uložena v DPD ParcelShopu, kde nebyla vyzvednuta.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

• chybně uveden rozměr závitu

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jsme u produktu měli uvedený chybný rozměr závitu. Pokud byste měli zájem o výměnu/ vrácení zboží (na naše náklady), kontaktujte nás prosím na e-mail [email protected] a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme Vám a přejeme pěkný den,

• Zboží zatím nedorazilo, vypadá , že ani nedorazí

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

pokoušeli jsme se Vás opakovaně kontaktovat ohledně nedostupnosti zboží ve Vaší objednávce - bohužel neúspěšně. Nyní je však objednávka upravena a expedována a věříme, že s vybraným zbožím budete maximálně spokojeni :-)

Děkujeme Vám za objednávku a přejeme krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Obchod zrušil objednávku, ale nekomunikuje o dalším postupu

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí tato situace. Objednávku jsme evidovali jako neuhrazenou a po opakovaném neúspěšném kontaktování jsme byli nuceni ji zrušit. Objednávka však již byla znovu aktivována a věříme, že s Vámi vybraným zbožím budete spokojeni.

Děkujeme Vám za objednávku a a přejeme krásný den,
    Váš Svět kadeřnictví.cz

• Obchod fajn posílá rychle , ale jejich doporučení odesílatele katastrofa DPD NIKDY!!!

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste nebyli s výběrem přepravce spokojení. Věříme, že příště budete s přepravní společností již spokojení - na výběr máme kromě DPD také PPL (i PPL ParcelShop), GLS nebo Českou poštu.

Děkujeme Vám za objednávku,
    Váš Svět kadeřnictví.cz

• Před měsícem jsem objednala a ještě zboži nedorazilo.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

zboží ve Vaší objednávce bohužel nebylo v době objednání skladem s očekávaným termínem naskladnění až za měsíc. Objednávka již byla doručena a my věříme, že jste s Vámi vybraným zbožím spokojená.

Děkujeme Vám za objednávku,
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Strojek dorazil ale byl nefunkční jakmile dorazil vyzkoušel jsem ho a nebralo to vlasy byl jsem zklamaný protože jsem se na něho těšil a když přišel nejel zaplatil jsem 2,000 za Andis fade

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že doručený strojek nebyl funkční. Již však pracujeme na výměně strojku za nový funkční kus.

Děkujeme Vám a přejeme krásný zbytek dne.

Váš Svět kadeřnictví.cz

• Dosut mi žádné zboži nedorazilo!!!!!

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že zboží nebylo doručeno v předpokládaném termínu, bohužel došlo ke zdržení dodávky zboží. Děláme vše pro to, abychom Vám zboží co nejdříve doručili.

Děkujeme za trpělivost a přejeme pěkný den!
    Váš Svět kadeřnictví.cz

• zboží obratem potvrzené, ale dodáno až za týden:-(((((

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

pokud zboží není skladem, vždy je o tom zákazník informován u produktu na našem e-shopu ještě před vložením do košíku. Při objednání zboží s dodáním do 4 pracovních dní zákazníka informujeme ještě dodatečně e-mailem. To je důvodem dodání zboží za delší dobu než 24 hodin. Věříme, že pokud se u nás rozhodnete nakoupit v budoucnu, budete s dobou dodání Vaší objednávky spokojeni.

Děkujeme Vám a přejeme krásný den!
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Luxusní kartáč za 521,- Kč nedbale zabalený v potravinové fólii, natáčky volně poházené v krabici s kousky umělohmotné výplně. UF! Rychlost doručení - OK.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s kvalitou zabalení zboží. Zboží balíme do fólie, aby se do něj nedostal prach z výplně balíku. Věříme, že příští balíček k Vám dorazí v pořádku a lépe zabalen.

Děkujeme Vám za Vaši reakci a přejeme Vám krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Objednala jsem si kadeřnický taburet, který mi tedy obratem po uhrazení částky přišel. Ale když jsem otevřela krabici a taburet složila, zjistila jsem že dvě ramena s kolečky jsou tak ohnutá, že kolečka neležela na podlaze, ale byla ve vzduchu a celá sedačka padala. Tak jsem okamžitě volala na reklamace, kde mi řekli, že mám rozbitá ramena nafotit a poslat emailem. To jsem udělala a hned za dva dny mi přišel celý nový podstavec s rameny a kolečky. Komunikace a následné kroky byli vždy perfektní, s výměnou žádný problém. Jen nemohu pochopit, jak někdo může poslat nový výrobek, aniž by ho zkontroloval, aby byl v pořádku. To již nefunguje žádná kontrola? To se prostě něco zabalí, ať to vypadá, jak vypadá? A to je to co mě vadilo.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi se omlouváme za vzniklou chybu. Zboží před odesláním vždy kontrolujeme, bohužel došlo k pochybení při kontrole. Jsme rádi, že se podařilo tuto chybu napravit a jste již s taburetem spokojená.

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a přejeme Vám krásný den.
    Váš Svět kadeřnictví.cz

Objednavky jsem mela dve s odstupem jednoho dne, doslo ale k nejakemu zmatenemu propojeni z jejich strany, psala jsem co se stalo, obchod nereagoval a pak poslali jen mail, ze byla na mou zadost objednavka zrusena.

Reakce obchodu Svět kadeřnictví.cz

velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojená s naším zákaznickým servisem. Pokusíme se pro příští případy lépe komunikovat se zákazníky, aby nedocházelo k těmto nesrovnalostem.

Děkujeme za pochopení.
    Váš Svět kadeřnictví.