Rychlost, vstřícnost při jednání

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Zákaznická podpora

• obvykle rychlé dodání
    • neotřelé vzory
    • hodně věcí není skladem

• Dobrá a rychlá komunikace. Vstřícné vyřízení reklamace.
    • Zboží neodpovídalo fotce a popisu - mělo jinou barvu.

Zboží jsem objednala již před 14 dny a nedorazilo nic, ani se mi neozvali

Zaplatil jsem objednávku převodem a nic mi neposlali Milan Korner Týn nad Vltavou

• Látky zde objednávám pravidelně a zůstávají kvalitní i po mnoha vypráních

• Vzhledem k předvánočnímu času až neuvěřitelně rychlé doručení zaplacené objednávky.

Šlo o nákup pouze metráže, která byla skladem, a zboží bylo dodáno do tří dnů. :-) Velice děkuji za rychlý obchod a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Krásné zboží, hezky sedí.

• Ceska vyroba

Dlouhe dodani, bez odpovedi na dotaz, je pred Vanoci, ale posilaji e-maily o tom jak informace o dodani z webu neplati, chapu, ze je to slozite, ale uzivatelsky velmi neprehledne a vubec nevim, kdy/jestli to dojde

• kvalita zboží
    • rychlost dodání

• Vše v pořádku a rychle dodáno
    • Kvalitní zboží

• Na eshopu velký výběr zboží
    • Nepravdivé informace o dostupnosti
    • Nedodržení dodací lhůty
    • Vázne komunikace
    • Horší kvalita ušitého zboží

Jsem nespokojená s tímto eshopem. Objednávala jsem prvně a určitě naposledy. V době objednání byly obě věci psány skladem, to byl důvod, proč jsem objednala. Na začátku podzimu softshellovou bundu a kalhoty. Po zaplacení jsem tedy očekávala do týdne zboží. Nakonec jsem ho obdržela za 5 týdnů a vymlouvali se, že mají vánoční objednávky a že zboží musí došít. Odpovídali jen poprvé, pak už na maily nereagovali. Švy jsou ušité křivě, sama bych si to ušila lépe. A teď už je mi souprava k ničemu, když už je zima a další rok bude dceři malá. Takže vyhozených 1200 Kč. Už nikdy víc. Tento e-shop NEDOPORUČUJI!!! POZOR NA NĚ

Zboží vypadá kvalitně, moc se mi líbí. Komunikace přes email rychlá. Dodání trochu delší, ale byla jsem na to upozorněna předem a nebyla to žádná tragédie. Za mě spokojenost.

Objednávku jsem stornovala pro nedodržení doby doručení.
    Oblečení a doplňky jsem nakoupila jinde a zboží už pro mne ztratilo význam.

• rychlá dodávka

• vlastní motivy látek, sice často na dotisk a tedy čekací doba, ale jsou nádherné!

muj prvni nakup a zrejme i posledni ... obejdnavka trvala velmi dlouho .. po zavolani pry proto, ze jedna latka mela vadu .. ovsem kdybych nezavolala a neoptala se, tak zadne info ani nedorazi, ze se objednavka spozdi ... tim padem ja vypadam spatne pred zakaznikem ...

• zboží ještě nedorazilo,na email nikdo neodpovídá zřejmě jde o podvod.

• Špatná komunikace
    • Doba dodani

Otázka je jestli vůbec dorazí zboží ?! Obchod nedoporučuji.