Velká ochota při provedení objednávky, potřebovala jsem poradit. Teď čekám na dodání .

Děkujeme ya výrobu a dodání židlí. Jsme moc spokojeni. Doporučujeme

Zboží bylo v pořádku dodáno až domú.

• Dobrá domluva

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

Kvalitní židle za dobrou cenu. Vše fungovalo skvěle od objednávky po dopravu. Celkově naprostá spokojenost.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

Objednaný stůl byl v pořádku doručen.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

Rychle a bezproblemove vyrizeni objednavky zbozi.Nabytek byl vyborne zajisten proti poskozeni-doprava v pevnych papirovych krabicich.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrá komunikace, rychlé doručení. Botník je super!

Reakce obchodu STRAKOŠ

dodržení termínu dodávky a přesné splnění

obchod v pořádku

• Dlouhá dodací doba !!!

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Co se termínu doručení týká, tak ten se většinou pohybuje okolo 10 dní. Do e-mailu Vám byly zaslány 2 termíny a židličky Vám budou doručeny v prvním. Dále je třeba si uvědomit, že mnoho zboží je připraveno tzv. v polotovaru, kdy je prakticky hotové, jen se barevně dodělává dle přání každého zákazníka (většina židlí může být cca ve 250 barevných variantách). Děkujeme za pochopení.

Můj několikátý nákup u této firmy, kvalita nábytku je velmi dobrá a s ohledem na cenu výborná.

super jednání

• komunikace, vstříctnost

• Perfektní komunikace
    • Ochota vyjít vstříc
    • Skvělá doprava zboží

Komunikace s obchodem na vysoké úrovni. Špičková kvalita a balení zboží. Sympatický a usměvavý řidič z dopravy.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Vše splněno ze strany obchodu jak bylo dohodnuto-spokojen.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Celá objednávka byla přesně jak jsme vykomunikovali s prodejcem. Zboží super. Zidle používáme už rok a 100% spokojenost. Nyní jsme doobjednali 2zidle a k nerozeznani od rok starých. Za nás velká spokojenost

Ještě zadne

velký výběr, kvalita

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Zatím nemohu ohodnotit,zboží zatím nemám.Má být koncem lístopadu.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaši recenzi, jedná se o automatický e-mail, který bohužel my nezasíláme. Můžete na něj samozřejmě reagovat až po předání Vaší objednávky, nebo na něj reagovat nemusíte vůbec. Nyní je již zboží na cestě k Vám v prvním oznámeném termínu a věřím, že se stolem budete spokojen.