Nemám co hodnotit, zboží mi ještě nedorazilo.

• dlouhá výrobní doba i když píšete, že je zboží skladem

Zboží mají uvedené skladem a když objednáte tak Vám zdělí doba dodání 5-6 týdnů

• nevím, ještě jsem zboží neobdržel, ani jsem obchodem nebyl kontaktován

• špatná komunikace nebo žádná
    • něco jiného firma nabízí před objednávkou a úplně jiné informace dostane zákazník po objednávce
    • Jestli zboží dorazí - tak doufám, že žádná nevýhoda nebude. Děsím se

• Nic mě nenapadá
    • Dodávají kvalitu "dodělej doma"

Židle (za necelé 2 tis. Kč) mají područky sponkami přicvaknuté ze spodní části sedáku. Po vytrhnutí sponek (nejde to jinak) zůstanou v desce díry. Navíc židle neobsahují vruty k přišroubování područek k židlím. Musím do železážství, odhadem nějaké koupit. Snad budou pasovat. Na e-shopu o tom ani čárka. Při předání o tom ani slovo. Bohužel jsem na rampě při převzetí nerozbaloval krabice se židlemi.

Dodací lhůta je jak u České pošty.Dnes podáte někdy ve vzdálené budoucnosti dodáme!

• Velký výběr a dobré ceny
    • Možnost kombinace designů, alespoň u židlí
    • Doba dodání

Obchod nedoporučuji, protože...
    Objednal jsem si 7.2. 4 židle z obchodu Strakoš, které zatím nedorazily a to je 2.3.2021. Bohužel nemám žádnou další informaci k mé objednávce.
    Na e-shopu bylo uvedeno skladem a z toho důvodu jsem objednával. Čekal jsem rychlejší dodání než u konkurenčních e-shopů.
    Po objednání a zaplacení 7.2. mi přišlo potvrzení, že se objednávka realizuje a bude dodáno 24.2.-26.2. nebo 1.3-5.3., ale že se termín může ještě měnit, takže objednávka může dorazit také za půl roku. Toť veškerá komunikace.

Z potvrzení objednávky tedy vyplývá, že nejspíše židle skladem asi jaksi nejsou, jak e-shop uvádí.
    Kdybych zadal výrobu 4 židlí truhlářovi, tak je mám do 14 dnů.
    Pokud je obchod uvádí skladem, měl by je také skladem mít.
    Abych byl upřímný, objednával jsem si z Číny balíček téměř ve stejný den a již ho mám doma, tak proč je tak dlouhá doba dodání u e-shopu v ČR a ještě když uvádí skladem?
    No nic, hold budu muset ještě chvíli sedět na campingových rozkládacích židlích.

Abych nebyl pouze negativní, eshop má dobrý výběr zboží a poměrně slušné ceny. Jen bohužel nemohu hodnotit kvalitu zboží, kvalitu dodání apod., protože zboží ještě nemám.

• Stůl poškozen - špatně vyroben
    • Reklamace trvala 2 měsíce
    • Stůl dodán neúplný
    • Dlouhá dodací lhůty od objednání

Absolutně nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat. Objednán jídelní set Darius 1+6.
    Stůl přišel poškozen - špatně vyroben.
    Po vyřízení reklamace (trvala 2 měsíce) přišel nový stůl (a hle se stejnou vadou) a nějak zapomněli k tomu dát nohy. Takže zase další čekání...
    Prostě katastrofa

Zboží jsem zaplatila a zboží jsem nedostala! Nevím zda tato recenze nechodí dřív než zboží, pokud ano, obchodníci by se na tuto recenzi měli vykašlat , protože jim škodí!!

Doručení za tři měsíce. Potlačené, třísky na pohmat.

• komunikace s infolinkou

Dobrý den, objednal jsem zboží u kterého byla poznámka že je skladem. To byl jeden z hlavních důvodů proč jsem si vybral Vaší firmu. Po 4 dnech přišlo info, že žboží bude za cca měsíc a to ještě není 100%. Volal jsem na Vaši firmu a tam mi paní oznámila dost arogantním způsobem, že když je tam napsáno Skladem, tak to neznamená že to máte na skladě. Bylo by dobré uvádět pravdivé info a hlavně vysvětlit té paní ,že takhle jednat se zákazníkem asi není moc profesionální.

Avizovali jste,že zboží které jsem si ojednal je skladem.Doposud nic nedošlo!

ČEKÁM AŠ MNĚ TO DOJDE

• Není co hodnotit. Židle nebyly doručeny. S požadavkem na hodnocení se předcházíte.

• Jine zboží než bylo objednáno, problémy s doručením

sedačka byla zcela v jiné barvě, než jste prezentovali.

• zboží na skladě a doručení za 7 týdnů ?

Asi by bylo dobré, rozesílat tyto dotazníky, až bude co hodnotit.