• Velký výběr
    • Skvělý materiál

Koupila jsem botičky Attipas. Botičky přišly v poškozené originálním obalu, bez výstuží, jedna botička světlejší barva bez druhá, obě boty očividně chozené (špinavé podrážky, okopane špičky a i paty zaspinene) V popisu výrobku nebyla žádná informace, že by se jednalo o zboží druhé jakosti či boty použité. Jsem velice zklamaná nečestným jednáním eshopu.

• Ruční práce.
    • Kvalitní.

• široká nabídka vzorů, kvalitní zboží

V obchodě jsem nakoupila opakovaně, vždy spokojenost. Doporučuji.

Vse v poradku, kalhoty jsou moc pekne.

• Hezky vyber zbozi

Objednavka z 13.3. ani po mesici nedorazila a na moje emaily nikdo nereaguje, znovu nenakoupim

• Abosutně nic
    • Podvodné jednání
    • Doba dodání
    • Nereagují

Dejte si pozor, NEDOPORUČUJI, neseriózní obchod. Zboží za téměř 2700,- objednáno s informací “došijeme do týdne”, odesláno až po urgenci po 25 dnech! Nikdo vás neinformuje, že se objednávka zdrží, kdy bude odesláno a jestli vůbec, po žádosti o storno objednávky najednou nikdo na emaily nereaguje. V dnešní době až skoro podvodné jednání. Zboží asi nemá cenu ani vracet zpět, z jejich přístupu jsem si téměř jistá, že mi peníze totiž nikdo nevrátí a tak nebudu mít ani zboží, ani peníze. Měla jsem si pročíst recenze, negativními se to jen hemží, no nechala jsem se napálit. Katastrofa, NEDOPORUČUJI!

• Absolutně nic

• Pekne zbozi
    • Obchod avizoval dositi konkretni velikosti obleceni do tydne, ale ani po 3 tydnech zbozi nedorazilo
    • Obchod sam o zpozdeni nezasle zadnou informaci
    • Obchod prestal komunikovat uplne
    • Nedodrzuji terminy
    • Špatná komunikace

Obchod avizoval dositi konkretni velikosti obleceni do tydne, ale ani po 3 tydnech zbozi nedorazilo. Po dotazu obchod reagoval, ze zbozi bude doruceno nasledujici tyden. Po tydnu stale neni zbozi odeslano a obchod na dalsi zoravu jiz nereaguje. Sam od sebe zadnou omluvu nebo alespon informaci o zpozdeni nezasle. Platbu meli na uctu do druheho dne, pokud se tak nestane chodi od nich neprijemne pripominajici emaily ihned, ale v pripade problemu na jejich strane se neobtezuji zaslat ani strucnou informaci. Objednavku budu rusit a jen doufam, ze sve penize dostanu zpet drive nez za dalsi mesic. Objednavala jsem opakovane a vzdy byl nejaky alespon drobny problém, takze zapory jiz prevazili klady a obchod u me a meho okoli konci.

• Kvalitní a krásné zboží
    • Doba dodání

Zboží stále neodeslané.

• Skvělá komunikace

Látka došla se špatným ořezem, bílé okraje nebo šejdrem odstřih, jedna měla dolní část nepěkně natisklou barevně ..vybledle, nejvíce jsem byla smutná z fleku na softshellové světlé látce, věřím v jednu chybku asi bych nepsala tohle..stane se, ale co kus to mě něco zaujalo.... stránka má nespočet variant k tisku...tu vítězí kvantita nad kvalitou. Mimo jiné na pár detailů upozornil ( nezávisle na mě) i muj muž z branže, ze by s ničím takovým u zákazníka neuspěl.

Velmi rychlé odeslání. Vše super.

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr
    • Krásná ruční práce

Rychlé vyřízení objednávky

Skvělý obchod. Kvalitní látky i rychlé dodání.

• Rychlost, kvalita materiálu

Doporučuji, nakupuji zde pravidelně, vše bez problému, naprostá spokojenost

• U softshellu s tmavým potiskem není na www.stránce vidět, že z rubu je bílý. Velmi mě to překvapilo. Pro dětskou bundu či kalhoty značně nepraktické.

• Velikosti softshellový dětských kalhot sedí
    • Příjemný materiál, hezké potisky