• Některé zajímavé ceny
    • Chybělo zboží v zásilce-balíku. Telefonicky mi byla slíbena náprava, která ovšem se neuskutečnila ze strany obchodu, takže jsem zaplatil za něco, co nemám !!!

Chyba se stát samozřejmě může, ovšem po telefonickém upozornění mi byla přislíbena náprava - dodatečné zaslání chybějících dílů.
    Bohužel je to týden, nedočkal jsem se.....
    Za mě mimořádně špatná zkušenost.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Rojík. Je nám ltío avšak chyba nenastala na naší straně,uskutečnil jste u nás po sobě jdou 3 objednávky, které jste postoupně rušil po emailu. Vyexpedovaná vám byla poslední kterou jste udal jako závaznou. nerozumíme tedy Vaší recenzi. Děkujeme RCpark.cz

• Dobré ceny
    • Nedodání zboží ani po měsíci.
    • Nevrácení zaplacených peněz za nedodané zboží.

Jsou to podvodníci, kteří si nechají za objednané zboží zplatit a zboží nedodají.
    Po té ani nekomunikují a dělají mrtvého brouka.
    Bohužel tento obchod rozhodně nedoporučuji!

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Dvořák. Máte objednané zboží na PŘEDOBJEDNÁVKU s dobou dodání 3 týdny, nerozumíme tedy Vaší recenzi. Zboží pak tedy odesíláme v den naskladnění. Děkujeme RCpark.cz

• Zboží nedorazilo kompletní, je to ostuda.

Zboží nedorazilo kompletní, je to ostuda, z tohoto důvodu nemohu obchod doporučit známým.

po dlouhém hledání jsem na internetu našla tuto stránku, která nabízela piknikovou deku v barvách, které jsme sháněli... bohužel po přijetí zboží přišla deka úplně jiná, než inzerují na své stránce-nikde u zboží nebylo půl slova o tom, že jde o jinou barevnou kombinaci...deku jsem chtěla vracet, bohužel ale akce, na kterou jsme ji pořizovali, byla příliš brzy a nebyl čas tedy hledat na internetu tu námi vybranou... každopádně obchod udává o zboží klamné informace-klamavé fotografie...

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Velice se omlouváme za chybu skladnice, která vám místo fialových proužků odeslala červené. Děkujeme za toleranci a pochopení šlo o chybu lidského faktoru. Omlouváme se. RCpark.cz

• U zbozi vyslovene napsano:"na sklade", pritom ho na sklade nemaji
    • Spatna, resp. zadna komunikace

U zbozi vyslovene napsano:"na sklade"
    Po objednavce mi napsali mail, ze zbozi bude naskladneno az 3 tyzdny (uvedli konkretni datum), jestli mi to nevadi...potvrdila jsem, ze pockam, ze nespecham...dva tydny po avizovanem terminu nic nedorazilo, zadne info, i kdyz jsem o info zadala...nulova komunikace, objednavka proto zrusena

Dobrý den
    Velice se omlouváme za naši chybu přecházeli jsme na nový server a nastavení veškerých dat pro nás bylo velice obtížné jelikož se aktualizují tři sklady zároveň. nyní je již vše v pořádku. Věříme, že nové zobrazování pomůže pro Váš pohodlnější nákup. Děkujeme za pochopení Tým RCpark.cz

• Dlouhá doba dodání zboží, tedy pokud dorazí.

Objednal jsem si zboží, které dle shopu bylo skladem.Jediné, co jsem během 10 dnů obdržel, byl automat.potvrzovací email objednávky.Žádné info,proč dochází ke zdržení,atd.Za mě naprostá nespokojenost.

Dobrý den

• Tváří se jako poctivý obchod
    • Přijme platbu a nepošle zboží

Obchod nabízel požadované zboží, které jasem objednal.
    Po obdržení fakturačních údajů jsem odeslal platbu.
    Objednané a zaplacené zboží jsem po více jak 10 dnech neobdržel, ani žádnou zprávu ze strany obchodu.
    V žádném případě bych tento obchod nedoporučil.

Reakce obchodu RCPark.cz

• nabízí zboží, které není na skladu

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. je nám líto avšak Vámi objednaný stan byl uveden v sekci výprodej posledních kusů. Omlouváme se, avšak nově doskladněny již nebudou jelikož výrobce začal v roce 2016 vyrábět jinou řadu - větší a s kvalitnejším osvětlením. Děkujeme za pochopení RCpark.cz

• stále čekám na objednávku

Dobrý den
    Vaše zboží, které jste objednala na předobjednávku čeká na doskaldnění ajk uvádíme na eshopu. Děkujeme za strpení. RCpark.cz

• Apsolutně žádné
    • Nekomunykuje se zákazníkem

Píší zboší skladem ale nic vám nepříjde neodpovídají na i-mil ani po telefonu.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Je nám líto avšak vyprodáno znamená vyprodáno. Více Vám pomoci bohužel nelze jelikož tato řada již do výroby nepůjde. RCpark.cz

• z 10 polozek na objednavce dorazila 1 jineho nez objednaneho rozmeru, jedna nedorazila vubec
    • na mail nereaguji

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Velice se omluváme pokud Vám 1 z deseti nosníků přišel jiný. Porosíme o zaslání informace na email. Reklamaci obratem samozřejmě vyřídíme. Děkujeme za pochopení RCpark.cz

• prodejce nekomunikuje se zákazníkem

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Máte objednáno podsvícení, kde uvádíme, že jsou vyprodané a k naskladnění dojde 22.června tudíž je logicky odesláno po naskladnění. Nechápeme Vaši recenzi. Pokud by jste nám zaslal emailem dotaz jistě bychom vám i odpověděli. RCpark.cz

• mírně nižší cena než konkurence
    • nekomunikuje

zaplatil jsem převodem a obávám se, kdy zboží dorazí

Reakce obchodu RCPark.cz

Vážený pane Míček. Máte objednány tlumiče, kde uvádíme, že jsou vypordané a k naskladnění dojde 22.června tudíž nechápeme Vaše nedoporučení. Pokud by jste nám zaslal emailem dotaz jistě bychom vám i odpověděli. Zboží tedy bude odesláno ihned po naskladnění jak je uvedeno v stystému i na eshopu. RCpark.cz

• Zboží nepřišlo v pořádku

Objednával jsem si olej na mazání...po otevření balíku jsem zjistil, že zhruba 15 % obsahu lahvičky bylo vyteklé v sáčku...ukázalo se, že ochranná fólie pod vrškem lahvičky byla poškozená, proto to vytečení....lahvička byla v krabici důkladně zabalená, takže poškození při převozu vylučuji...lahvička musela být poškozená už při balení v obchodě

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Tom. Velice se omlouváme pokud jsme prasklinku přehlédli, může se to stát, prosíme o zaslání kontaktu reklamaci obratem vyřídíme. Děkujeme za pochopení a Těšíme se na další nákup. WWW.RCPARK.CZ

• Komunikace fajn.
    • že lže, zboží bylo pro modely a ne pro účel, který jsem vysvětlil.

Dát si pozor.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Venca. Je nám líto avšak jsme čistě modelářský e-shop. I tak se těšíme na další nákup. WWW.RCPARK.CZ

Reakce obchodu RCPark.cz

Děkujeme Vám za recenzi, avšak nerozumíme proč jste zadal zápornou recnzi když jste byl spokojen s cenou? Zřejmě překlep :). Těšíme se na další nákup. WWW.RCPARK.CZ

• Zboží je levnější než u ostatních prodejcu.
    • Zboží je skladem.
    • Nekontrolují zboží.
    • Došla lod s rozbitou hřídelí.
    • Náhradní díly nejsou skladem

Bohužel jsme měly smulu,zakoupily jsme lod za 24 000kč,..došla rozbitá,dostala někde velkou ránu,hřídel ohnutá,laminát pryč,..Reklamovovat jí nebudeme,jelikož by trvalo 30 dní než to obchod vyřídí,další nebude skladem atd,..Nedoporučuji nákup poštou,..Vždy je lepší věc vidět a odvést osobně ,..Kde se stala chyba nevíme,ale prodejce by měl zboží zkontrolovat než ho odešle..Za sebe nedoporučuji,španá zkušenost a velké zklamání...byl to dárek k narozeninám,.Simona
    Je to škoda jelikož komunikace a doprava byla velmi dobrá ,, ochota a rychlost...
    No co dodat -mrzí nás to ,,,

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den za chybu přepravce se ještě jednou velice omlouváme. Již jsme zákaznici kontaktovali a byl jí odeslán zcela nový model. Děkujeme za pochopení. WWW.RCPARK.CZ

• Přehlednost zboží.
    • Nemá, je to ze strany dodavatele.

Inzerují náhradní věci, ale při objednání je dodavatel nemá.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Je nám líto avšak objedal jste zboží u kterého jsme uváděli MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO tedy NENÍ SKLADEM. I tak se těšíme na další nákup. WWW.RCPARK.CZ