V mém případě mi bylo zboží doručeno bohužel nefunkční. Obratem jsem balík vrátila zpátky, zboží ze strany Rozbaleno.cz bylo přijato, peníze vráceny, reklamace (vrácení zboží do 14 dnů) proběhla bez problémů. Kdyby zboží fungovalo, bylo by to samozřejmě lepší, ale za slušné a rychlé jednání dávám hvězdy.

spokojenost ,rychle jednani, dobra cena

bezvadné levnější zboží, bez obíhání obchodů

Doporučuji, vstřícné jednání, bleskové vyřízení reklamace i vrácení peněz.

Protože zde není jiná kolonka, vypisuji sem: zboží bylo ve zcela nepoužitelném stavu .U antény byl v balení i " originální adaptér" 6V. Bohužel absolutně s jinou koncovkou a tedy k ničemu. Nechápu, jak může být takové zboží vůbec expedováno. Po té, co jsem si opatřil přechodku a zapojil , anténa nereagovala, zřejmě vadná.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za sdělení, omlouváme se za vzniklé komplikace. Reklamace či odstoupení od smlouvy lze uplatnit na nahlášením u nás jako prodejce:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Zboží dorazilo rychle a v pořádku

• Rychlost, dobrá cena.

• + cena
    • + rychlost dodání
    • + kvalita

super obchod, nakupuji zde pravidelně, dobrý výběr za dobré ceny

Rychlé dodání, zboží ve stavu dobrém, reklamace proběhly k mojí spokojenosti.

• super ceny

Všecko cajk. Příště jedině toť. Doporučuju.

Zboží jsem objednávala z kategorie POUZE ROZBALENO, ale chlebovka přišla na dvou místech poškozená - odloupnutý lak z důvodu promáčknutí, určitě se to nestalo během transportu. Byla jsem velmi zklamaná a příště už proklamovaným kategoriím nebudu věřit.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zprávu, omlouváme se za případné komplikace. Již jsme Vás telefonicky informovali o možnostech řešení.

Jsem velice spokojená.

• Zboží za velice vyhodnou cenu, přitom zcela nové, jen trochu poničená krabice, kterou člověk stejně hned vyhodí

• Skvělá komunikace a rychlé dodání

Neni to můj první nákup v tomto e-shopu. Pokaždé je v objednávce něco špatně a nebo nějaký komponent chybí, popřípadě je něco více poškozené a nebylo to uvedeno při objednávce zboží na webu. Reklamce je složitý proces, tak země jednodušší koupit chybějící v příslušném servisu a zaplatit opravu.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za hodnocení, omlouváme se za vzniklé komplikace. V rámci odstoupení od smlouvy, které jsme Vám doporučili, stačí vyplnit krátký online reklamační formulář a následně zboží bezplatně odeslat dle daných instrukcí.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Vše proběhlo rychle a v pořádku děkuji za vaše vytečné služby Liška Ostrov