• pokoušela jsem se zkontaktovat-email ,telefon,sms---bez reakce obchodu -az po 10dnech...?

obchod nereagoval na emaily, telefonáty a SMS
    byl to můj třetí nákup, předchozí nákupy byly OK
    proč došlo k tak razantnímu zhoršení jsem se nedozvěděl

• Neřeší svůj problém vůči zákazníkovi

Zboží došlo nekompletní, po dvou urgencích žádná náprava. Raději koupit jinde než tento obchod. Zde jsem nakupoval naposledy.

• žádná
    • komunikace nulová (na emaily neodpovídají, telefonáty nezvedají)
    • adresa skladu na vrácení zboží není správná
    • penězní prostředky za vrácené zboží nenávratně ztracené, zboží jim nelze doručit a i to podle pokynů, co úvadějí na webových strákách

Nejhorší e-shop, ze kterého jsem kdy nakupovala. Pokud chcete přijít o své peněžní prostředky vesele zde nakupujte.

• Za 10 dnu nebyl obchod me dorucit zasilku i pres slibovani. Zadna omluva, proste nic !!

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den Davide je nám líto avšak omlouval jsem se vám osobně do telefonua ke zdržení došlo z důvodu plánované inventury dříve vám zásilku expedovat bohužel možné nebylo. Zboží jsme vám připravily k expedici v den kdy jste objednávku rušil. Chápeme vaši nespokojenost avšak zboží expedovat dříve skoutečně možné nebylo. Rcpark.cz

• Poté co jim telefonuji. Nereagují.

Dobrý den.
    Je nám líto avšak nereragovali jsmena vaše telefonáty z důvodu inventury jak sjme uváděli ne eshopu. Zboží dnes odesíláme a zítra vám přijde Balíkem doruky. Věříme, žebudete spokojen. Hezký zbytek dne. Za RCpark.cz Klíma

Klamavá nabídka, daný preparát se již nesmí prodávat. Omluva opět nepravdivá:
    Dobrý den
    Je nám líto avšak jak uvádíme na eshopu neexpedujeme žádné produkty označené jako chemikálie http://www.rcpark.cz/ochrana-proti-plsnm/112264-rovral-flo-10ml.html
    Děkujeme za pochopení. RCpark.cz
    ( kopie mailu). Před tím jsem obdržel potvrzení objednávky, včetně vyúčtování dobírky.

• zboží nedodáno a objednávka zrušena BEZ VYSVĚTLENÍ!

vysvětleno bylo až na moji přímou žádost. Objednal jsem prý chemikálii, kterou oni nezasílají (zřejmě z bezp. důvodů). Proč tedy obchod RC-obchod takové zboží nabízí, když ho nedokáže dodat??? A jak je možné, že nezašlou důvod storna obj. do mailu? V dnešní době proboha?????????? Co je to za jednání??

• Dlouhá dodací lhůta

• nekomunikují
    • neberou telefon
    • nezavolají zpět
    • neodpoví na email
    • neseriozní
    • absolutně nedoporučuji

zboží mě přišlo nekompletní, chybělo cca 20% obsahu... již je to déle jak měsíc a nedostal jsem odpověď nebo řešení, zkátka dělají mrtvého brouka.... NEDOPORUČUJI doufám že co nejdříve zkrachují :)

• Ignorace

Poslali jinou barvu vyrobku, ackoli to bylo jasne potvrzeno a na pisemnou vyhradu se ani neobtezovali odpovědět.

• Žádná
    • Podvodnicci

Koupil jsem dron který byl skladem i u dodavatele tvrdily my že skladem není a že bude za 2 měsíce a chtěli po mne 15000 jako predobjednavku proto sem obchod zrušil a koupil u vstřícné konkurence rc-store.czpan spanhel toho mohu vřele doporučit ale rc park ne

Reakce obchodu RCPark.cz

Vážený pane Schumi jak jsme vás informovali po telefonu, šlo o zboží na předobjednávku s kterou jste i po telefonu souhlasil a byl informován o nutné úhradě zálohy předem jelikož jste měl objednané zboží za 31.000,- Nechápeme tedy vaši recenzi, kde jste nás nařkl z podvoníků. Přejeme i tak hezký den. RCpark.cz

• Po provedení objednávky mi nepřišel email, že byla provedena, tak jsem nemohl zrušit.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Dane. Je nám líto avšak Vaše objednávka byla zrušena jelikož jste neuhradil za objednávku ani přes 3 upozornění, která jsme vám zasílali. S pozdravem RCpark.cz

• Ani po 5 měsících kdy zboží bylo již zaplaceno, nebylo nic dodáno

Zboží je velice pěkně spracované.Ale až na dodání zboží které měli mít na skladě.Délka odeslání zboží byla delší než když kupuji jiné věci ze zahraničí.

Zboží, které bylo skladem, bylo odesláno až týden po obdržení platby prodejcem. Balíček poslali na špatnou adresu, což si nedovedu vysvětlit. Namísto vesnice bez ulic byl balík doručován na mě neznámou ulici v blízkém okresním městě a já jsem jej musela honit po onom městě. Pošťák mne ubezpečil, že pokud by tam nebylo telefonní číslo nebo já nebyla hned na příjmu, rovnou to poslali zpět, když na dané adrese nikdo takový nebydlí. Proto obchod nemohu doporučit. Ceny dobré, zboží taky, ale dnes je normou poslat balík na správnou adresu, kterou jsem kontrolovala a měli ji, max během dvou pracovních dní.

Dobrý den
    Je nám líto avšak jak je uvedeno i skladových zásob je odeslání pyrotechnického sortimentu možné až po expedici z centrály dříve to možné není. Objednávla jste pyrotechniku třídy 4 a i dle kontroly byla zásilka odeslána na adresu kterou jste vyplnila při objednávce. Evidentně byla chyba na straně přepravce, to již nyní bohužel neovlivníme. Hekzý den www.RCpark.cz

• slušné ceny
    • zboží "skladem" není skladem
    • absolutní nekomunikace obchodu

13.5.2017 objednány 2 druhy zboží, oba označeny jako skladem
    17.5.2017 protože se nic nedělo, dotazoval jsem se, kde je zádrhel. Na můj dotaz obchod reaguje, že jeden typ zboží není skladem, jestli chci poslat to druhé. Domluvili jsme se a obchod promptně letadlo poslal. Na vrtule čekám až budou reálně skladem. Zatím vcelku dobré.
    2.7.2017 Píšu dotaz k objednávce, jak to vypadá, protože u dovozce už byly skladem. Bez reakce.
    12.7.2017 Opakování dotazu. Bez reakce.
    19.7.2017 Již naštvané opakování dotazu a žádost o dodání zboží (u dovozce mezitím opět skladem) nebo vrácení peněz.
    20.7.2017 S obhcodem jsme se domluvili na vrácení části peněz za nedodané zboží. Odesláno číslo účtu.
    26.7. 2017 Peníze zatím nedorazily...

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Pavle. Ano Vrtule byli skladem u dovozce avšak pouze 1ks avšak vy jste měl objendány 3 kusy proto jsme nebyli schopni vaši předobjednávku dodat. Platba vám byla navrácena na účet. Děkujeme za pochopení RCPark.cz

Objednala jsem si zboží, které jsem obratem uhradila, dodnes mi nepřišla informace o tom, že by byla objednávka uhrazena či jakýkoliv jiný e-mail ohledně stavu objednávky, na můj e-mail s dotazem ohledně stavu objednávky obchod nereaguje.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Je nám líto avšak dle čísla objednávky máte rezervaci na zboží, které je na předobjednávku. Standartně zákazníky informujeme až při expedici o odeslání. Je nám líto pakliže jste čekala na nějaké další komunikace. Pokud jste psala email s nějakým dotazem bohužel jsme jej nenalezli, prosíme aby jste nás kontaktovala na zákaznické lince zdali Váš email nespadl do spamu. Děkujeme a věříme, že vše bude vyřízeno ku Vaší spokojenosti. www.RCpark.cz

• Nabízí skladem zboží kterė není k dispozici.

Nemám zboží ani peníze. Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Je nám líto avšak předobjednávka znamená, že zboží odesíláme v den doskladnění. Pakliže máte uhrazené zboží a nechete na něk již čekat doporučuji napsat nám na email číslo účtu a platba bude navrácena obratem. S pozdravem RCpark.cz

• Z 8 objednaných věcí přišli 4..

Jak čtu jiné recenze tak sem si všiml že zhruba 40% zákazníků nedostane to za co zaplatí.. Dřív možná ale za poslední rok je to velmi nedůvěryhodný obchod.. Nehodlám řešit 150 korun když věc za 1400 přišla.. Všem se omlouvají, vymlouvají ale nikomu nic nevynahradí a sliby co nesplní se mě opravdu číst nechtějí.. Určitě nedoporučuji..

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Zhruba 40 procent zboží v naší nabídce je na objednávku ze zahraničí jelikož není žádný český výrobce. Z toho důvodu přijímáme také předobjednávky což je v roce 2016 standartní věc. S pozdravem RCpark.cz