vše v pořádku

zboží mi bylo doručeno do dvou dnů od podání objednávky

• Super rychle doručení, český návod a technický list na stránkách. Jsem s e-shopem moc spokojená. Super byla i akční sleva.
    • Při návštěvě prodejny v České Lípě jsme se postavili k pultu, prodavač vařil jednu kávu, pak druhou kávu pro zákazníky u stolečku. Pak se k nim posadil. Na nás se ani nepodíval. Manžel se zeptal, zda se máme objednat, dostalo se nám odpovědi, že pán má zákazníka, zda ho má vyhodit. Pak se zeptal: “ Vy něco chcete”. Manžel nevydržel a byl na odchodu. Pak se pán zeptal, co tedy chceme. Odešli jsme pryč. Chápu, že se zákazníkem plánovali nákup přes PC , ale očekávala bych, že prodavač nebude dělat, že tam nejsme. Určitě bychom se přizpůsobili. Do této prodejny nikdy více. Raději pojedeme do jiné prodejny. Abychom nemuseli vyzvednout zásilku tam, nechali jsme si ji poslat na adresu. Píšu jako zpětnou vazbu pro manažery. Je fajn, když lidé rádi chodí i do prodejny, kde si mohou zboží prohlédnout a odborník jim poradí.

E- shop super, prodejna v České Lípě nevlídné jednání.

• široký sortiment
    • přehledný e-shop s užitečnými volbami při hledání
    • kamenné prodejny s výstavními plochami

• Rychlé doručení, již druhý den

• Přehledný eshop s funkčními filtry
    • Technické nákresy

Rychlá reakce při objednávce,zboží odpovídalo vyovrazeni na netu, rychlé dodání

Nejasné odpovědi ohledně objednávky, nevím ani kdy mi zboží dorazí, přesto, že už mělo být doručeno

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.

Omlouváme se za komplikace s dodáním vaší objednávky. Zboží si při převozu na prodejnu poškodilo a jelikož vám chceme předat objednávku ve 100% kvalitě, musíme zahájit převoz znovu. Během 2-5 pracovních dnů bude zboží k odběru na prodejně.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
    S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Výborná komunikace, odborně poradili s výběrem vhodného zboží

• Berou telefony, zaměstnanci příjemní
    • Poradí

Se Sikem jsme postavili 3 koupelny a 2 kuchyně vybavili dřezem a bateriemi. Věrní jsme již několik desetiletí. Reklamaci jsme nikdy řešit nemuseli. Doporučuji jak kamenný obchod, tak e-shop ze kterého jsem objednala nové vybavení do kuchyně, hezké fotky popisy a přehled.

Bezproblémová komunikace, rychlé zaslání objednaného produktu. Doporučuji zde nakupovat.

Zboží mi bylo doručeno,ale vypadalo úplně jinak jak na obrázku.Nekvalitní materiál,prostě jedno velké zklamání.Zboží jsem ihned vrátila,ale stejně jsem přišla o peníze za odeslání,balné atd..

Vážený zákazníku,

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Objednala jste si zboží z nízké cenové kategorie a tak bohužel nemůže být materiál ve špičkové kvalitě. U produktu je přímo na stránkách uvedeno že je z plastu. Zboží máte možnost vrátit i na našich pobočkách, není nutné jej zasílat k nám na centrálu.

Děkujeme za pochopení
    S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Prodávají veteš, které udávají jako I. jakost.

Byl to můj první a zároveň poslední nákup v tomto obchodě. Koupil jsem mozaiku Rako Allegro, kterou poslali s oštípanou glazůrou na 1/4 výrobku. Tuto vadu by poznal i nevidomý po hmatu, proto si myslím, že to byl vědomý záměr obchodu a to i z následného jednání s firmou.

Vážený zákazníku,

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Bohužel se někdy může stát že se při přepravě zboží poškodí. Jsme rádi že jste se na nás obrátil při reklamaci zboží, vidím že vaše reklamace byla vyřízena během jednoho dne. Předpokládám tedy že je nyní již vše v pořádku.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

Naprostá spokojenost. V tomto obchodu nakupuji opakovaně.

• Obklad Kale Smart black 20x50 cm mat RM9132 mi byl promptně doručen jako náhrada za předchozí totožné zboží, které dorazilo polámané a nepoužitelné. V této souvislosti bych chtěl vyzdvihnout velmi vstřícný přístup pana Marcela Bači, který se postaral o závoz tohoto náhradního produktu v bezprostředně navazujícím dnu. Chci mu touto cestou znovu poděkovat.

O nevýhodě nelze hovořit. Skutečností zůstává, že obklad i dlaždice jsme dokupovali v e-shopu proto, že se v plzeňském obchodu nepodařilo správně spočítat potřebnou metráž z námi zadaných údajů o místnosti, která se měla rekonstruovat. Já jsem jako fyzická osoba zboží objednal na stavební firmu, která se postarala o ostatní. Bohužel jsme tak neměli přímou možnost přepočítat podle nabídkového listu plochy, které měly být zbožím pokryty.

Vše v pořádku

• široká nabídka produktů