Obchod avizoval 5 dni na dodání řetězové pily. 8. den jsem urgoval e-mailem, kde je a co se děje. 10. den mi z obchodu zavolali, ze motorovou pilu už nejprodávaji a s omluvou musejí objednávku stornovat.

Dekuji pěkně, nemam už 2. víkend s čím řezat! Never more

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

zde nám nezbývá nic jiného, než se vám upřímně omluvit za způsobené komplikace. Řetězová pila byla objednaná u výrobce a z naší strany jsme čekali na její dodání k nám na sklad, aby mohla být co nejdříve odeslána. Výrobce nás ale po několikaté urgenci informoval, že objednané zboží již nenabízí, s čímž jsme z naší strany neměli možnost cokoliv udělat.

Chápeme vaší situaci a ještě jednou se moc omlouváme.

Jakub

• Nabízíte výrobek a nemáte jej. Neprofesionální.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

chápeme vaše rozhoření a omlouváme se za způsobené komplikace. Objednané nůžky na větve byly objednány u výrobce a čekali jsme na jejich dodání k nám na sklad, ale bohužel i po několikáté urgenci nám výrobce nedokázal upřesnit přesný termín jejich dodání. Vzniklá situace nás opravdu mrzí a budeme se do budoucna snažit těmto situacím maximálně předcházet.

Jakub

• dlouhá dodací doba, sami od sebe vás ani neinformují, že zboží zatím neodeslali

Po dotazu na infolince, kdy zboží odešlou, mi ochotná paní operátorka zjistila, kdy přibližně zboží dodavatel bude odesílat. To se však zatím nestalo. Dvě hvězdičky tedy dávám alespoň za ochotu něco řešit.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu z nákupu na našem eshopu. Máte pravdu, že informace o stavu objednávky by z naší strany mohla být lepší a intenzivně pracujeme na tom, aby k podobným situacím v budoucnu již nedocházelo. Za způsobené komplikace se vám samozřejmě omlouváme a pokud se pro nás rozhodnete i v budoucnu, budeme se maximálně snažit, aby vaše spokojenost byla 100%.

• Zatím nic nedorazilo

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

za zpoždění vaší objednávky se omlouváme. Výrobce změnil označení nabízeného produktu a bylo nutné proto změnit objednávku, což způsobilo také zpodění vaší objednávky. Vzniklá situace nás mrzí a budeme se do budoucna maximálně snažit, aby k podobným situacím již nedocházelo.

Jakub

• zboží se nabízelo, že přijde za dva dny - podle uvedeného datumu, ale nepřišlo ani za týden

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

zde nám nezbývá nic jiného, než se vám upřímně omluvit za způsobené komplikace. Zboží bylo objednáno u výrobce a čekali jsme na dodání k nám na sklad, ale bohužel došlo ke zpoždění, což také způsobilo opoždění vaší objednávky.

Jakub

Nebylo dodrženo místo dodání v rámci Balíkovny. Na reklamaci k provedení nápravy obchod nereagoval. Z mého pohledu, pokud si vyberu z nabízených možností konkrétní místo Balíkovny, tak nepochybně jsem měl proto vážný důvod. Svévolná změna místa vydání ze strany obchodu mi převzetí zkomplikovala.

Zboží dorazilo rozbalené, bez návodu

Dotazovala jsem se na dodávku zboží. 2x mi bylo slíbeno, že dodání prověří a žádné odpovědi jsem se nedočkala.

Od objednání uplynula doba 6 dnů a žádná zpráva co se děje.

• dobré ceny

Zboží objednáno před šesti dny, zatím nebylo ještě vůbec vyexpedováno.

Nikdo nekomunikuje a nemám tedy žádné informace o vývoji objednávky.

• žádná komunikace

• Cena je fajn, ale to je asi vše
    • Po prvních 2dnech jede profi aku na reklamaci, mám jich více, ale jen jednu z tohoto obchodu a jede ihned na reklamaci, ostatní 2 roky bez problémů
    • Aku baterie skladem, nedodány, 8dní čekání a stále nedorazili.
    • Objednal jsem profi aku za cca 50 tisíc, první vyzkoušený jede na reklamaci, budu zkoušet ostatní, jak jsou na tom.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ikdyž pro nás nevychází příliš pozitivně. Z naší pozice prodejce bohužel nemáme žádnou možnost jak ovlivnit celkovou životnost zakoupeného zboží. Obecně platí, že zboží pouze prodáváme a to výhradně v originálním balení od výrobce. V případě zjištěné závady proto umožňuje nevyhovující zboží vrátit, případně zažádat o výměnu.

Jakub

• Udávané zboží není skladem i když svítí skladová dostupnost

Velmi nekorektní přístup a ani cena není nejlepší

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ikdyž pro nás nevychází příliš pozitivně. Snažíme se, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a o to více nás mrzí vaše nespokojenost. Naším cílem rozhodně není klamat zákazníky falešnou skladovou dostupností. Objednávku jste učinil v pátek 23. 9. a objednal úhlovou brusku, která byla k dispozici skladem (a stále je) a k tomu jste ještě přiobjednal malý aku šroubovák, který již skladem nebyl a bylo nutné jej nejdříve objednat u našeho dodavatele (výrobce). Doba doručení se pak v takových případech pohybuje od 3 až 5 pracovních dní, přičemž vaší objednávku jste již po dvou pracovních dnech (27. 9.) stornoval.

Vaše hodnocení se nám proto z vaší strany nezdá příliš korektní a to především proto, že jsme od začátku udělali maximum, aby vám objednané zboží bylo doručeno co nejdříve a to i u položky, kterou jsme neměli skladem a rychlost jejího dodání jsme tak z naší pozice neměli žádnou možnost ovlivnit.

• Dlouhá dodací lhuta

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

u vám objednaného zboží stále čekáme na dodání zboží od výrobce k nám na sklad. Dodání zboží pravidelně urgujeme, ale v tomto případě rychlost dodání záleží výhradně na možnostech dodavatele. Za způsobené potíže s vaší objednávkou se omlouváme.

Jakub

Co mám hodnotit, když zboží dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

u vámi objednaného zboží stále čekáme na dodání zboží od výrobce k nám na sklad. Běžná dodací lhůta u neskladových položek je cca 3 až 5 dnů, což vychází výhradně z možností dodavatele. Co se týče zaslaného dotazníku spokojenosti, ten zasílá automaticky systém Heuréky a z naší strany jej nemáme žádnou možnost ovlivnit. Za způsobené komplikace se samozřejmě omlouváme.

Jakub

Žádná komunikace,nevím jestli je objednávka přijata nebo mám hledat jiného prodejce

Jakub

zboží bylo na obchodě inzerováno, jako na skladě, nicméně nebylo, objednávku jsem zatím nezrušila, uvidíme :(

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu - objednala jste si dva kusy položky, u které jsme v danou chvíli na skladě měli pouze poslední kus, což byl také důvod, proč byla položka na našem webu inzerována jako SKLADEM. Co se chybějící položky týče, aktuálně čekáme na dodání od našeho dodavatele, což také způsobilo zdržení vaší objednávky. Za způsobené komplikace se samozřejmě omlouváme.

Jakub

• Zbozi po tydnu jeste nedorazilo. Obchod zatim neposlal info ohledem zdrzeni objednavky.

Žádná reakce na objednávku..