• Nechala jsem se nalakat na o par korun nizsi cenu a taky jsem puvodne z Ostravy, tak jsem je chtela podporit
    • Objednano 16.10. a bez dalsiho infa odeslano az 2.11. (18dni). 1.11. jsem jim uz volala, co se deje, nebrali a pak mi zavolal nejaky pan, ze nema cas a at poslu cislo objednavky do sms - dale bez odezvy.

Softshellove kalhoty objednane na podzimni sezonu s temer 3tyden skluzem jsou pro mamy dost nervy, priste tady uz neobjednavam.

• kvalita
    • rychlost dodání
    • dobrá komunikace

• Dlouhá dodací doba.

• Počet kusů skladem na internetových stránkách nesouhlasí s realitou
    • Přišla mě jiná softshellová bunda než jsem si objednala
    • Bundu jsem vrátila, ale ani po 14 dnech od objednání nemám tu, kterou jsem si objednala
    • Kvůli zaneprázdnění vedoucího skladu vázne komunikace
    • Příště budu volit jiný internetový obchod

Objednano 26.9. doruceno 25.10. a sami od sebe proste nenapsali "pardon,nestihame" ale clovek musel sam psat,co se deje,ze po trech tydnech neni vyexpedovano! Rozhodne bych zde uz neobjednala. Kalhoty jsou sice pekne,ale kvalitativne srovnatelne s jinymi obchody,kde Vam doruci zbozi vyrazne rychleji!

• Zboží bylo skladem, obdržela jsem hned. S kvalitou jsem velmi spokojená.
    Děkuji Zárubová

• Již jsem zde jednou nakoupila a byla jsem spokojená. Bohužel tentokrát zatím stále čekám, bez omluvy i bez oblečení.
    • Špatná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta - počítala jsem s delší, ale uplynuly už víc než tři týdny

Velký výběr. Dodání chvilku trvá, ale čekat se vyplatí. Barvy, dekor,kvalita látek je úžasná. Určitě si vyberu další

veľké sklamanie tovar mi stále nedošiel

• obrovská nabídka materiálů a vzorů, možnost dotisku

doporučuji!!!

Zboží zatím nedorazilo, objednáno a zaplaceno 10.11., 11.11. v 8hod ráno přišlo potvrzení o přijaté platbě. Na stránkách eshopu je u Dopravy a platby uvedeno jako termín DORUČENÍ zásilky 1-4 pracovní dny od přijetí platby. V emailu s potvrzením o přijaté platbě se ovšem píše, že samotné vychystání objednávky trvá 1-7 pracovních dní. Pro mě problém...potřebuji vyzvednout objednané zboží nejpozději 20.11. Po telefonickém hovoru jsem byla ujištěna, že zboží dnes odešlou a termín nachystání 1-7 dní je obvyklý a záleží na množství objednávek..., škoda, že tak to není uvedeno i na webových stránkách. Zkušenost s obchodem první, a asi i poslední.

kvalitní zboží, rychlé jednání

Doposud jsem byla spokojena.Nyni marne uz 11 dni cekam na dodani zbozi ci alespon nejakou zpravu o stavu zbozi.

Vzhledem k tomu, že zboží do této chvíle nedorazilo. Není co moc hodnotit. Komunikace s eshopem hrozná. Na email neodpovídají, zboží přes týden objednané a stále nedorazilo. A to i přes skladovou dostupnost. Již zde neobjednám.

• Zboží objednáno 1.10. a zatím nedorazilo....

Objednávala jsem 3.10. zboží, které bylo uvedeno jako skladem a do dnešního dne (12.10.) nemám zprávu, že by bylo zboží odesláno. Po mém dotazu 10.10. mi bylo sděleno, že odeslání "předpokládají dnes nebo zítra" a k tomu evidentně nedošlo.

• Kupujeme podruhe a spokojenost.Dekuji.

• Krásné látky, bezvadná komunikace, rychlé dodání zboží

Příjemné jednání, rychlé dodání zboží. Určitě znovu nakoupím. Děkuji.

• Velký výběr materiálů i vzorů
    • Pokud je zboží skladem, velmi rychle dodani
    • Dotisk neotřelých vzorů