Obchod jak má být.
    Polystyrenové kuličky s atestem pro děti.

• Absolutně bezproblémový nákup. Dobrá komunikace s eshopem.

• rychlé jednání

Zbozi mi stále po 14 dnech nebylo doručeno .
    A když jsem chtěla to řešit s obchodem tak mi řekli ze od nich balíček už odešel a ze už se jich to netýká!!!a že je to naše chyba protože nebyl nikdo přítomen kdo by zásilku převzal , ale to je nemožné - my jsme otevření 24 hodin denně !!! Byl to jen pokus hodit vinu na zákazníka ....

• Super nakup

• Skvělé ceny
    • perfektní domluva
    • krásný výběr
    • přehledný E-Shop

Doporučuji zde nakupovat!! Krásný výběr produktů, skvělé ceny, krásná domluva a efektivní a rychlá doprava!! Nesmírná spokojenost

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Sedací vak je moc krásný a výroba byla rychlá :)

Zboží jsem objednala 6.10.17. Zaslali potvrzení objednávky a od té doby jsem je 2x upomínala a dělají mrtvého brouka. Na svém webu nemají, pro jistotu, uveden telefon jen e-mail.
    POZOR NA NĚ!

• Sedací vaky zhotovuji na zakázku. Kombinaci barev a materialu si můžete vybrat z mnoha možností.

Super. Na to ze se mi vaky vyráběli dle mého přání dodání do 14ti dnů je naprostý luxus.

• Uvítal bych spolupráci s Českou postou

Při platbě předem dlouhá čekací doba na přidělení variabilního symbolu a spárování platby. Nemožnost nechat si poslat balík na poštu nebo na výdejní místo. GLS doručuje dopoledne, kdy jsem v práci. Doručovatel mi řekl, že pokud nebudu doma, tak balík vrátí odesilateli.

• veci,ktere jsem nikde nemohla sehnat
    • snad jen,ze kdyz nemohu byt doma, nenechavate
    • na spadove poste

doporucuji ostatnim nakupujicim

• Prehladne stranky
    • Velky vyber
    • Moznost zvolit si vlastnu kombinaciu farieb

Dlho som hladala ten spravny obchod,kde by som nasla zbozi,kde si sama mozem zvolit nielen tvar,ale i material a kombinaciu farieb,ktora mi vyhovuje.
    Aj napriek tomu,ze toto zbozi Vam siju na zakazku,dodacia lehota bola menej ako 10 dni.
    Prisiel mi kvalitne usity,prekrasny vak a za rozumnu cenu (oproti inym )
    A ocenujem aj to,ze sa snazia o inovacie,ako napr vak Snail,ktory je uzasny,prakticky a nevyzera obycajne.
    Odporucam vsetkymi piatimi :)

výborná komunikace, rychlé dodání kvalitního zboží, doporučuji

obchod doporučuji, slabší s dopravou - GLS má ve Val. Meziříčí shop v PNS což je pouze budka tzn. velikostní omezení zásilky. Tohle až odstraní bude i doprava 100%

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Kampet

Dobrý den paní Bukáčková,
    kuličky máme skladem v množství cca 90.000litrů, tudíž dodáváme obratem. Pokud jako ve Vašem případě máte platbu předem, NEMŮŽEME Vám poslat zboží bez její úhrady.
    Vaše objednávka nebyla do dnešního dne uhrazena, byť fakturu máte od 25.11.2016 ve svém emailu. Jakmile dojde k její uhrazení, na správný účet a pod správným variabilním symbolem, zboží Vám obratem pošleme. Jistě chápete, že zdarma takové objemné zboží nedáváme :( .
    V případě dotazů nás prosím kontaktuje.

• Nasla jsem zde zbozi ktere jsem hledala a nejlevnejsi.
    • Nenasla jsem kde zadat presnou miru kozenky, kterou jsem si objednala. Ale stacil dotaz a hned jsem vedela.

Nejlevnejsi kozenka co jsem nasla.
    Kdyz jsem nevedela, stacilo napsat dotaz a opovedeli me.
    Doporucuji. Zbozi prislo vporadku.

• zboží
    • nevím

ok. doporučuji

Sedací vak super, splnil mé očekávání.