Hodnocení je obtížné. Spíše to vypadá, že již nic nepřijde a nezbyde nic, než se smířit se zklamáním z nevydařeného nákupu...

• Ještě mi nedorazilo a je objednáno přes týden.
    • Nespokojen

• obchod je nepružný a nekomunikuje

Jedinou zprávu kterou jsem od obchodu dostala je 12.2.2024 že přijali objednávku a dnes je 19.2.2024

• žádná
    • absolutní nezájem o komunikaci, zboží nedorazilo a nevíme zhola nic.
    • absolutní nezájem o komunikaci. Zboží po 14 dnech nedorazilo a nevíme zhola nic.

zboží nedorazilo a ani nikdo se mnou nekomunikuje proč nedorazilo

• Asi zboží nemají skladem, lžou jako ostatní.

• Dá se dovolat na infolinku
    • Zboží po 6ti dnech ještě nedorazilo.

Opakovaně jsem byl ujištěný, že produkt který jsem objednal má vlastnosti, které ve finále neměl.

Po 16 dnech zboží stále nedorazilo a stále mi po telefonu ujišťují, že je připraveno k expedici. Doporučuji zde objednávat jen to, co mají zaručeně skladem a ne to, co je někde u partnera.

• dobry vyber
    • hodne jim trvalo sparovani s platbou a dodani castizbozi ktere jsme objednali uz nemeli ve skladu pri zpracovani coz vedlo zbytecne k dobropisu a nedodani casti. Jinak na telefon byly prijemne, ale logisticky oproti Alze jsou o tridu nize.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

zboží nedorazilo a obchod se mnou nekomunikoval

14 dnu cekam na obednane zbozi doposud nedorazilo. Asi budu muset obednavku zrusit a obednat jinde

Špatně.

Zboží zatím nedorazilo,nikdo se neozval z jakého důvodu!!!

• Dlouhá doba doručení.

Možná by bylo dobré, nabídnout i jiné způsoby doručení, než jen Českou poštou - týden je vážně moc! A to ještě zboží nemám!

• Špatná komunikace- téměř nulová. Musíte obchod honit aby jste se vůbec dozvěděli stav objednávky
    • zaplacené zboží po 10ti dnech stále nedorazilo....

-pravděpodobně nesolidní obchod, doposud zboží nedošlo.....

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

v tomto případě nám nezbývá nic jiného, než se vám upřímně omluvit. Aktuálně řešíme potíže s dodávkou zboží od dodavatele a tyká se to i vámi objednaného detektoru. Běžná dodací lhůta u položek, které objednáváme je maximálně 4-5 dní, ale v tomto případě se dodací lhůta protáhla na více než dva týdny, s čímž bohužel z naší strany nemáme možnost cokoliv udělat. S dodavatelem intenzivně komunikujeme a věříme, že se již tyto potíže nebudou opakovat.

Za tým Rucni-Naradi.cz,
    Jakub

• Objednano 3.4. a do dnes 11.4. nemam jediny email ani info kdy odeslou,doruci...zkratka nic.Za me komunikace nula a priste zcela urcite objednam jinde.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ikdyž pro nás vynechází příliš pozitivně. Chápeme vaše rozhořčení a máte pravdu, že naše komunikace v tomto případě mohla být mnohem lepší. Část zboží ve vaší objednávce bylo nutné nejdříve objednat ze skladu výrobce, přičemž z důvodu velikonočních svátků (pátek/pondělí) se běžná dodací lhůta (3-4 pracovní dny) bohužel nutně prodloužila.

Za tým Rucni-Naradi.cz,
    Jakub

Obchod avizoval 5 dni na dodání řetězové pily. 8. den jsem urgoval e-mailem, kde je a co se děje. 10. den mi z obchodu zavolali, ze motorovou pilu už nejprodávaji a s omluvou musejí objednávku stornovat.

Dekuji pěkně, nemam už 2. víkend s čím řezat! Never more

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

zde nám nezbývá nic jiného, než se vám upřímně omluvit za způsobené komplikace. Řetězová pila byla objednaná u výrobce a z naší strany jsme čekali na její dodání k nám na sklad, aby mohla být co nejdříve odeslána. Výrobce nás ale po několikaté urgenci informoval, že objednané zboží již nenabízí, s čímž jsme z naší strany neměli možnost cokoliv udělat.

Chápeme vaší situaci a ještě jednou se moc omlouváme.

Za tým Rucni-Naradi.cz