zboží dosud nedodáno na poštu

Do dnešního dne (po 6 dnech) mi nepřišla žádná odpověď ani objednané zboží. Platba proběhla kartou předem.

Po 8 dnech mrtvého brouka jsem zrušil objednávku. Nastalo probuzení
    a po devíti dnech zboží dorazilo. Už nikdy.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

velmi nás mrzí opoždění vaší objednávky. Objednané elektrické nůžky na plot bylo nutné objednat u dodavatele a v takovém případě se běžná dodací lhůta pohybuje od 3 až 5 pracovních dní. Za způsobené komplikace se samozřejmě omlouváme.

Jakub

Sekání s vozíkem má velmi malou ůšinost, trávu to poseče o 1 -2 cm , téměř to posečené nevidíte. Sekačku lze vysunout z vozíku a použít. Baterie se dobíjí 4 hod.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu - vybraný model strunové sekačky s podvozkem primárně není určený na plošné sečení, ale slouží pouze k menší úpravě trávníku. Pro komplexní sečení je určitě vhodnější standardní zahradní sekačka s rotačním nožem. Pokud se zakoupeným výrobkem nejste spokojený, máte samozřejmě právo zboží vrátit ve 14denní lhůtě.

• Dodavka neni kompletni

• Neskutečně dlouhá dodací doba .

Objednané zboží nemají,počkámtýden,pokud nedorazí objednávku ztornuji.

• Opakovaně delší doby dodání než je udáváno.

Tvrdí že objednávka nedorazila a přitom v příloze jejich emailu je potvrzena.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu - z vaší strany k nám přišel pouze přeposlaný email s potvrzením objednávky a to bez jakéhokoliv dotazu nebo doplňujícího textu. Pravděpodobně tak došlo k pouhému nedorozumění ve vzájemné komunikaci, za což se z naší strany samozřejmě omlouváme. Vaší objednávku u nás evidujeme a aktuálně pouze čekáme na naskladnění od dodavatele.

Jakub

• Objednávku nepotvrdili, 2x jsem se sám dotazoval zda vůbec objednávku dostali. Tvrdili mně, že ano, že mám vyčkat. Nakonec mně volali, že nejsou schopni mně sdělit, kdy zboží dostanu, takže jsem objednávku zrušil

Má webu svítí nápis zboží skladem do 15:00 odesíláme v den objednávky. Říkám si, super to se hodí! Teprve z potvrzovacího emailu se dozvíte, že mohou mít zpoždění 1-2 dny. Ok chápu, ale cítím se podvedený klamavou reklamou. Teprve po dvou dnech následuje z e-shopu telefonát, že nemají všechno skladem! Cože? To jako vážně? Teprve po dvou dnech? Tady již nikdy nenakoupíme! Nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

v tomto případě nemůžeme udělat nic jiného než se Vám upřímně omluvit. Ve vašem případě bohužel došlo k tomu, že bylo objednáno více kusů, než kolik jsme měli aktuálně skladem a to také způsobilo zdržení vaší objednávky. Na druhou stranu máte pravdu, že o chybějících položkách jsme vás měli kontaktovat dříve než po dvou dnech - rozhodně zapracujeme na zlepšení.

Jakub

• Zatím nic a docela mě to štve. Měl jsem si vybrat solidní firmu.
    Ondřej Neff

• Inzerované zboží, které jsem objednal, již vůbec nedodávají. I týden po zrušení objednávky je stále v nabídce e-shopu.

• Klasický obchod, kde je "vše skladem", ale ve skutečnosti je tomu jinak...

NEBRAT!

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

vaše zkušenost s nákupem v našem obchodě nás velmi mrzí. Prověřili jsme vaší objednávku a podle informací v systému byla uskutečněná 14. 2. s informací, že je zboží nuté nejdříve objednat u dodavatele a následující den byla na vaší žádost objednávka stornována - chápeme vaše rozhořčení, ale rozhodně není naším cílem klamat zákazníky falešnou skladovou dostupností.

Jsem nic nedostal.

• Doposud zboží nedorazilo, ale obchod informoval o zpoždění vinou dodavatele zboží

• Bohužel zboží které je na objednávku se nedá objednat.

Na webu nemají tel.kontakt,nemůžete zavolat ohledně objednávky.Nepřišel email o potvrzení objednávky tak nevíte zda jste objednali či nikoli ani nelze telefonicky ověřit.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu - telefonní kontakt na naší zákaznickou linku naleznete na naší stránce v záložce "Kontakty". Co se týče potvrzení o objednávce, ten náš systém odesílá automaticky ihned po uskutečnění objednávky na email zákazníka, který zadal během tvorby objednávky. Pokud byste měl při příští objednávce podobné potíže, klidně nás kontaktujte na naší zákaznickou linku (telefonicky nebo emailem) a kolegové a kolegyně Vám velmi rádi pomůžou.

Jakub

• Objednané zboží mě ještě nedorazilo.Ale dotazník spokojenosti už jo.Posledni informace z obchodu je, že moje platba dorazila.

Reakce obchodu Rucni-Naradi.cz

děkujeme za zpětnou vazbu - dotazník spokojenosti se odesílá automaticky ze strany webu Heuréka.cz a z naší pozice jej nemáme žádnou možnost ovlivnit. Co se samotné objednávky týče, objednané zboží bylo nutné nejdříve objednat u dodavatele a to dobu dodání logicky prodloužilo. Za tyto potíže se z naší strany samozřejmě omlouváme.

• ani se neozvali