• Ceny
    • Dlouha doba dodani
    • Nekvalitni vyrobky

Reakce obchodu sedacky-nabytek.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost, snažíme se aby byla doba dodání co nejkratší například objednáváním většího počtu zboží na sklady nebo předobjednáváním zboží u výrobců, které by se nám už nevlezlo na sklad, bohužel jsou zde ale věci, které nedokážeme ovlivnit a tak se musí na některé kousky pár týdnů počkat.

Co se týče kvality zboží, jestli byl na produktu nějaké defekt nebo problém, který se vám nezdál byla možnost vrátit zboží nebo můžete podat reklamaci kde se pokusí daný problém vyřešit.

Tým Sedačky-nábytek.cz

• Rýchlé dodaní

• korektni jednani

Bohužel paní operátorka po dotazu z kolika kusů se sedačka skládá odpověděla že že dvou a do výtahu se nevleze , tak jsme si zaplatili spoluvýnos za 1000 Kč. Naše překvapení bylo při dodání veliké . Nakonec se sedačka skládala z 5 BALÍKŮ, které se do výtahu bez problémů vlezly, ale spoluvýnos už byl na faktuře a řidič s tím nemohl nic dělat. Takže jsme zaplatili o 1000 Kč více. Snad Vám pomohly. To jen pro ostatní , aby trvali na vycerpavajicich informacích.

Skvělá komunikace. Rychlost dodání.

sedačka přišla v pořádku.ale chyběli nám na montáž některé šrouby,které nám okamžitě po telefonickém zavolání poslali,takže velká spokojenost

• Super domluva, zboží přišlo dříve než bylo avizováno, řidič se pokaždé včas ohlásil, jsme spokojeni. Doporučuji.

• Skvělá komunikace, skvělá doprava, rychlost, spolehlivost.
    • O žádné nevím

Milí, příjemní a ochotní lidé

Dodání sedačky trvalo kratší dobu, než uvádějí.

Byli jsme velmi spokojeni se vším. Veliký výběr zboží, krátká dodací lhůta.

Rychlé dodání, bezvadné, kvalitní zboží.

• Objednavala jsem z obrázkú a popisu. Ještě jsem je neviděla,budu se stěhovat mám je u syna.

• Dobrý den,
    je mi líto, zatím nemohu hodnotit, protože zboží ještě nedorazilo
    Hezký den, Milena Pitterová

Velká spokojenost,sedačka dorazila v pořádku,barva odpovídá obrázku,byla doručena v termínu.

• velmi tvrdý sedák

• Výborná komunikace, přehlednost stránek, super cena sedačky.

• Skvělá postel za dobrou cenu

• Naprostá spokojenost. Zaměstnanci ochotní, milí, znalí. Prostě perfektní.
    • Zboží je kvalitní, přesně jak jsem si představovala.

Perfektní spokojenost

• Zboží dorazilo poškozené a jiné než byla objednávka. Reklamace se řeší pouze přes webové rozhraní a stále je bez vyřízení.

Reakce obchodu sedacky-nabytek.cz

Dobrý den, pane Štěpánku, podle objednávky vám bylo doručeno správné zboží. Ani jste při reklamaci nehlásil, že by vám bylo dodáno špatné zboží. V reklamaci byla hlášena poškozená látka na jednom z opěrných dílů, který se měl stahovat na opravu. Na poslední zprávu, která vám byla odeslána před 12 dny jste neodpověděl. Proto nebyla reklamace ještě vyřízena.

Sedačky-nábytek.cz