• Přehlednost, skvělé značky, ceny a možnost vrácení při nespokojenosti například z velikostí vybraného zboží...

S tímto obchodem jsem naprosto spokojena již dlouhou dobu. Nakupuji zde pravidelně a vždy s maximální spokojeností. Děkuji týmu Royaloutlet za veškeré jejich služby i pomoc když si člověk neví rady...

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI

• Nedostupnost zbozi,nedostupnost vsech velikosti

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    Je nám líto, pokud jste nenašla svoji velikost u produktu, který jste si vybrala. Naše nabídka čítá více než 300tisíc položek v různých modifikací a není opravdu v lidských silách veškeré zboží mít ve všech velikostech.
    děkujeme za Váš nákup a věříme, že příště Vás potěšíme i více
    Váš team Royaloutlet

• moc velká doba dodání zboží

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

naše doba dodání je do týdne. Jedná se o zboží dodávané z Anglie a proto si dovolíme tvrdit, že je to nejkratší možná lhůta. U jiných obdobných eshopů je tato doba většinou delší.
    Na stránkách uvádíme pro jistotu termín dodání 14 dní, ale tuto lhůtu jsme zkrátili na polovic.
    Věříme, že toto pochopíte.
    Děkujeme a přejeme příjemný večer
    Team Royaloutlet

• V dřívější době byla možnost si zboží objednat, a osobně v Praze vyzvednout a rovnou vyzkoušet a případně rovnou vrátit a vzít si jen vyhovující zboží.
    • Tohle byl první nákup s tím, že jsem si zboží vyzvedla přes Uloženku. A akorát jsem naštvaná, že jsem dala peníze za doručení a další vlastní peníze budu dávat za to, abych jim zboží vrátila.
    • Obě velikosti jsou větší, než by měly být, tílka jsou špatně šitá, co k tomu dál dodat? Škoda

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

to nás pochopitelně velmi mrzí,že jste byla nespokojena se zaslaným zbožím.Stěhování distribučního skladu a prodejny z Prahy rozhodně nebylo úmyslem odradit zákazníky,které máme nejen v Praze a okolí, ale po celé republice i na Slovensku.Jak tady již několikrát bylo uvedeno,prodáváme výrobce a zboží posíláme zákazníkovi v takové velikosti, jakou si objedná.
    Hezký den Team Royaloutlet

• objednané oblečení je z velmi špatného a levného materiálu. Za tu cenu to určitě nestojí.

Pokud si chcete objednat něco kvalitnějšího, tak v tomto obchodě Ne!

Vážená paní Bradová,
    velmi nás mrzí,že jste nebyla spokojena se zbožím,které jste si v našem obchodě objednala.Prodáváme výrobce,takže za kvalitu materiálu se nemůžeme u některých výrobků zaručit.Naštěstí máme jen ojedinělé reakce na materiál a provedení.Přejeme Vám hodně štěstí při výběru v jiných obchodech.
    Váš Team Royaloutlet

• Kvalita za rozumnou cenu.
    • Občas nabízené zboží již není fyzicky na skladě.

Vřele doporučuji, jen dobře kontrolujte tabulky velikostí.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Dobrý den,velmi si vážíme Vaši pozitivní reakce.Fyzicky na skladě je zboží,které je označeno zeleným čtverečkem 24H.Ostatní objednáváme a bohužel se stane,že vybrané zboží je tzv.výprodejové a není již v Anglii skladem.
    Váš Team Royaloutlet

• Velký výběr zboží
    • Bezproblémová komunikace s obchodem

Sice si člověk počká pár dní než to dojde, ale suprové ceny a zboží vypadá kvalitně a i dobře sedne :) u bot jsem se bál, ale taky krásně padli, takže doporučuji

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELMI SI VÁŽÍME VAŠÍ POZITIVNÍ RECENZE!!!
    S POZDRAVEM TEAM ROYALOUTLET

• Dobré ceny a široký výběr

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!
    VÁŠ TEAM ROYALOUTLET

• zboží nedorazilo, komunikace žádná

Přes internet objednávám často, toto je poprvé, co zboží nedorazilo. Ještě že je platba až proti doručení.

Dobrý den paní Kuchařová,
    zboží z Vaší objednávky dorazilo na náš sklad 14.8. a den předetím, 13.8. jsme reagovali na Váš mailový dotaz,kdy bude zboží skladem.Takže komunikace myslíme proběhla v pořádku.Tentýž den,kdy bylo na našem distribučním skladu jsme Vaši objednávku předávali přepravci PPL a den nato, 15.8. Vám mělo být přepravcem doručeno.Pokud jste uvedla správné telefonní číslo, měl by Vás přepravce sms nebo zavoláním upozornit o závozu zásilky.Z naší strany jsme udělali vše pro spokojenost zákazníka.Za včasné dodání PPL již bohužel nemůžeme ručit.Škoda jen,že jste se neozvala,pokud jste měla pocit,že má Vaše objednávka opoždění.Mohli bychom reagovat na přepravce a zjistit,kde se Váš balíček nachází.Přesto jsem to nyní,díky Vaší negativní recenci učinila a zjistila jsem,že balík Vám byl doručován 15.8. přepravcem PPL v 15:16 hod.Bohužel však adresát nebyl zastižen.Bývá pravidlem,že řidič nechává adresátovi zprávu ve schránce,pokud má k ní přístup.A nejhorší varianta nastane ve chvíli,kdy si zákazník do objednávky uvede chybné telefonní číslo,jak jsme zjistili,stalo se ve Vašem případě.Doufám,že Vám toto vysvětlení bude stačit,nicméně pokud by jste si někdy chtěla učinit objednávku v našem obchodě,neváhejte nás kontaktovat,pokud budete mít pocit,že je s něčím problém.
    S pozdravem Team Royaloutlet

• Poměrně rychlé doručení
    • Kvalita zboží
    • Rychlá domluva
    • Nedostupnost v ČR
    • Špatná přehlednost na stránkách ve velikosti zboží

Před 10 dny jsem si objednal celý set manchesteru united ve velikosti L, ale záhy mi došel balíček ve kterém byla velikost L pro 6-7 leté děti. Nevím zda tuto chybu mohu považovat za svou, kvůli mé nepozornosti, anebo jestli by radši na stránkách neměla být velikost L taková jaká je. Každopádně celý set je z kvalitních materiálů, značkový prostě supr. Mrzí mě že ten set není v mé velikosti. Zítra půjdu zásilku vrátit na uloženku v Brně a doufám že se nevyskytnou žádné komplikace.

Dobrý den Michale,
    velmi Vám děkujeme na pozitivní recenzi. O to více nás mrzí,že Vámi objednané zboží neodpovídalo Vašim požadavkům.Prověřili jsme Vaši objednávku a zjistili jsme,že jste si skutečně objednal dětský set.Již z popisu u výrobku je patrné,že se jedná o dětské velikosti.V případě Vaší další objednávky se můžete orientovat tabulkou velikostí,kterou najdete v dolní části našich stránek.Jen pro upřesnění,dětské velikosti jsou vždy uváděny nejprve věkem a pak velikostí.U pánských velikostí bývá pouze písmeno.
    S vrácením setu žádné komplikace neočekávejte.
    Hezký den
    Team Royaloutlet

• mají hezké zboží za dobrý peníz

Obchod nezná své obchodní podmínky. Jasně mají uvedeno, že peníze vrací do 14-ti dnu, ale na můj dotaz, kdy mi budou peníze vráceny, mi bylo zodpovězeno, že do 30-ti dnů. :(

Rozhodně bych zlepšila rychlost vrácení peněz a také komunikaci k zákazníkovi.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

jde o to, že jsou jasně stanovené platby účetním v dané termíny a ty dodržujeme i včetně termínů. Věříme však, že vše proběhlo tak jak má.
    děkujeme za Vaši recenzi

• Vstrictnost

Levné věci, hezke věci. A hlavně mi pomohli velice vstřícne s vyřizením objednávky, kdyz jsem měla dojíždět do zahraničí, tak abych věci měla co nejdříve u sebe. Super spolupráce!

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI A PŘEJEME ŠŤASTNOU CESTU !!!
    VÁŠ TEAM ROYALOUTLET

• Vzhledem k tomu, jaké jsem měla problémy s vrácením peněz, výhody nejsou žádné.
    • Obchod nechce vracet peníze. Obchod mi zaslal jiné zboží než jsem si objednala. Ještě týž den jsem balík poslala zpět. O pár dní později mi bylo sděleno, že mi budou peníze vráceny. Dle obchodních podmínek má na to obchod lhůtu 14 dní, po 14 dnech peníze nedorazily, když jsem se ozvala, bylo mi sděleno, že na to dle zákona mají lhůtu 30 dní. Po 33 dnech jsem zaslala další mail, kde mi bylo sděleno, že pan vedoucí je nemocný a nikdo jiný k bankovnímu účtu nemá přístup, že to ale bude max. do 4 dnů napraveno. Po 42 dnech stále peníze nedorazily. Poslala jsem mail s výhružkou na podnání podnětu na Českou obchodní inspekci, na který mi bylo sděleno, že platbu už 2x zaslali, ale mají špatné číslo účtu, takže se jim peníze vrátili 2x zpět. Já jsem rozhodně poslala správné číslo účtu, takže chyba na straně obchodu či další výmluva, proč jsem peníze ještě nedostala??? A proč mi tedy skutečnost, že mají špatné číslo účtu nebyla sdělena? Musela jsem opět já kontaktovat obchod. Peníze mi byly nakonec vráceny po 46 dnech. Dle recenzí a diskuze zde na Heurece má tento obchod obecně problém s vracením peněz. Nechápu, když peníze musejí být nakonec stejně vráceny, proč si obchod neušetří své výmluvy a peníze prostě nepošle ve stanovené lhůtě???

Obchod nedoporučuji!!! Pokud zboží nechcete vracet, tak je zřejmě vše OK. Pokud však zboží vrátíte a požadujete vrácení peněz, tak pozor, připravte se na dlouhé čekání a četné urgence, aby obchod peníze vůbec vrátil. Vzhledem k tomu, že nikdy nevíte, zda budete zboží vracet či nikoliv ať už z jakéhokoliv důvodu, doporučuji zde nic nenakupovat.

Dobrý den paní Pixová-Hodná,
    Vaše zevšeobecňování není ani trochu seriozní a zavání pomluvou.
    Celou věc jsme zpětně zanalyzovali a opravdu došlo k pochybení na naší straně z důvodů výpadku jedné devítky v účtu. Toto se může stát každému a dokonce Vám tento účet pro jistotu posílala i kolegyně do emailu ke kontrole a vy jste na tento /špatný účet/ nic nenamítala.
    Jsme jeden z nejstarších a dovoluji si říci, že i nejspolehlivějších eshopu se zbožím z UK na českém a slovenském trhu a každé takovéto nedorozumění nás mrzí o to více, že si budujeme jméno již déle než 9 let.
    Přijměte tedy ještě jednou naši hlubokou omluvu a věřím, že jinde pochodíte lépe
    David Šikl - jednatel společnosti

Doporucuji

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI.
    VÁŠ TEAM ROYALOUTLET

• jiné zboží než jinde,příznivé ceny
    • delší dodací lhůta

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

děkujeme za pozitivní recenzi, nicméně dodací lhůta 6 dní,kterou máme je mezi konkurencí s těmito produkty na nejnižší možná.
    Věříme, že i přesto jste byl/a spokojen/a.
    děkujeme
    Team Royaloutlet

Zboží které bylo objednáno,bylo staženo z obchodu a některé vystaveno opět, ale s vyššími cenami. Možná by bylo vhodnější, přiznat chybu v ceně, než se vymlouvat na to že zboží již prodali.

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

Torto není možné. Pokud zboží bylo zrušeno obchodem, jde o to, že nám toto zrušil dodavatel a né MY!
    Prosím kontaktujte nás na náš hotline, abychom vše důsledně dořešili!
    Děkujeme
    Team Royaloutlet

• Jiný sortiment než nabízejí ostatní eshopy
    • žádnou jsem nenašel

skvělá komunikace,dobrý výběr zboží

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!

• siroka nabidka zbozi
    • nizke ceny
    • zbozi ktere v CR nekoupite
    • zbozi ktere si objednate casto neni skladem
    • komunikace e-shopu
    • nevracene penize

V tomto obchode jsem si poprve objednala a zbozi v poradku dorazilo. Bohuzel mi vsak obchod nezapocetl slevy na ktere jsem mela narok (cca 200 Kc) a tuto skutecnost sam uznal. Domluvili jsme se, ze penize obdrzim zpet na ucet. Kdyz se po mesici nic nedelo, poslala jsem na e-mail dotaz ohledne odeslani penez zpet na muj ucet. Odpovedi jsem se vsak uz nedockala. Zbozi jako takove v poradku, ale nevracene penize zkazily cely dojem...

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

neevidujeme žádné takové skutečnosti, proto Vás žádáme o kontaktování naší společnosti ohledně této věci na hotline 725423462, abychom toto případné nedopatření mohli dořešit. Rozhodně nejsme nikdy nikomu nic dlužni, jsme solidní a dlouholetý eshop.
    děkujeme za pochopení
    Váš team Royaloutlet

• Velký výběr,super ceny
    • nevím o nich

mohu jenom doporučit

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!
    VÁŠ TEAM ROYALOUTLET

Objednané zboží jeví znaky padělku. Nekvalitní zpracování, šití, nekvalitní markant ochranné značky (Dunlop).

Reakce obchodu ROYALOUTLET.CZ

TOTO MÁ BÝT HODNOCENÍ OBCHODU A NÉ ANONYMNÍ NEFUNDOVANÝ NÁZOR!!!!!!!!!
    JEN KAZÍTE NAPROSTO ZBYTEČNĚ ÚSILÍ KVALITNÍCH ESHOPŮ.
    ZBOŽÍ OD TOHOTO DODAVATELE SE PRODÁVÁ PO CELÉM SVĚTĚ A O PADĚLKU NEMŮŽE BÝT ANI ŘEČ, TOTO JE DEFACTO "KŘIVÉ NAŘČENÍ A POMLUVA".
    TEAM ROYALOUTLET