• Neposlali slibovaný dárek k objednávce.

Reakce obchodu Svět dýmek

za pochybení s chybějícím dárkem (balíček uhlíků) se Vám velice omlouváme. Jsme jen lidé a teď před Vánocemi k Vám zákazníkům chystáme a vypravujeme obrovské množství balíčků, chyba se občas přihodí, nešlo o úmysl.
    Dáreček Vám zasíláme dodatečně, ať u sebe máte všechno, co jsme Vám slíbili.
    Za komplikaci se omlouváme a přejeme Vám krásné Vánoce.
    Svět dýmek.cz

• Strašně hnusné tabáky, vůbec jsme si to s kamarádí neužily. Chtěli jsme ochutnat všechny značky, ani jedna nebyla dobrá.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Zakoupila jste u nás 8 tabáků od 7 oblíbených značek. Tabáky Vám byly dodány řádně a včas, čerstvé a ve velmi dobré kvalitě. Mrzí nás, pokud Vám zrovna tyto chuťově nevyhovovaly. Je to však rozumný důvod pro nedoporučení obchodu? V nabídce máme stovky druhů tabáků. Jsme si jisti, že i Vy si u nás dokážete najít ty své oblíbené.
    S přáním příjemného dne
    Svět dýmek.cz

nic nepřislo zádná komunikace !!!!!!

Vážený pane Petříku,
    děkujeme Vám za hodnocení. Ve Vaší objednávce ze dne 24.8.2023 jste zvolil platbu kartou, která Vám byla zamítnuta v průběhu transakce. Na email Vám byl odeslán platební odkaz, na základě kterého jste mohl platbu zopakovat v libovolnou dobu. Též Vám byla nabídnuta možnost úhrady bankovním převodem. Dodnes nám nedorazila za Vaší objednávku platba ani kartou, ani převodem. Jedinou zpětnou vazbou od Vás je toto hodnocení.
    S pozdravem a přáním příjemného dne
    Svět dýmek.cz

Objednávala jsem ve všední den. Na stránkách bylo uvedeno: "objednáte-li dnes, zboží doručíme 6.7." Protože to byl státní svátek, očekávala jsem doručení 7.7. Nezačali ani balit. Protože jsem potřebovala zboží 7., objednávku jsem zrušila.

Vážená paní Kordačová,
    děkujeme za Vaše hodnocení, ačkoliv není zasloužené. Na našem eshopu je na mnoha místech zřetelně uvedeno a opakováno, že odpolední objednávky expedujeme nejbližší PRACOVNÍ den. Vaše objednávka byla přijata 4.7. odpoledne po naší pracovní době, následující dva dny byly státní svátky, ve kterých nejsme schopni při nejlepší vůli cokoliv expedovat (dopravci nejezdí). Vaše objednávka tak mohla být expedována nejdříve 7.7., s doručením následující pracovní den. Pracujeme poctivě a rychle, zázraky však konat neumíme...
    Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné letní dny.
    Svět dýmek.cz

• Žádné info, ani aktuální stav zásilky.
    • Žádná komunikace
    • Zásilka po měsíci stále nikde

Vážená paní Kýrová,
    Vaše negativní hodnocení není zasloužené. Ve své objednávce jste zvolila platbu předem bankovním převodem. Platba dosud nebyla provedena, objednávka tak nemohla být vyřízena. Máte-li o dodání zboží zájem, jednoduše prosíme proveďte úhradu objednávky Vámi zvoleným způsobem, objednávku stále můžeme vyřídit.
    S pozdravem a přáním příjemného dne
    Svět dýmek.cz

• zdlouhavá cesta vložení do košíku
    • nefunguje zadání dopravy
    • komunikace katastrofální
    • reklamaci bagatelizují
    • neuznají svou chybu

Vážený pane Vlachu,
    děkujeme za Vaše hodnocení, které je nicméně krajně nespravedlivé. Vaši objednávku ze dne 21.9. jsme ihned téhož dne expedovali prostřednictvím dopravce, kterého jste si v objednávce prokazatelně zvolil. Zboží Vám bylo následně rychle a v pořádku doručeno. V následných emailech jste vyslovil určitou nespokojenost s několika detaily na dodaném zboží, načež jsme Vám nabídli možnosti, které se Vám coby zákazníkovi pro vyřešení naskýtají. Na veškeré Vaše emailové dotazy (v emailech z Vaší strany místy hrubých, až nemístných) jsme Vám odpověděli velmi rychle, klidně a profesionálně. Zboží jste nám nevrátil ani nereklamoval. Předpokládáme tedy, že Vám zboží dobře slouží, za což jsme rádi. Nedoporučení našeho obchodu tedy nerozumíme. Vzdor tomu Vám přejeme vše dobré.
    S přáním hezkého dne

• Rychlé dodání, bez problémů

Absolutně nedostatečný návod k použití.
    Dodány návod je obecný, pro jakoukoliv vodní dýmku. Naprosto neodpovídá dodanému typu.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za Váš názor. Objednal jste si u nás vodní dýmku Aladin Epox, s úžasným nastavitelným ventilem do mnoha různých variací výdechu dýmu. V popisu výslovně a tučně uvádíme, že jde o kousek pro dýmkařské "hračičky". Dýmka tedy předpokládá zkušenějšího uživatele, základní návod je přesto postačující. Hromadu variant nastavení ventilu a uživatelských poznatků najdete jednoduše např. na Youtube. Samozřejmě věříme, že reálné možnosti této dýmky pro Vás byly na první pohled překvapivě komplikované, nicméně jsme přesvědčeni, že do budoucna pro Vás bude její úžasná variabilita předností a potěšením.
    Přejeme, ať Vám dýmka dlouho a dobře slouží.
    S pozdravem, Svět dýmek.cz

Vodní dýmka byla špinavá a celá v prachu. Krabice byla odřená a ve špatném stavu. Baňka nebyla ta, která byla uvedena v objednávce. Na baňce je Skol. Na foukání nebyla koule. Metal je špatná kvalita.

• nejdřív dorazilo zboží rozbitý, protože balej sklo jak kdybych su objednal seno. Potom mi poslali náhradu, která jim ležela tak 5 let někde na skladu, zasraná od prachu, když sem ji chtěl opláchnout, zjistil sem, že i kvalitou to připomíná nějakou náhrašku. Prostě hrozná zkušenost.

radši koupit v trafice

• Rozbité

Vážený pane Ondřichu,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Při naší nejlepší snaze o bezpečné balení zásilek se občas, a zvlášť v předvánoční špičce, bohužel přihodí, že se něco po cestě rozbije. O poškození Vaší zásilky ovšem nemáme tušení, nedal jste nám o tom vědět.
    Pokud byste tak učinil, v době psaní Vašeho hodnocení byste od nás doma již měl nové a nepoškozené zboží....
    Přejeme Vám hezký den a všechno dobré,
    Svět dýmek.cz

Již při objednání nám vystavili fakturu na nějakou paní z roku 2013, to jsme vyřešili, stornovali a poslali objednávku znovu. Bohužel web nám při celkové částce cca 5100k č nenabídl žádný dárek zdarma k výběru,jak referují. Když jsme se po rozbalení divili,kde že je nějaký dárek, tak jsme je kontaktovali a řekli nám, že můžeme být rádi, že nám poslali za své dobré vůle vůbec něco- tašku z netkané textilie... To si opravdu jako hodnotný dárek k nákupu nad 5tisíc opravdu nepředstavuji a přišlo mi to jako výsměch, navíc ke stálému zákazníku.

• Zboží přišlo po týdnu a ještě rozbite a teď mám čekat na to kdy mi pošlou nové a že sem si to měl prý pojistit že to je moje chyba nikdy sem takovou zkušenost neměl hrůza naposledy sem tady něco kupoval

Vážený pane Baláži,
    Vaše objednávka byla přijata 30.9. večer, expedována byla hned následující pracovní den 1.10., doručována první následující pracovní den. Rychleji to nejde. Vaše informace o týdenní dodací lhůtě je čistá nepravda.
    Zboží bohužel skutečně dorazilo poškozené. Reklamaci jsme od Vás přijali 5.10., během pouhých dvou pracovních dnů byla vyřízena tak, aby Vám mohlo být zasláno bezplatně nové zboží.
    Připojištění na okamžité vypořádání poškození zboží při přepravě jste skutečně nevyužil, to byla však Vaše svobodná volba.
    Shrnuto, obchod dodání i reklamaci vyřídil v prakticky nejkratších možných lhůtách, abyste měl své zboží co nejrychleji v pořádku.
    Vašemu negativnímu hodnocení tedy upřímně nerozumíme.
    Přejeme, ať Vám zboží dobře poslouží, a mějte příjemný den.
    Svět dýmek.cz

Zboží me došlo ale bylo nepeclive zabaleny takže se během cesty v krabici vylilo, v telefonu paní rekla že zašlou jiné nové ať emailem zkotaktuji obchod s fotkou ale na to me potom napsali že je to v pořádku ať jim to pošlu zpátky jestli chci ,měli by se tam dohodnout na jedné a stejné odpovědi -_- ... závěrem s obchodu už neobednam za přístup a nepeclive balené zboží...

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za zpětnou vazbu. Do telefonu jste nám hlásila poškození zboží. Na základě emailu a fotografie bylo ovšem zjištěno, že došlo pouze k mírnému úniku tekuté složky z jednoho tabáku. To se bohužel občas stane bez ohledu na kvalitu vycpávky přepravního balení. Kvalita ani použitelnost produktu tímto nijak nebyly sníženy. Za nepříjemnost v podobě vzhledově narušeného obalu jsme se Vám omluvili a (třebaže produkt lze řádně užít), nabídli Vám jeho výměnu za jiný kus. Na Vámi vyžádané zaslání dalšího kusu navíc zdarma pochopitelně žádný nárok nemohl vzniknout.
    Přejeme, ať Vám zboží dobře poslouží, a mějte příjemný večer.
    S pozdravem Svět dýmek.cz

• Přišlo to velmi rychle , tabáky jsou výborné
    • Jednotlive díly moc netěsní
    • Nádoba je velmi vratká

Balíček dorazil po objednání nekompletní, chyběla jedna položka. Chápu, to se stává. Ihned jsem tedy volal na infolinku s problémem. Chybějící zboží odeslali znovu, bohužel paní u objednávky nevyškrtla dobírku a zásilka by se musela znovu platit, i když už byla zaplacena. Po tel. dohodě s obchodem jsem zásilku odmítl a vrátil. Takže ve finále zásilka po třech hovorech, několika emailech byla po 15 dnech na třetí pokus dodána kompletní s pouhou omluvou do emailu.

• poslali poškozené zboží, navíc s jinými rozměry, než uvádějí na webu

Při objednávce jsem si připlatil za pojištění zásilky, kdy má dojít k okamžitému poslání nového kusu, pokud dojde k jeho poškození. Jenže to se týká pouze přepravy. Mě bylo poškozené zboží do balíku vloženo již prodejcem! Jedná se o těsnění mezi tělem vodní dýmky a vázou. Těsnění má na své vnější straně 4 lamely, z nichž jsou 2 natržené. Navíc rozměry výrazně neodpovídají tomu, co uvádějí u produktu na webových stránkách. Po kontaktování obchodu a zaslání fotografie mi bylo odpovězeno, že těsnění má ještě další lamely a fungovat bude, ale že to samozřejmě můžu vrátit (pochopitelně za poštovné větší než cena produktu). Uváděné rozměry na webu jsou stále chybné.
    Vůbec jim nedělá problém prodávat poškozené zboží a klamat zákazníka chybným popiskem. Zásadně nedoporučuji nakupovat u, slušně řečeno, takovýchto kurev.

Vážený pane Dibelko,
    děkujeme Vám za milou recenzi. Trolling naší vzteklé konkurence nás poslední dobou téměř baví. Horlivá negativní recenze za takřka mikroskopickou trhlinu u paty jedné z lamel těsnění za pár korun, která nemá žádný vliv na vzhled ani funkci dílu, je sama o sobě výmluvná (nic lepšího už vážně nevymyslíte? :-) ) . Váš vytříbený nevulgární slovník věci dodává ten správný punc.
    Snad vám za tento počin objednatel recenze alespoň zaplatí...
    S přáním všeho dobrého
    Svět dýmek.cz

P.S. Naše normální věrné zákazníky ujišťujeme, že i objednávka pro pana Dibelku byla vyřízena a dodána řádně a včas, v obvyklé vysoké kvalitě zboží i služeb.

Použila jsem svět dýmek poprvé, podle popisu jsem věřila, že dýmka bude kvalitní. Bohužel tato dýmka byla velmi nekvalitní, a nedala se vůbec používat, velmi špatná chuť nekvalitní material vyhozené penize.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Vodní dýmky Aladin ROY jsou oblíbené, hojně prodávané a kvalitní vodní dýmky s výborným poměrem cena/výkon. Špatná chuť zpravidla nevyplývá ze samotné dýmky, nýbrž její přípravy. Žádnou reklamaci či žádost o vrácení zboží jsme od Vás dosud neobdrželi. Věříme tedy, že jste se s dýmkou naučila pracovat a že Vám bude dlouho a dobře sloužit. Děkujeme za nákup a přejeme příjemný den, Svět dýmek.cz

Vybral jsem si dýmku dle popisu a přišla jiná verze.Řešit dál nic nebudu,mám jen jedny nervy!

• Přišla mi vodní dýmka, ale v rozbitém stavu, váza na vodní dýmku byla už zřejmě vadná při foukání, protože na ní jdou vidět kazy. Tak už vím, že nemám kupovat přes internet. Nejhorší na tom je, že to byl dárek.
    • Špatně zabalené, když posílám křehké věci, lépe zabalím..

• ušetříte
    • nic vám taky nemusí přijít