obchod je urcite vyhodou ,i kdyz v nasem pripade jsme vedeli co objednavame

• Velký výběr a kvalitní zboží
    • Dodání bylo 4-9 týdnu my dostali sedačku na zakázku za 5 týdnů
    • Skvělá a rychlá komunikace
    • Ochota domluvit termín a čas dodání sedačky
    • Profesionální přístup
    • Vstřícnost
    • Doprava zadarmo
    • Doporučujeme:)

S touto firmou jsem byla spokojena, příjemná komunikace . A vše v termínu a pořádku .

Objednala jsem si sedací soupravu asi 8.9. a byla doručena 10.9.Nic nechybělo,barva a materiál sedí.Komunikace byla super.Tak snad vydrží dlouho a užijeme si ji.

Spokojenost

• Dobré ceny
    • Výborná komunikace obchodu
    • Možnost zaplacení kartou online
    • Doprava nábytku až na místo třeba přes celou republiku
    • O žádné nevím

• Opravdu dobrá komunikace obchodu.

Spolehlivost, zručnost při montáži, a příjemné zjištění, že vše odpovídá tomu jak bylo dohodnuto (barevné provedení atd.)

Nábytek byl dle mých představ a vše vyřízeno rychle.

Chvilku to trvalo, ale byl jsem včas informován, takže bez problémů.

• Jediný eshop kde jsem našla to co jsem scháněla a za slušnou cenu.Pohovka velmi dobře zabalená,vyhovující rozměr i potahová látka.

• Velmi milé překvapení, když byla sedačka dodána již za 2 týdny ačkoli předpokládaný termín byl 4-7 týdnů. Super!

• Dobrá domluva skrze doručení , pohodlnost , kvalita..
    • Postel ALICIE - vrchní matrace klouže po spodních do všech stran , nic hrozného , ale dalo by se řešit suchým zipem

Skrze obchod a zboží vše OK... Řidič nepříjemný ..

Nejdříve zajel ke špatnému domu , poté popletl doručení zakázky a nakonec byl ještě naštvaný on :-D

Reakce obchodu sedacky-nabytek.cz

Dobrý den, omlouváme se za špatnou náladu naše řidiče.

Bohužel je topper na matraci takto vymyšlen, ohledně suchého zipu předám návrh výrobci.

• Rychlé jednání obchodu

Velmi super obchod,ochotná paní na telefonu,rychlé vyřízení mojí objednávky.

• Dodání dřív než za 6-8 týdnu
    • Sedačka odpovídá obrázku na webu
    • Kvalita
    • Komunikace s obchodem

• Zboží objednáno a v termínu doručeno.

S obchodem jsem naprosto spokojený. Velký výběr zboží za rozumné ceny.
    Komunikace naprosto perfektní. Objednané zboží přivezl řidič v dohodnutém termínu. Převelice chválím a za sebe můžu obchod doporučit.

• Cena, celkový přístup

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• hrůza nenakupujte opravdu vás nalákají na cokoliv
    • koukejte se jinde jsou to jen překupníci
    • jejich přístup na telefonu no říkáte si asi se špatně vyspala omyl

doporučuji dávat i záporná stanoviska hvězdičky do mínusu nastavte to v dotazníku - nechci jim dávat půl hvězdy

Reakce obchodu sedacky-nabytek.cz

Dobrý den, pane Krupičko, omlouvám se Vám za komplikace, ale nemám žádné informace, že by bylo slíbeno něco, co nebylo splněno, jestli se něco takového stalo klidně nás kontaktujte na email - [email protected]. Avšak jestli jste pouze nebyl spokojen se zbožím byla možnost jej vrátit ve 14 denní lhůtě jako Vám umožňuje zákon.
    Stejně jako všechny ostatní obchody, které nakupují zboží od výrobců jsme pouze "překupníci", kteří prodávají zboží různých výrobců.

• Ceny
    • Dlouha doba dodani
    • Nekvalitni vyrobky

Reakce obchodu sedacky-nabytek.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost, snažíme se aby byla doba dodání co nejkratší například objednáváním většího počtu zboží na sklady nebo předobjednáváním zboží u výrobců, které by se nám už nevlezlo na sklad, bohužel jsou zde ale věci, které nedokážeme ovlivnit a tak se musí na některé kousky pár týdnů počkat.

Co se týče kvality zboží, jestli byl na produktu nějaké defekt nebo problém, který se vám nezdál byla možnost vrátit zboží nebo můžete podat reklamaci kde se pokusí daný problém vyřešit.

• Rýchlé dodaní