výborná komunikace, rychlé dodání kvalitního zboží, doporučuji

obchod doporučuji, slabší s dopravou - GLS má ve Val. Meziříčí shop v PNS což je pouze budka tzn. velikostní omezení zásilky. Tohle až odstraní bude i doprava 100%

• dlouhá dodací lhůta

Dobrý den paní Bukáčková,
    kuličky máme skladem v množství cca 90.000litrů, tudíž dodáváme obratem. Pokud jako ve Vašem případě máte platbu předem, NEMŮŽEME Vám poslat zboží bez její úhrady.
    Vaše objednávka nebyla do dnešního dne uhrazena, byť fakturu máte od 25.11.2016 ve svém emailu. Jakmile dojde k její uhrazení, na správný účet a pod správným variabilním symbolem, zboží Vám obratem pošleme. Jistě chápete, že zdarma takové objemné zboží nedáváme :( .
    V případě dotazů nás prosím kontaktuje.

• Nasla jsem zde zbozi ktere jsem hledala a nejlevnejsi.
    • Nenasla jsem kde zadat presnou miru kozenky, kterou jsem si objednala. Ale stacil dotaz a hned jsem vedela.

Nejlevnejsi kozenka co jsem nasla.
    Kdyz jsem nevedela, stacilo napsat dotaz a opovedeli me.
    Doporucuji. Zbozi prislo vporadku.

• zboží
    • nevím

ok. doporučuji

• rychlá dodací lhůta
    • kvalitní, hezky šitý výrobek,
    • hezky vyřešené plnění/ zredukování náplně polštáře
    • drahé poštovné

dobrá cena, dobrý výběr zboží

Sedací vak super, splnil mé očekávání.

• zatím jsem neobdržela zboží, ani zprávu a jako nedostatek považuji, že není možné se s vámi telefonicky spojit a člověk je odkázaný na emaily, na které ještě nedostane odpověď

Dobrý den paní Wilczeková,
    Vaše hodnocení není fér a vy to dobře víte.
    Objednala jste si zboží v pátek večer, hned v pondělí jste obdržela fakturu. Když nebyla ani po týdnu uhrazena, kontaktovali jsme Vás a teprve poté jste změnila platbu z převodem předem na dobírku. Zboží jsme Vám hned druhý den poslali.
    Pokud byste zvolila platbu na dobírku hned, měla byste také zboží doma 2-3pracovní den.
    Byli jsme to my, kteří Vás kontaktovali, z Vaší strany bohužel k žádné reakci nedošlo. Proto nás mrzí Vaše hodnocení.

Jednoduše jsem našel přesně to co jsem hledal.

• tentokrát to byla rychlost dodání
    • nevím

pohodlný nákup
    ochota (potřebovala jsem material velmi rychle)
    krátká dodací lhůta

• krásné barvičky za super cenu

obchod je velmi přehledný
    široká nabídka koženky za přijatelnou cenu

• Kvalitní materiály za skvělé ceny.
    • Méně adaptabilní stránky.

Ochota personálu, rychlé dodání.
    Kvalitní materiály za skvělé ceny.

• Kvalita a spolehlivost.
    • Žádné

Příjemný nákup i vám.

• přehlednost
    • kvalita

Doporučuji, vzhledem bezproblémovému nakupování

• Obrovský sortiment a příznivé ceny

Nejlepší cena, přehlednost a slušná kvalita zboží.

• Malé kusy odstřižků,dodané barvy,které jsem nechtěla,a ty,co ano,byly malé,tudíž nepoužitelné.

Nedoporučuji.

Dobrý den paní Brožová,
    jedná se o odřezy z výroby a zboží přesně odpovídá specifikaci u produktu, není možné vybírat jen ty velké odřezy pro Vás na úkor ostatních zákazníků, stejně tak není možné vybírat barvy, balení jsou předem vážená.
    Doporučujeme všem zákazníkům číst popisy produktů a netýká se to jen u našeho eshopu ale internetového obchodování všeobecně. Například u nás máme popisy produktú velmi podrobné, zákazník se v nich dočte hodně informací, předejde pak nedorozumění.
    Děkujeme za hodnocení.