• Rychlé doručení.
    • Skvělý obchod.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za recenzi a ohodnocení našeho e-shopu pěti hvězdami. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl*a se svým nákupe spokojen*a. :-)

Zboží se snažíme odesílat tak nejrychleji, jak jen to jde. A v případě vytvoření objednávky do 13:00 hod., ho posíláme ještě týž den.

• Velmi rychle vyřízeno

Reakce obchodu Sexshopp.cz

vážíme si Vašich slov a Vaše spokojenost s nákupem nás nesmírně těší.

Naši kolegové ve skladu dělají vše pro to, aby Vám bylo zboží doručeno co nejrychleji. A protože si vážíme každé Vaší objednávky, po rozbalení Vašeho balíčku v něm kromě objednaných produktů pokaždé naleznete i něco drobného navíc. ;-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• Dodávka byla rychlá a v pořádku.(I dárek-pozornost-mě potěšil.)

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkjeme Vám za udělení plného počtu hvězdiček. Na rychlosti a diskrétnosti dbáme, jsme proto rádi, že Vám byla objednávka doručena s takovou rychlostí. A protože nám záleží na cekové spokojenosti, ke každé objednávce od nás dostanete i malý dáreček. ;-)

Vše ok

Dobrý den, Jardo,

děkujeme Vám za kladnoé ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám u nás skvěle nakupuje a věřte, že budeme dělat vše proto, aby tomu do budoucna nebylo nikdy jinak. ;-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• Zbozi dorazilo rychlosti blesku...

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Naši kolegové ze skladu jsou neskutečně šikovní. Denně stíhají nachystat a zabalit obrovské množství objednávek, že se i my nepřestáváme divit. Pokud se tedy balíček nezdrží nikde na cestě, je Vám zboží doručeno rychle, klidně i do druhého dne. :-)

Eliška za tým Sexshopp.cz

Super obchod velmi ochotni poradit naprostá spokojenost

Dobrý den, Fikiusi,

děkujeme Vám za kladné hodnocení. V případě, že si nevíte rady s výběrem vhodné pomůcky, nebojte se obrátit na naši milou zákaznickou podporu. Kolegyně jsou tu pro Vás a rády Vám pomohou. :-)

• Rychlé po objednání

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a zásilka Vám byla doručena včas.

Pokud by však existovalo cokoliv, díky čemuž bychom od Vás mohli obdržet plný počet hvězdiček a 100% spokojenost, budeme rádi, když se nám ozvete. Rádi své služby vylepšíme. :-)

• Skvělý obchod.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás skvěle nakupuje a věřte, že budeme dělat vše proto, aby tomu do budoucna nebylo nikdy jinak. ;-)

Rychlé doručení, spokojenost

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme, že sdílíte své zkušenosti. Jsme rádi, že Vám bylo zboží doručeno rychle. Naši kolegové ze skladu pro to dělají vše a denně balí hromadu Vašich objednávek naprosto neuvěřitelnou rychlostí.

Eliška za tým Sexshopp.cz

Určitě doporučuji, perfektně zabaleno, dárek udělal radost.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za recenzi a doporučení. Pokud rádi nakupujete výhodně, nezapomeňte nahlédnout i do naší kategorie "Slevy", kde naleznete zajímavé produkty za ještě zajímavější ceny.

Naši kolegové ve skladu dělají vše pro to, aby Vám bylo zboží doručeno co nejrychleji. A jelikož si vážíme každé Vaší objednávky, po rozbalení Vašeho balíčku v něm kromě objednaných produktů pokaždé naleznete i něco drobného navíc. ;-)

• Rychlost dodání.

Dobrý den, jiriku,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho e-shopu. Kolegové, kteří mají na starost balení Vašich objednávek, jsou neskutečně šikovní a rychlí jako vítr. Pokud si tedy svou objednávku vytvoříte do 13:00 hod., stíháme Vám ji poslat ještě tentýž den.

Eliška za tým Sexshopp.cz

Cokoliv objednám vždy je včas doručeno a rychle do dvou dnů . Pokaždé něco hezkého přiloženo jako čokoládové srdíčko nebo nějaký prezervativ .

Dobrý den, Petře,

vážíme si Vašich slov a Vaše spokojenost s nákupem nás nesmírně těší.

Celý náš tým skvěle spolupracuje, abyste své balíčky obdrželi co nejdříve. Veškeré objednávky Vám zabalíme do obyčejných krabic bez nápisů, takže vše zůstane naprosto diskrétní. Protože nás však naplňuje dělat druhým radost, přihodíme do každé objednávky i pár drobných dárečků jen tak pro radost. :-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• Rychlé dodání a vždy dostanete nějaký dáreček. Velká spokojenost.

Žádné.

Dobrý den, Martine,

děkujeme Vám za skvělou recenzi.

Veškeré objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji to jde a na diskrétnost také nezapomínáme. Balíček, který od nás obdržíte neobsahuje žádné nápisy ani označení sexshopu. Zato uvnitř Vás vždy potěšíme malým dárečkem v podobě kondomu nebo vzorečku lubrikantu. ;-)

• Perfektní.
    • Diskrétní.
    • Obecně fajn obchod.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodncení plným počtem hvězdiček.

Rychlost vyřízení objednávek je u nás jednou z hlavních priorit, proto veškeré objednávky na zboží skladem, které obdržíme do 13:00 hodin odesíláme ještě týž den. Nezapomínáme také na diskrétnst. Krabice, kterou od nás obdržíte neobsahuje žádné nápisy ani označení sexshopu. ;-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

Ojednání, platba i doručení proběhlo bez problémů

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení našeho e-shopu. Na rychlosti vyřízení objednávek si dáváme opravdu záležet. Vážíme si proto Vaší spokojenosti a doufáme, že i pro své příští nákupy zvolíte právě náš e-shop. :-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• značný výběr,příznivé ceny,rychlost vyřízení a dodání,s tímto obchodem velká spokojenost
    • velikosti v tabulce neodpovídají dodávce zboží,no a pak je škoda,že nelze u "kalhotek"měnit kroužek za menší,"vycpávky"propadají,

Dobrý den, bref,

děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení. :-)

Naši kolegové bedlivě sledují nabídky trhu a vybírají pro Vás jen ty nejzajímavější kousky za skvělé ceny. Kolegové ve skladu zase makají o sto šest, abyste své objednávky měli co nejdříve u sebe a nemuseli na ně zdlouhavě čekat.

Mrzí nás, že zboží nesplnilo Vaše očekávání na sto procent. Kdykoliv si s výběrem nejste jisti, vždy se můžete obrátit na naše kolegyně ze zákaznické podpory, které Vám se vším rády poradí. :-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• Rychlé dodání zboží, diskrétní profesionální přístup

Dobrý den, Tondo,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho e-shopu. Kolegové ve skladu jsou rychlí jako blesk! I my se nestačíme divit, kolik objednávek denně nachystají.

A pokud jde o diskrétnost, tak tu rozhodně neopomíjíme. Nechtěli bychom naše zákazníky uvést do rozpaků a nepříjemných situací, proto je všechno zboží zabaleno do obyčejných kartonových krabic. Nic explicitního rozhodně nečekejte. :-)

Eliška za tým Sexshopp.cz

Anonymita a pak i úspora času při nakupování

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení. O diskrétnost se rozhodně bát nemusíte. V případě, že si objednávku necháváte doručit, přijde Vám v obyčejné kartonové krabici bez jakýchkoliv explicitních nápisů. A pokud si chcete svou objednávku vyzvednout osobně, zabalíme Vám ji do neprůhledné černé tašky. Nikdo tak nebude vědět, co se v ní nachází. ;-)

• Cena rychlost

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodnocení našeho e-shopu. Checeme, aby si u nás mohl dovolit něco koupit opravdu každý. A pro ještě lepší ceny doporučujeme kolonku "Akce a slevy".

Ihned poté, co si vytvoříte Vaši objednávku, na ni kolegové ve skladu začínají pracovat. Vše Vám tak odesíláme, co nejrychleji to jen jde. :-)

• Rychle dodani

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujme Vám za udělení plného počtu hvězdiček.

Veškeré objednávky přijaté do 13:00 v pracovní den, expedujeme, je-li zboží skladem, ještě v den objednání. Poté záleží na Vámi zvoleném dopravci – standardně doručují následující pracovní den. :-)

Jsme tedy moc rádi, že jste na své objednané zboží nemusel*a dlouho čekat.