• Rychla doprava
    • Dobry tabak
    • Zbozi mi neprislo cele (chybi kleste na uhliky)
    • Z vazy se hned asi po hodine odtrhl kus laku
    • Nektere casti vypadaji tak jako kdyby vubec k dymce nepasovaly
    • Dymka vypada jako celkem lacine (zlata barva, a jiz zminena vaza)

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za Vaše hodnocení. Zakoupila jste si u nás kvalitní tradiční celomosaznou vodní dýmku Farida. Na výrobní nedokonalosti těla a vázy těchto dýmek upozorňujeme výslovně v popisu produktu, k tomuto typu vodních dýmek vyráběných kompletně ručně zkrátka patří a nelze se jim vyhnout. Žádnou reklamaci na dodané zboží jste nám neposlala. Dýmka je dobrá volba, přes obvyklé drobné výrobní nedokonalosti Vám bude dlouho a dobře sloužit.
    Děkujeme za Váš nákup a přejeme hezký den,
    Svět dýmek.cz

• Slíben dárek, ale zboží dárek neobsahovalo.

Při platbě online se mi prohlížeč oznámil, že se jedná o nezabezpečenou komunikaci a hrozí sledování 3. strany po výzvě chcete pokračovat se platba a zakliknutí ne se platba stejně odeslala... Celý jejich webový portál se mi celkově zdál špatný.

Vážený pane Sebastiáne,

dovolujeme si upozornit, že nám zde píšete hodnocení za STORNOVANOU objednávku. Je smutné vidět, kam je opět naše zoufalá konkurence schopná klesnout, aby poškodila skvělé renomé našeho obchodu...:-(

Co se týká platební brány, je poskytovaná nejkvalitnější a nejsilnější bankou v ČR, pokud jde o online platby kartami, je zcela bezpečná, jakož i celý eshop je naprosto bezpečný, komunikující https protokolem. Vámi udávané informace jsou tedy samozřejmě naprostým nesmyslem. Naši poctiví zákazníci se v našem obchodě zcela jistě nemusí ničeho bát, naopak jsme v oboru stálicí a garantem vysoké kvality služeb.

• Tváří se sympaticky
    • Dýmka kterou jsem si objednal má velmi špatně vytvořenou keramickou korunku ( jak kdybych jí splácal doma z hlíny ) těsnění korunky netěsní a těsnění na hadici ani nesedí a v dýmce hadice absolutně nedrží.Celkové zpracování dýmky ( ačkoliv se nejedná o nejdražší dýmku ) neni vubec uspokojivé.

Nekvalitní dýmka (špatně zpracovaná,špatné těsnění,otřesná keramická korunka)
    Doufal jsem že na obchodě dýmky kontrolují ale když vypustí k zákazníkovy takovou dýmku jakou jsem obdržel já tak otom pochybuji.

• Nechápu proč si mám připlácet pojištění proti poškození dodávky. Co by se dělo když ho nezaplatím a dostanu rozbité zboží?
    • Prostě zase další vykukové.

Vážený pane Maláte,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla z naší strany řádně a včas vyřízena, z Vaší strany jsme následně nezaznamenali jakoukoliv nespokojenost s dodaným zbožím nebo poskytnutými službami. Nevidíme proto objektivní důvod, proč byste našemu obchodu měl dávat negativní hodnocení, není z Vaší strany férové.
    Drobné připojištění za expresní a bezproblémové vyřízení reklamace poškození zásilky, které se přes veškerou naši snahu občas zkrátka přihodí, je zcela legitimní služba, je zcela dobrovolná a nikdo Vás nenutil si ji objednat. Bez této služby byste byl v případě poškození Vaší zásilky nucen reklamaci řešit poměrně zdlouhavě na Vaší pobočce České pošty - toliko k vysvětlení jejího významu.
    Svět dýmek.cz

• Dárek zdarma k nakupu který vam stejně neposlou
    • Obrazky se neshoduji se skutečnou podobou

Zkušenost to nebyla špatná ale poslali nam barevne jinou dymku nez jsme chteli a pokud budu moci nakoupit jinde tak zde uz nakupovat nebudu

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Vaše negativní zkušenost nás velice mrzí, zboží bylo dodáno včas a nezaznamenali jsme od Vás reklamaci ani stížnost. Dovolujeme si podotknout, že na vzhledové odlišnosti váz oproti produktové fotografii u dýmek TopMark upozorňujeme výslovně v popisu produktu. Je to dáno ruční výrobou těchto váziček, kus od kusu se vždy tyto malované liší, byla jste s tím předem seznámena. Na požádání samozřejmě rádi zašleme fotku kusu, který se posílá.
    Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží, a děkujeme za hodnocení.
    S pozdravem Svět dýmek.cz

• otresny zpusob baleni, do obalu s dymkou nacpali nahradni hadici, kurunku a ostatni priobjednane zbozi. Orig.krabice dymky potrhan, nafoukla, hadice spinava, od prachu jak kdyby lezela ve skladu 10 let, stacilo otrit. Krabice byla vycpana letaky ze vsech moznych supermarketu, jak kdyby vybrali kontejner na papir. Taky mohli informovat na svych strankach, ze standartne dodavana korunka k dymce je nepouzitelna a je nutno objednat nahradni.

velmi me zklamalo baleni zasilky a cistota obsazenych veci.

• Obdržel jsem neco co jsem neobjednal. Dorucen byl starý model bez závitu, talíř je evidentně z jiné dýmky(otvor je tak velký,že vůbec nedrží a neplní svoji funkci). Zapalovač jako dárek je nefunkční.

Pozor na ně.

Vážený pane Rudolfe Plechato,
    děkujeme za hodnocení, byť je naprosto neférové. Vaše objednávka vytvořená 24.4. byla 25.4. expedována a 26.4. doručena, zcela korektně. Zboží nebylo vráceno ani reklamováno.
    Objednal jste si vynikající tradiční vodní dýmku TopMark Profi Single Kamanga, která je samozřejmě desetiletí vyráběna s klasickým těsněním (nikoliv závitem; vyjma malého na ventilku), a klasickým tradičním volně loženým táckem (který plní svou funkci zcela standardně). To je jako stěžovat si, že po objednávce vody dostanete mokrou tekutinu:-( Zapalovač je nutné naplnit plynem, je funkční.
    Pokud nejste jen dalším placeným trollem najatým naší zoufalou konkurencí, máme pro Vás skvělý návrh - zašlete nám prosím laskavě fotku/odkaz/kontakt na dodavatele Vámi zmiňovaného nového modelu dýmky TopMark Single Kamanga se závitem a opatříme Vám tuto dýmku zcela zdarma...:-)
    Přejeme hezký den,

• Žádné

Dýmka dorazila v pořádku ,dodací lhůta je taky v pořádku ,ale dýmka se mi nelíbí přijde mi nekvalitní a i když jsme ji zkoušely vymejt a párkrát prokouřit dýmka furt smrdí a nikomu to ani nechutná.takže kdyby bylo na mě rozhodně si dýmku už tady nekoupim a zajdu si radši do jiného obchodu vybrat osobně abych posoudila kvalitu.

Vážená paní Pňáčková,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Z naší strany byla služba splněna zcela včas a korektně, jak sama uvádíte, přesto podle Vás nemá náš obchod žádné výhody a není k doporučení?
    Dýmek, kterou jste si zakoupila, prodáme stovky každý měsíc ke spokojenosti mnoha zákazníků, sami z nich často kouříme. V dýmce problém téměř jistě nebude. Kde hledat chybu na straně uživatele jsme se snažili ochotně poradit po emailu, přesto jste nás následně takto ohodnotila. Zboží z Vaší strany nebylo reklamováno ani vráceno. Přípravu vodní dýmky okoukejte od někoho zkušenějšího, dýmka Vám bude dobře sloužit.
    Děkujeme za nákup a přejeme hezký den,

• Žádné.
    • Obaly zboží (3 ks krabic) vypadají jako použité nebo nedobře skladované - jsou lepené izolepou, jsou docela rozpadlé, jakoby ležely ve vlhku.

Pokud chcete zboží darovat jako dárek, nedoporučuji. Originální obaly, v mém případě, dorazily hodně poničené. Zboží, doufám, bude funkční, nemám odzkoušeno, protože se jedná o dárky k vánocům.

Reakce obchodu Svět dýmek

děkujeme za hodnocení. Vámi objednané 3 vodní dýmky TopMark skutečně nemají vždy produktové krabice v dokonalém stavu, přeci jen z Egypta až k Vám urazí dlouhou cestu a musí strpět drsné zacházení. Balení je to nicméně přepravní, nikoliv dárkové. Přelepeny izolepu jsou z důvodu naší výstupní kontroly (zboží je u nás otevřeno a zkontrolováno). Na stavu krabice se občas rovněž bohužel podepíše i přepravce. Vzhledem k tomu, že od Vás nemáme žádnou stížnost ani reklamaci, věříme, že zboží dorazilo v pořádku a bude obdarovaným dobře sloužit.
    Svět dýmek.cz

Dobry den jsem nespokojena kdyz je zbozi objednano na neci jmeno i kdyz na dobirku melo by se predat clvoeku ktery to objednal a ne jen tak nekomu coz me velmi sklamalo kdych to zaplatila prez ucet date to komupokoliv a ja sem bez zbozi tohle jednani se mi vubec nelibi

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Zboží bylo z naší strany zasláno řádně a včas. Dodání si koordinujete s kurýrem přes svůj telefon a email, nikdo jiný se k informacím o zásilce nedostane. Pokud nastal nějaký problém s kurýrem, je nám to líto, měla jste nám to ihned sdělit a řešili bychom to. Rovněž nás mrzí, že dobrou práci našeho eshopu ve Vašich očích pokazila osoba dodacího kurýra; toto však nejsme schopni z naší strany ovlivnit, pokud nám o tom nedáte vědět.
    Děkujeme za nákup a přejeme hezký den.

• Potřeboval jsem stornovat objednávku z důvodu zakoupení již jinou osobou, měl to být dárek k Vánocům, údajně nejde stornovat, zboží sice dodáno, ale jiné, než, které bylo objednáno!

Vážený pane Dostále,
    děkujeme za Vaše hodnocení, nicméně není férové, a to z následujících důvodů:
    1) Podivovat se nad tím, že závaznou objednávku nelze jen tak stornovat týden! po jejím řádném vyřízení z naší strany a odeslání k Vám, kdy už je dávno v rukou přepravce a čeká na Vaše vyzvednutí, je skutečně úsměvné.
    2) Zboží Vám bylo zasláno řádně a včas, a to přesně dle Vaší objednávky. Není pravdou, že jste obdržel zboží jiné.
    V případě nespokojenosti s dodaným zbožím jej můžete jednoduše do 14 dní od převzetí vrátit, z naší strany byla služba poskytnuta včas a korektně.
    Svět dýmek.cz

Dorazilo zboží co jsem si objednala, ale bylo poškozené. Váza je opravdu škaredá, nejde ani umýt. Něco je trochu ťuklé, nejspíš zaviněno i převozem, ale to se nedá nic dělat. Zboží jsem nevracela.. kdo ví co by poslali znovu... vodní dýmku zde nakupuji naposledy! příště raději normální obchod, internetu už nevěřím. Na tabáky myslím že dobrá stránka

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla vyřízena a dodána v nejkratším možném termínu. Zakoupila jste si nejlevnější vodní dýmku TopMark, u které na drobné výrobní vzhledové nedokonalosti výslovně upozorňujeme v popisu produktu. Dýmka vypadá stejně u nás jako v kterémkoliv kamenném obchodě. Zboží jste v případě nespokojenosti mohla jednoduše vrátit. Nedoporučení služeb celého obchodu na základě vzhledové nedokonalosti, o které jste věděla předem, nevidíme jako férové.
    Děkujeme za nákup, Svět dýmek.cz

• dostupnost zboží v eshopu
    • Jednak prodávali paděli jako originály.
    • Zaspali dobu, všude jinde mají tabákový novinky jako je Fantasia, Starbuzz a za chvíli i fumari.
    • Co se týká dýmek, tak se taky pohybují v minulém století, na výběr je pouze pár druhořadých značek.

Dokud mi neprodali padělek, tak jsem jim věřil. Momentálně je důvěryhodnost tohoto eshopu u mě na bodě mrazu. Prodávají jen zajetý značky, který jsou prostě dneska už druhořadý, žádný novinky. Donedávna ještě ani neprodávali silikonový šlauchy.

Reakce obchodu Svět dýmek

Hořce úsměvné:-) Čtenáře si dovolujeme upozornit, že tento uživatel nás zde bezdůvodně očerňuje na základě objednávky z 21.6., kterou téhož dne sám stornoval, tudíž ani nebyla na jeho přání vyřizována. Co to prosím znamená? Poslední zoufalý pokus naší skomírající konkurence? Opravdu smutné, ubohé. Ale děkujeme, dokazuje to, že Vás naše stoupající zákaznická přízeň opravdu trápí...:-)
    Své seriózní zákazníky ujišťujeme, že padělky neprodáváme. K uváděným tabákovým značkám - jedna je opravdu špatná (neprodáme Vám nic, co bychom sami nekouřili), dvě zbývající jsou tak drahé, že jejich prodej nedává smysl (za skoro poloviční cenu máte u nás k dispozici špičkové tabáky jiných značek). A ano, silikonové šlauchy nemáme rádi a veřejně to říkáme, prostě se podle nás k vodním dýmkám nehodí. Přesto je u nás v nabídce máte.
    Všem svým slušným zákazníkům velice děkujeme za jejich přízeň...:-)

• Nízká cena
    • Výrobky která prodávají jsou nekvalitní
    • Korunka byla praská a neseděla na dýmce
    • Zapalovač nejde škrkat protože je seklý
    • Vodní dýmka mi byla doručena v krabici od jiné dýmky a byla celá poníčená
    • Vodní dýmka mi přišla celá rezavá
    • Nepřišly mi v balíku všechny objednané a zaplacené věci
    • Když jsem psal, že zašlu všechno zpátky a chci zpátky peníze, bylo mi odpovězeno, že to udělat můžu ale ať nepočítám s tím, že dostanu zpátky plnou pořizovací cenu

V tomto obchodě sice nabízejí krásné ceny, ale to je tak vše. Výrobky jsou odfláklé a poničené. Krabice ve které mi dýmka přišla byla od úplně jiné vodní dýmky a byla celá zničená. Vodní dýmka byla poškrábaná, korunka prasklá a neseděla + byla dýmka rezavá. Ani mi nebylo doručeno v balíku všechno zboží které jsem si objednal a zaplatil.

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za hodnocení. Bylo Vám zasláno zboží zcela standardní kvality, velmi dobré. Zboží k dnešnímu dni nebylo reklamováno ani nebylo využito práva na odstoupení od smlouvy. Dále si dovolujeme upozornit, že je naprostá lež, že jsme odmítli vrátit peníze v případě vrácení zboží. Přesto, děkujeme za Váš nákup.

• Zboží dorazilo, obsah byl celkem v pořádku až na krabici od dýmky, která jim asi někde zmokla a rozpadla se, a protržené pytlíky. Nakonec jsem snad v balíku našla všechno. Jelikož bylo objednáno před Vánoci, asi se dá očekávat, že se bude jednat o dárek. Nevracela jsem pouze, kvůli nedostatku času na sehnání jiného dárku.

• Vázne spětná vazba.Nebyla odpověď s ověřením objednávky a výčtem zboží. Nikde jsem nenašla telefonní kontakt pro urgentní jednání. Potřebuji akutně dořešit!podle vašeho průzkumu -dotazníku nemám komplet zásilku, cena ale odpovídala. Zásilku jsem z časových důvodů ještě neotevřela.Mělo to být překvapení.Prosím o urgentní kontakt .777631414

Vážená paní Relovská,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Nezlobte se, Vaše reakce nám připadá jako z jiného světa. Vaše objednávka ze dne 2.12.2014 byla hned 3.12.2014 řádně dodána. Od té doby od Vás nemáme absolutně žádnou stížnost nebo reklamaci. Do hodnocení nám až dnes napíšete, že jsme Vám nedodali kompletní zásilku, třebaže jste zásilku 13 dní vůbec neotevřela? Těžko uvěřit...:-(
    Telefonní i emailové kontakty na nás jsou na webu čitelně a česky uvedeny, pokud něco potřebujete, neváhejte je využít.

• Přehledný stránky
    • Kvalitu výrobků

Vybrat si jiný

Vážený pane Dušánku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla z naší strany řádně vyřízena dle obchodních podmínek před 10 dny. Nemáme od Vás k dnešnímu datu žádnou stížnost či žádost o reklamaci. S jakýmkoliv případným problémem se zásilkou je vhodné se okamžitě obrátit přímo na nás, takto Váš případný problém jen těžko můžeme vyřešit.

• zadne
    • zabaleni produktu, kontrola jestli je vse podle objednavky.

objednal sem si vodnici, tabak, kaminky a mrizku na uhliky. uhliky jsem vubec nedostal vodnice mi prisla jak poslepovana z nahradnich dilu, zretelne jdu videt svary.

Vážený pane Babici,
    děkujeme za hodnocení. Vodní dýmka Vám odeslaná byla naprosto standardní a v pořádku. K dnešnímu dni jsme od Vás neobdrželi žádnou informaci o chybějícím zboží, žádost o reklamaci, žádné zboží ani nebylo vráceno. Pokud na Vaší straně nastala jakákoliv nespokojenost s dodaným zbožím, je vhodné nám jí ihned sdělit, věc by byla neprodleně řešena a dávno mohlo být po problému. Děkujeme za nákup a přejeme hezký den,
    Svět dýmek.cz

• Zboží došlo v rozbité krabici, rozbalené

Vážená paní Vaněčková,
    děkujeme za hodnocení. Zboží Vámi objednané 11.8. večer bylo hned 12.8. zasláno a 13.8. doručeno. K dnešnímu dni (9 dní od doručení) jsme od Vás neobdrželi žádnou stížnost na poškození zásilky, kvalitu dodaného zboží nebo žádost o reklamaci. Pokud dopravce s Vaším konkrétním balíkem zacházel nešetrně, je nám to líto, nicméně to nevidíme jako úplně férový důvod pro nedoporučení našeho obchodu. I přes poškozený balík věříme, že zboží dorazilo v pořádku, a děkujeme za Váš nákup.