• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodací lhůty
    • neví co mají zabalit!!!

již nikdy víc!!!

• Měsíc - dodací lhůta????

Nemam rada, kdyz eshop uvádí zbozi skladem a zbozi skladem nema a nedodrží tedy slíbený termin dodání.

• Dodací lhůta

V obchodě jsem nakoupil zboží s očekáváním, že avizovaná doba dodání (která nebyla nijak krátká) bude dodržena. Zboží jsem dosud nedostal a obchod se mě ani nesnažil kontaktovat s nějakým vysvětlením.

• Zboží mělo dorazit do dvou dnů.. po týdnu jsem tam zavolala,jestli teda zboží dorazí,nebo ne... pán mi řekl,že si NEVŠIMLI mé objednávky a že se omlouvá a napraví to... Za další 3 dny přišla zpráva že zboží není na skladě, bude za 14 dní,jestli chci počkat... to už jsem vážně nečekala...

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme, u produktu jsme měli špatně uvedenou dostupnost. Naskladnění zboží očekáváme tento týden, tento rozměr byl dlouhodobě vyprodán.

Michal Sitek, zákaznická podpora, [email protected]

• Žádné zboží jsem objednala s tím,že bude do 14 dnů a dosud nedorazilo !!!
    • Zboží mi bylo slíbeno do 14 dnů a dosud nedorazilo !!!

Žádná spokojenost zboží mi bylo slíbeno do 14 dnů a dosud nedorazilo !!!

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za komplikaci s vyřízením objednávky. Dodavatel u produktu uváděl špatnou dostupnost. Bazénové schůdky těchto rozměrů se vyprodaly a letos již bohužel nebudou, naskladní se opět až na další sezónu. Zkoušeli jsme je sehnat ještě u dvou dalších dodavatelů, ale i zde již měli vyprodáno.

Děkujeme za pochopení.

Michal Sitek, zákaznická podpora, [email protected]

• Objednáno 25.702016,dnes je 9.8.2016, zboží stále nedošlo,nikdo mě ani nekontaktoval,aby to nějak vysvětlili nebo odůvodnili.
    • Čekám již měsíc a stále nic nedorazilo. Nemám tedy co hodnotit

Reakce obchodu QRSHOP.cz

zboží, které jste si objednala je ze zahraničí a bylo objednáno. Očekáváme jej tento týden.

Děkujeme.

Jiří Buchta, zákaznická podpora, [email protected]

• nio
    • některé zboží nemá fyzicky

z 1.nákupu se nedá dělat objektivní závěr...

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za komplikace s objednávkou. Tento dodavatel bohužel dodává skladové zásoby jen několikrát týdně a tak se stane, že se někdy zboží vyprodá a my to nevíme. Snad jste výrobek sehnat jinde.

Děkujeme za pochopení.

Martina Kovaříková, zákaznická podpora, [email protected]

• Byl to 1. nákup a protože zboží nedorazilo ani za 12 dnů, považuji ho za nespolehlivý.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za prodlení s vyřízením objednávky, koberce v této metráži jdou přímo od dodavatele a zde došlo k prodlení, o němž nám nedali vědět, tedy jsme nemohli ani reagovat. Za situaci se omlouváme.

Jiří Buchta, zákaznická podpora, [email protected]

• nestejný design doručených koleček
    • rozdíl ve velikosti doručených koleček
    • nekvalitní zpracování koleček

můj první a zároveň poslední nákup zde, ostatním kupujícím nedoporučuji

Reakce obchodu QRSHOP.cz

těchto koleček jsme prodali již několik desítek kusů a nikdy s nimi nebyly problémy. Provedení odpovídá ceně koleček, kde jedno vychází na 16,- Kč. Ideálně jsou pro levné dětské brusle. Nejste-li však spokojen, máte právo na vrácení zboží, stačí poslat zboží zpět.

Michal Sitek, zákaznická podpora, [email protected]

• Doba dodání byla uvedena 22.7.Dnes je 26.7. a nikdo se neozval.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

koberec byl zadán do výroby, nicméně se nestihl předpokládaný termín expedice. Již jsme s Vámi domluveni, že budeme expedovat až po Vaší dovolené. Omlouváme se za případné komplikace.

Martina Kovaříková, zákaznická podpora, [email protected]

• Zboží jsem zaplatila, ale nebylo skladem, smlouva byla tedy zrušena, ale peníze nebyly vráceny.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

peníze byly zaslány zpět na Váš účet, hned jakmile naše paní účetní navedla platby za storna. Děkujeme.

Michal Sitek, zákaznická podpora, [email protected]

Nedoporučuji, zboží nebylo včas k odeslání, neobtěžovali se mi to dát na vědomí, až po naléhavé urgenci začali komunikoval, ale nedokázali zboží včas dodat!

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za komplikace s vyřízením objednávky. Dodavatel, od kterého zboží bylo, tentokráte nezvládl dodat v čas a nedodržel termín dodání z jeho strany. Za situaci se omlouváme.

Martin Šlauer, zákaznická podpora, [email protected]

Zklamání,zboží bylo poničené.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

mrzí nás, že s nafukovacích kruhem něco nebylo v pořádku. Budeme Vás kontaktovat a situaci vyřešíme.

Martina Kovaříková, zákaznická podpora, [email protected]

• Ačkoliv se zboží jevilo být skladem, nebylo tomu tak. E-shop prodlužoval dodání. Jediné plus, že nabídl storno objednávky a peníze převedené předem byly vráceny. Pro mne poučení, příště raději připlatit za dobírku.

Raději se předem ujistit, že je požadované zboží skladem.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za komplikace. Zboží se vyprodalo a nové naskladnění očekáváme koncem měsíce. Bohužel někdy dojde k prodlení synchronizace skladů a pak nastane tato nepříjemná situace. Cena byla jedna z nejnižších na trhu, tak se denně prodalo několik desítek kusů, což zapříčinilo tento problém.

Michal Sitek, zákaznická podpora, [email protected]

dlouhá dodací lhůta, objednané zboží zatím nedošlo.

Reakce obchodu QRSHOP.cz

omlouváme se za prodlevu, jeden produkt byl vyprodán, dodavatel měl záhy naskladnit, ale bohužel se tak nestalo, poté jsme Vás kontaktovali a domluvili se na jiném zboží. Poté to zkomplikovali státní svátky, které to opět o pár dní protáhly. Zboží dnes bylo odesláno. Omlouváme se za komplikace.

• Komunikace se zákazníkem. Dlouhá dodací lhuta

Zboží jsem objednal 20. Dne v měsíci a zaplatil převodem. (Dne 22. Jsem provedl další nákup u jiného obchodu) do23. Žádná komunikace obchodu po tel. Kontaktu potvzeno přijetí peněz a oznámeno ze zboží si budu moc vyzvednout následující den. ( jiný obchod poslal přijetí peněz a expedici zboží) 24. Den po tel. Kontaktu mi bylo oznámeno ze zboží bude expedovano az 27. Den. (24. Den zboží z jiného obchodu dorazilo).

Dobrý den pane Horáku,

skladem jsme měli poslední 3 kusy místo 4. Proto nastalo zdržení za což se omlouváme. Kdybychom měli 1 ks skladem navíc, měl jste objednávku druhý. Omlouváme se za případné komplikace.

Děkujeme.

Martina Kovaříková, zákaznická podpora, [email protected]

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.