• Rychlé doručení
    • Skvělý materiál
    • Velký výber

• Nemůžu hodnotit
    • Na e-shopu je dotisk do týdne. Ale po zaplacení objednávky přijde e-mail, že to trvá až 16 dní. Já čekám už 13 dní a zatím nic.
  • Ani po týdnu ještě zboží nebylo odesláno.

Objednání a doručení zásilky proběhlo v pořádku, ale jsem nespokojená s kvalitou zboží a obchod nereaguje na moji reklamaci.

Krásné zboží. Rychlé doručení.

• Objednávala jsem 20.10. dnes máme 10.11. a zboží nikde, bohužel jsem platila předem a částka nebyla malá, na telefonním čísle nikdo nezvedá a na mail nikdo neodpovídá, v žádném případě nedoporučuji zřejmě se jedná o zloděje.

11 dní čakám na tovar a stále nedorazil. Nevýhoda je že sa dá platit jediné dopredu. Napíšete email a nepríde vám žiadna odpoveď.

Každá moje předešlá objednávka v naprostém pořádku a teď nikdo nekomunikuje. Objednala jsem zboží, které mělo do týdne přijít a už jsou to 2 týdny a moje objednávka nikde a nikdo se mnou ani nekomunikuje! Tohle byla moje poslední objednávka!!!

• Objednávka je osm dní uhrazená, a přestože jsem objednávala produkty "skladem", doposud nic nepřišlo.
    • Na dotaz, kdy mi pošlou uhrazenou objednávku nereagují.

Nedoporučuji, pravděpodobně podvod! Na emaily nereagují!

• Krásné vzory tištěné na látky
    • Velmi krásný softshell s natištěným vzorem dle výběru
    • Nulová komunikace obchodu - dotaz na dodání zboží a dotaz na barvu tisku
    • Natištěné barvy na kočárkovinu neodpovídají barvám v prohlížeči - tmavší barvy všechny působí jako černá s lehkým nádechem
    • Tisk na kočárkovinu v okrajích není plně kvalitní

Pokud by se mnou obchod komunikoval a vyřešili jsme moje dotazy, tak bych jistě hodnotila pozitivněji a určitě objednala zase. Takto mě další objednávka ani nenapadne.

Hruuuza

Už je to 17 dní od objednání a zásilku stále nemám, na eshopu stálo dotisk do týdne, po uplynutí této doby jsem kontaktovala eshop, kde mi sdělili, že v potvrzujícím emailu o zaplacení stálo, že dodání může být až 16 dní ( když už to máte objednané a zaplacené, tak je tato informace poněkud opožděná), ale i přesto, zásilku nemám ani do teď :(

• Nechala jsem se nalakat na o par korun nizsi cenu a taky jsem puvodne z Ostravy, tak jsem je chtela podporit
    • Objednano 16.10. a bez dalsiho infa odeslano az 2.11. (18dni). 1.11. jsem jim uz volala, co se deje, nebrali a pak mi zavolal nejaky pan, ze nema cas a at poslu cislo objednavky do sms - dale bez odezvy.

Softshellove kalhoty objednane na podzimni sezonu s temer 3tyden skluzem jsou pro mamy dost nervy, priste tady uz neobjednavam.

• kvalita
    • rychlost dodání
    • dobrá komunikace

• Dlouhá dodací doba.

• Počet kusů skladem na internetových stránkách nesouhlasí s realitou
    • Přišla mě jiná softshellová bunda než jsem si objednala
    • Bundu jsem vrátila, ale ani po 14 dnech od objednání nemám tu, kterou jsem si objednala
    • Kvůli zaneprázdnění vedoucího skladu vázne komunikace
    • Příště budu volit jiný internetový obchod

Objednano 26.9. doruceno 25.10. a sami od sebe proste nenapsali "pardon,nestihame" ale clovek musel sam psat,co se deje,ze po trech tydnech neni vyexpedovano! Rozhodne bych zde uz neobjednala. Kalhoty jsou sice pekne,ale kvalitativne srovnatelne s jinymi obchody,kde Vam doruci zbozi vyrazne rychleji!

• Zboží bylo skladem, obdržela jsem hned. S kvalitou jsem velmi spokojená.
    Děkuji Zárubová

• Již jsem zde jednou nakoupila a byla jsem spokojená. Bohužel tentokrát zatím stále čekám, bez omluvy i bez oblečení.
    • Špatná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta - počítala jsem s delší, ale uplynuly už víc než tři týdny

Velký výběr. Dodání chvilku trvá, ale čekat se vyplatí. Barvy, dekor,kvalita látek je úžasná. Určitě si vyberu další