• nízké ceny
    • dodací lhůta
    • špatná komunikace

Jednou a stačilo, víckrát neobjednám.

absolutně nepřehledný shop

• v komunikaci

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký byl problém v komunikaci?
    Tým Royaloutlet

• Nízké ceny
    • můžete dostat zboží i poškozené a umazané

Jedno z tílek bylo ušpiněné/potřísněné a vzhledem k nízké ceně se opravdu nevyplatilo časově ani finančně zasílat tílko zpět. ROYALOUTLET slíbil, že peníze za tílko vrátí obratem. Dodnes peníze nedorazily.

Dobrý den paní Jasinská,
    tyto slova nás dvojnásobně mrzí. Po telefonu jste nám sdělila, že jedno tričko Vám došlo se čmouhou. Se vší slušností jsme Vám jako kompenzaci nabídli, že si tričko můžete NECHAT a navíc Vám vrátíme finanční obnos na účet. Včera platba odešla, tedy je to přesně týden. Na vyřízení reklamace je obvykle 30 dní.
    Je nám líto, že jste i přesto nebyla spokojena a věříme, že se Vám v dalších nákupech povede lépe.
    Váš team Royaloutlet

• Žádné.
    • Zboží, které uvádí "je skladem", nejen, že není skladem, ale není schpen jej ani dodat od dodavatele. Což je dle mého názoru podnikatelská arogance, nekompetentnost a v neserioznost vůči zákazníkům.

Vyhněte se mu velkým internetovým obloukem.

Vážený pane Milane,
    kdyby jste uvedl celé jméno,tak by se dalo jistě seriozně a přesně reagovat.
    Na toto není možné reagovat jinak než, že zboží kde je uvedeno "24"=SKLADEM, je opravdu ihned možné si odnést nebo nechat zaslat jakoukoliv dopravou či na Úloženku do 24 hodin. Pokud toto zboží se vyprodá, tak se může jednat již o poslední kusy a ty už bohužel objednat není možné. Nechápu, jak můžete mluvit o podnikatelské aroganci...
    Rád bych zůstal asertivní a nestranný, ale někdy je to opravdu více než těžké. Věřím, že masa našich dlouhodobě spokojených zákazníků hovoří za vše a je tou naší nejlepší vizitkou.
    přeji Vám příjemný nákup v jiném internetové obchodě
    Team Royaloutlet

Z deseti objednaných věcí přišly jen čtyři. Hlavně drobnosti, kvůli kterým jsem platila zbytečně poštovné.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Bohužel se někdy stává,že zboží,které si zákazník objedná je výprodejové a ve chvíli poptávky u dodavatele již není skladem.Vždy má však zákazník možnost objednávku zrušit, pokud po odeslání zprávy o částečném objednání nemá jen o část objednaného zboží zájem.
    Váš Team Royaloutlet

• Zboží zatím nedorazilo.

Za původního majitele to fungovalo lépe.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

doba dodání v posledních týdnech je bohužel vázána na zásilky od dodavatele,který má velké akce a my musíme plnit podmínky na počet kusů,cenu a váhu u jedné denní objednávky.Tímto se bohužel doba dodání k zákazníkovi o něco prodloužila.Věříme,že nadále bude vše fungovat,jak bylo u našeho obchodu zvykem za původního i nynějšího majitele firmy,který je stále stejný.

• Trening trpelivosti
    • Dlouho to trvá

Pokud nespěcháte tak nakupujte. . .úplně se děsím výměny či reklamace

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

v předvánočním shonu se termíny dodání objednávek prodloužily nejen v našem obchodě.Jsme závislí též na dodavateli a přepravci.Během roku jsme garantovali dodání zboží ode dne objednání zákazníkem do 7 - 10ti dnů.Nyní se lhůta prodloužila cca o 2 dny,což si myslíme,není tak hrozné, s ohledem na množství objednávek,které nám denně přicházejí.Věříme,že uspokojeni budou všichni zákazníci,kteří objednali do určitého, námi garantovaného datumu a budou se z dárků těšit pod stromečkem.Z výměni či reklamace zboží nemusíte mít obavy.Probíhá stejně,jako v jiných internetových obchodech
    Váš Team Royaloutlet

• nemá výdejní místo v Praze

Dříve šlapal jako hodinky,to už není pravda...

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

rádi bychom Vás informovali,že v Praze máme minimálně 10 výdejních míst na uloženku.Doufáme,že jsme tím vykompenzovali dostatečně zrušení kamenné prodejny,kterou jsme v Praze měli.
    Váš Team Royaloutlet

Do 24 hod Donami a je to 2 týdny a pořád nic.napsali mi omluvný dopis a jako že problémy dodání z Anglie ze skladu a já přitom Kvasničák zboží co Maji na skladě v Čr .

Vážený pane Kalusi,
    dodání zboží,které máme skladem v ČR skutečně dodáváme do 24hod, pokud si zákazník objednávku učiní před 15hod (vzhledem k předání přepravci),pokud zvolí dodání na dobírku a pokud objedná pouze zboží,které je skladem.Vzhledem k tomu,že Vaše objednávka obsahuje i produkty,které jsme objednávali v Anglii, předpokládáme,že jste chtěl dodat objednávku najednou.Ještě se nám nestalo,že by chtěl zákazník z celé objednávky zaslat část,která je skladem a poté část,která se objednává.V případě,že nám zachováte přízeň a chtěl by jste v budoucnu zvolit jiný postup,než je běžný,neváhejte nás kontaktovat.
    Zároveň bychom touto cestou velmi poděkovali zákazníkům,kteří díky výpadku dodávek z Anglie reagovali z 95% pozitivně a nepříjemnou situaci s pozdním dodáním a důvody,které k tomu vedly pochopili.
    S pozdravem Váš Team Royaloutlet

• objednané oblečení je z velmi špatného a levného materiálu. Za tu cenu to určitě nestojí.

Pokud si chcete objednat něco kvalitnějšího, tak v tomto obchodě Ne!

Vážená paní Bradová,
    velmi nás mrzí,že jste nebyla spokojena se zbožím,které jste si v našem obchodě objednala.Prodáváme výrobce,takže za kvalitu materiálu se nemůžeme u některých výrobků zaručit.Naštěstí máme jen ojedinělé reakce na materiál a provedení.Přejeme Vám hodně štěstí při výběru v jiných obchodech.
    Váš Team Royaloutlet

• zboží nedorazilo, komunikace žádná

Přes internet objednávám často, toto je poprvé, co zboží nedorazilo. Ještě že je platba až proti doručení.

Dobrý den paní Kuchařová,
    zboží z Vaší objednávky dorazilo na náš sklad 14.8. a den předetím, 13.8. jsme reagovali na Váš mailový dotaz,kdy bude zboží skladem.Takže komunikace myslíme proběhla v pořádku.Tentýž den,kdy bylo na našem distribučním skladu jsme Vaši objednávku předávali přepravci PPL a den nato, 15.8. Vám mělo být přepravcem doručeno.Pokud jste uvedla správné telefonní číslo, měl by Vás přepravce sms nebo zavoláním upozornit o závozu zásilky.Z naší strany jsme udělali vše pro spokojenost zákazníka.Za včasné dodání PPL již bohužel nemůžeme ručit.Škoda jen,že jste se neozvala,pokud jste měla pocit,že má Vaše objednávka opoždění.Mohli bychom reagovat na přepravce a zjistit,kde se Váš balíček nachází.Přesto jsem to nyní,díky Vaší negativní recenci učinila a zjistila jsem,že balík Vám byl doručován 15.8. přepravcem PPL v 15:16 hod.Bohužel však adresát nebyl zastižen.Bývá pravidlem,že řidič nechává adresátovi zprávu ve schránce,pokud má k ní přístup.A nejhorší varianta nastane ve chvíli,kdy si zákazník do objednávky uvede chybné telefonní číslo,jak jsme zjistili,stalo se ve Vašem případě.Doufám,že Vám toto vysvětlení bude stačit,nicméně pokud by jste si někdy chtěla učinit objednávku v našem obchodě,neváhejte nás kontaktovat,pokud budete mít pocit,že je s něčím problém.
    S pozdravem Team Royaloutlet

• mají hezké zboží za dobrý peníz

Obchod nezná své obchodní podmínky. Jasně mají uvedeno, že peníze vrací do 14-ti dnu, ale na můj dotaz, kdy mi budou peníze vráceny, mi bylo zodpovězeno, že do 30-ti dnů. :(

Rozhodně bych zlepšila rychlost vrácení peněz a také komunikaci k zákazníkovi.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

jde o to, že jsou jasně stanovené platby účetním v dané termíny a ty dodržujeme i včetně termínů. Věříme však, že vše proběhlo tak jak má.
    děkujeme za Vaši recenzi
    Team Royaloutlet

• Vzhledem k tomu, jaké jsem měla problémy s vrácením peněz, výhody nejsou žádné.
    • Obchod nechce vracet peníze. Obchod mi zaslal jiné zboží než jsem si objednala. Ještě týž den jsem balík poslala zpět. O pár dní později mi bylo sděleno, že mi budou peníze vráceny. Dle obchodních podmínek má na to obchod lhůtu 14 dní, po 14 dnech peníze nedorazily, když jsem se ozvala, bylo mi sděleno, že na to dle zákona mají lhůtu 30 dní. Po 33 dnech jsem zaslala další mail, kde mi bylo sděleno, že pan vedoucí je nemocný a nikdo jiný k bankovnímu účtu nemá přístup, že to ale bude max. do 4 dnů napraveno. Po 42 dnech stále peníze nedorazily. Poslala jsem mail s výhružkou na podnání podnětu na Českou obchodní inspekci, na který mi bylo sděleno, že platbu už 2x zaslali, ale mají špatné číslo účtu, takže se jim peníze vrátili 2x zpět. Já jsem rozhodně poslala správné číslo účtu, takže chyba na straně obchodu či další výmluva, proč jsem peníze ještě nedostala??? A proč mi tedy skutečnost, že mají špatné číslo účtu nebyla sdělena? Musela jsem opět já kontaktovat obchod. Peníze mi byly nakonec vráceny po 46 dnech. Dle recenzí a diskuze zde na Heurece má tento obchod obecně problém s vracením peněz. Nechápu, když peníze musejí být nakonec stejně vráceny, proč si obchod neušetří své výmluvy a peníze prostě nepošle ve stanovené lhůtě???

Obchod nedoporučuji!!! Pokud zboží nechcete vracet, tak je zřejmě vše OK. Pokud však zboží vrátíte a požadujete vrácení peněz, tak pozor, připravte se na dlouhé čekání a četné urgence, aby obchod peníze vůbec vrátil. Vzhledem k tomu, že nikdy nevíte, zda budete zboží vracet či nikoliv ať už z jakéhokoliv důvodu, doporučuji zde nic nenakupovat.

Dobrý den paní Pixová-Hodná,
    Vaše zevšeobecňování není ani trochu seriozní a zavání pomluvou.
    Celou věc jsme zpětně zanalyzovali a opravdu došlo k pochybení na naší straně z důvodů výpadku jedné devítky v účtu. Toto se může stát každému a dokonce Vám tento účet pro jistotu posílala i kolegyně do emailu ke kontrole a vy jste na tento /špatný účet/ nic nenamítala.
    Jsme jeden z nejstarších a dovoluji si říci, že i nejspolehlivějších eshopu se zbožím z UK na českém a slovenském trhu a každé takovéto nedorozumění nás mrzí o to více, že si budujeme jméno již déle než 9 let.
    Přijměte tedy ještě jednou naši hlubokou omluvu a věřím, že jinde pochodíte lépe
    David Šikl - jednatel společnosti

Zboží které bylo objednáno,bylo staženo z obchodu a některé vystaveno opět, ale s vyššími cenami. Možná by bylo vhodnější, přiznat chybu v ceně, než se vymlouvat na to že zboží již prodali.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Torto není možné. Pokud zboží bylo zrušeno obchodem, jde o to, že nám toto zrušil dodavatel a né MY!
    Prosím kontaktujte nás na náš hotline, abychom vše důsledně dořešili!
    Děkujeme
    Team Royaloutlet

Objednané zboží jeví znaky padělku. Nekvalitní zpracování, šití, nekvalitní markant ochranné značky (Dunlop).

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

TOTO MÁ BÝT HODNOCENÍ OBCHODU A NÉ ANONYMNÍ NEFUNDOVANÝ NÁZOR!!!!!!!!!
    JEN KAZÍTE NAPROSTO ZBYTEČNĚ ÚSILÍ KVALITNÍCH ESHOPŮ.
    ZBOŽÍ OD TOHOTO DODAVATELE SE PRODÁVÁ PO CELÉM SVĚTĚ A O PADĚLKU NEMŮŽE BÝT ANI ŘEČ, TOTO JE DEFACTO "KŘIVÉ NAŘČENÍ A POMLUVA".
    TEAM ROYALOUTLET

• Neodpovídá na otázky ... nekomunikuje

Nespolehlivost

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Na toto musíme okamžitě reagovat. Denně odpovídáme na více než 50 emailu a vnitřní směrnici je jasně určeno, že veškeré e-maily MUSÍ být ten týž den zodpovězené.
    Toto se vždy kontroluje. Právě na komunikaci si zakládané!!!
    Neni možné, že by k nám Váš email nepřišel??? Mate také možnost zvolit formu komunikace přes Hotline, ktery je k dispozici nepřetržitě od pondělí do pátku.
    Než budete takto někoho odsuzovat, tak je dobre si vše prověřit.
    Omlouváme se za upřímnost, ale dobre jméno se buduje velmi dlouho a těžce.
    Děkujeme
    Team Royaloutlet

Nechápu proč obchod nabízí zboží, které nemá na skladě a nelze objednat. Tak ho prostě nenabízejte, ne?

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

jen krátká reakce. Může jít o zboží, které je buď skladem a to je většinou jedinečné nebo jde o aktualizace, která probíhá sice 2x denně, ale může se stát, že i tak se mezi tím toto zboží vyprodá. Vyhodit ho však z nabídky nemůžeme...
    Děkujeme za pochopení

• -
    • Největší slabinou je ,že vám nedojde vše co jste si objednal!!!

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Pokud se toto stalo, tak se jedná s největší pravděpodobností o akční zboží, které má vysokou fluktuaci.
    Toto se však děje u naprosto všech eshopu tohoto typu.
    Omlouváme se za případné způsobené komplikace!
    Team Royaloutlet

Zboží většinou nafoceno hezky, realita jiná, velikosti oblečení neodpovídají skutečnosti, obchod mi vyfakturoval triko, které vůbec neposlal

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

je nám líto, že velikost Vám neodpovídala.
    Bohužel každý výrobce má své střihy a toto žádný eshop není schopný ovlivnit.
    Co se týče té fakturace, tak pokud toto se stana, díky lidskému faktoru, tak nám prosím zavolejte a okamžitě sjednáme nápravu.
    děkujeme za pochopení