• Velice dobré ceny za kvalitní zboží v poškozenému obalu a pod.
    • Velká pochvala za přehlednou a výborně uspořádanou nabídku na internetu.Mne osobně to úplně přitahuje k objednávce i když nechci.
    • V neposlední řadě máte skvělou obchodní různorodou nabídku v různých slevách/i když ceny po odečtu slevy jsou někdy původní/.
    • Velmi příjemné jednání po telefonu/paní Gabrielová,sl/?/Váchová.

Nejlepší internetová nabídka e-schopů.

• Rychlé doručení
    • Vratka v balíku

• někdy se dá narazit na levné věci
    • slevové akce
    • mnohdy jsou ceny vyšší než na Mall !
    • u rozbalených věcí můžete narazit na poškození
    • někteří brigádníci, co balí zboží jsou pěkný lamy

Dobrý den, daldo,

děkujeme za hodnocení. Pokud narazíte u zboží na cenu, která dle Vašeho názoru neodpovídá, máte samozřejmě možnost kontaktovat naši zákaznickou linku a vše rádi prověříme.
    K poškození může dojít, ovšem v takovém případě vždy vše dořešíme se zákazníkem.
    Závěrem bychom Vás rádi upozornili na fakt, že i brigádníci jsou živí lidé, nikoliv uvedená zvířata, a i v případě, že udělají chybu, zasluhují respekt.

• kvalita

• rychlé dodání, dobré ceny

• Výhodná cena
    • Většinou nepopíší skutečný stav zboží

U popisu zboží "Rozbaleno" si představuji rozbaleno, vytaženo ale ve funkčním a nepoškozeném stavu. Zboží bylo evidnetně dost užívané, dálkový ovladač byl poškrábán a hlavně nefunkční. Instalační CD rozlomoné. Porstě nehorázná bouda na zákazníka. Byla to má druhá kopě. První dětská jídelní stolička byla taky škráblá, ale funkční a to jsem neřešil. Receiver Yamaha jsem vrátil. Pozor na to! Peníze vrátili, tak jsem naštěstí nic netratil.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za potíže způsobené nedostatečnou kontrolou při příjmu zboží. Váš požadavek na odstoupení od smlouvy byl už vyřízen.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Dobrá možnost nakoupit kvalitní zboží velmi levně, nakupuji zde pravidelně a k velké spokojenosti.

• Levné, rychle,
    • slušně zabaleno, očekávejte poškozenou krabici
    • o stovku až dvě nižší cena
    • náborový bonus 20 % super
    • hrozně nepřehledné výrobky přes sebe
    • opakující se ta samá věc
    • poničení může být zásádního charakteru

• Velký výběr za dobré ceny i se zárukou.Nakoupila jsem již vícekrát.Jsem s obchodem spokojená.
    • Žádnou nevím.

Obchod mohu jenom doporučit.Nakoupila jsem již vícekrát a vždy spokojenost.

• rychlost expedice a doručení, cena výrobku
    • malý dětský batůžek zabalen v obří krabici se spousty plastových vycpávek, v dnešní době bych očekávala maximální úspornost co se balení týče! :-(

• Rozhoduje cena,ne obal.
    • Reálné foto,zda je výrobek v pořádku případně poškozen.
    • Musíte hodně vybírat,aby výrobek nebyl uz poškozen.

• Rychlost a cena vse ok

• levné zboží,dobré ceny i třetinové
    • někdy je dobrodružství"v tom"co vám skutečně přijde za zboží.......

Obchod doporučuji, ale zároveň doporučuji i tzv"srovnávací servery"pro srovnání cen u daného produktu....
    Někdy na Rozbaleno po 50% slevě zjistíte,že je produkt jinde za stejnou cenu nový......

• výběr

Vše OK, doporučuji.

• Ceny

• Rychlost dodání, dobrá cena.

• Doručování

Po 4 dnech, kdy mělo být zboží připraveno na vydejne ulozenka, a nebylo tam, jsem obchod kontaktoval s dotazem na stav objednávky a bylo mi sděleno, že zaplacené zboží bylo vydáno jinému přepravci a nikdo nevi, kde se zboží nachází a zda se vrátí a že cca po týdnu mi vrátí peníze. Byla to má první a poslední objednávka na tomhle serveru.

Dobrý den, pane Housko,

děkujeme za upozornění, omlouváme se za komplikace spojené s doručováním zásilky. Po vzájemné dohodě jsme vše již dořešili.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Zboží je při stejné kvalitě o dost levnější. Dokonce na první nákup ještě poskytují 200 Kč voucher.