• ochotný personál, rychlé dodání

• Velice ochotny personal

• ochotní zaměstnanci, bez problémů

• Velmi dobrá komunikace
    • Vstřícný přístup

• Krásné zboží
    • Modelové koupelny a vzorníky na prodejně
    • Ochotný personál

V Šiku jsme si omrkli, co se nám líbí, a objednali přes e-shop s dopravou domů. Personál ochotný. Řešení reklamace bleskové

• Rychlost a ochota

OK doporučuji !

• ochota ,dobrá rada

• Obchod na dostupném místě, skvěle vybavený, milá a vstřícná obsluha

• Co je skladem dostanete max. do 2 dnů. Příjemný personál jak v Siku tak v dopravě DHL. Velký výběr.

• maximální vstřícnost,dobrá komunikace, ochota

dobrý dojem z nákupu pro mne dražšího zboží

• Ochotná a milá pracovnice u kasy
    • Vše běželo jako dobře promazaný stroj
    • Spokojenost

• Velmi ochotný personál skladu.

Uvítala bych větší ochotu v prodejně Černý Most, avšak personál skladu chválím.

• Výdejní provozovna v Brně je s navigací dobře dostupná a má dostatek parkovacích míst. Pro těžší zásilky lze dojet k výdeji a personál je ochotný zboží donést do auta.
    • Na zakoupeném zboží jsem našel povrchovou vadu. Následná reklamace byla, reklamačním technikem SIKO, neprodleně, k oboustranné spokojenosti, vyřešena.
    • Zásluhou akční motivace prodejce, jsem zboží pořídil za příznivou cenu.

• snad jen ochotna slecna na infolince, ktera byla vstricna a trpeliva, kdyz jsem na eshopu na webovkach nebyl schopen najit spravny typ vyrobku
    • kybl se sparovaci hmotou dorazil prasknuty a jeho obsah byl vysypany po krabici
    • obecne nejsem prilis spokojen s vyrobky ze SIKO, tzn. s odebranou dlazbou Tahiti. Dlazba vypada pekne, ale pri rezani praskala katastrofalne a vznikalo tak velke mnozstvi odpadu. Mam moznost srovnani jelikoz dalsi 2 druhy dlazby jsem bral z polskeho Leroye a s tema jsem byl nadmiru spokojen, nemluve o nizsi cene. V budoucnu uz v SIKO nehodlam znovu cokoliv kupovat.

Reakce obchodu SIKO KOUPELNY a.s.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás, že je zásilka poškozena, prosím vyplňte reklamační formulář online zde: https://www.siko.cz/reklamace-zakazky. Přiložte fotografie a vyčkejte na vyjádření reklamačního technika. Můžete zkusit podat reklamaci i na dlažbu,
    technik může kvalitu prověřit.

S pozdravem, Helena Koubová

• ochota a rýchlost

• Přehledně vystavené zboží, ochotný a skvěle proškolený personál připravený poradit.
    • velmi vstřícné jednání i při změně objednávky

• Velmi ochotný personal
    • Nevím

• Velký sortiment, velká síť prodejen i showroomů
    • Ztratil jsem malé uchycovací panty. Zavolal jsem na podporu a s milou a ochotnou paní se vše v pohodě a rychle vyřešilo.

Rychlé dodání, vše v pořádku

• Vše v pořádku příjemný personál