• - veškeré zboží bylo skladem
    • - dodání proběhlo během dvou dnů
    • - s manželskou postelí jsme moc spokojeni

Vzhledem k celkovému vyřízení objednávky a kvalitě dodaného zboží bych obchod Purohome rozhodně doporučila dál. Líbila se mi i aktivní komunikace tohoto obchodu. Dodání postele proběhlo bezproblémově v danou dobu.

Vážená paní Jarmilo,

velice si Vaší pozitivní reference vážíme a věříme, že nadále budete naší spokojenou zákaznicí.

Team Puro Home.

• Velice krásné zboží a za dostupnou cenu, dokonce bych řekla, že vypadá dražší, než ve skutečnosti:)

Koupila jsem si u nich koženou sedaíi soupravu. Sedačka je krásná a kvalitní. Jsem velmi spokojena jak s nákupem, tak s jednáním. Doporučuji!

Team Puro Home.

100 % - plusy - Sortiment obchodu je docela uspokojivý, vybere si zde opravdu každý, z tohoto důvodu tento obchod s nábytkem schvaluji. - shrnuti - Vše proběhlo v naprostém pořádku od zadání objednávky až po dodání. Nemám připomínek.

Vážená paní Zdislavská,

Team Puro Home.

• Dluží mi 11.300kč které mi nevrátili za vrácené zboží - tenkrát ještě vip nábytek

Dluží mi přes rok 11.300Kč. Nereagují. Dopis se mi vrátil, že adresát přestěhoval, přitom ve výpisu z rejstříku danou adresu mají. Podala jsem na ně trestní oznàmení. A až si dořeším jinou záležitost, tak se obrátím na právníka.
    Tady se hrozně obhajují jak je jim to líto a přitom jsou podvodníci.

Kdyby měli alespoň snahu mi zaslat něco jiného za moje původní zboží.. to by ale někdo musel komunikovat že.

Reakce obchodu Purohome

pod vašim jménem neevidujeme žádnou objednávku a nerozumíme, proč zde vůbec píšete tyto negativa, která s naší firmou nemají absolutně nic společného. Prosíme o smazání tohoto komentáře. Pokud máte nějaký problém, obraťte se na příslušné orgány, které Vám jej pomohou vyřešit.

Team PURO HOME

Skrytý jednatel a vlastník PURO HOME a VIP nábytku, je *** editováno*** a jeho kašpárek, jako jednatel je Thomas Bauer, pozor často mění telefonní čísla!!!! Je, ale fyzicky, každý všední den na pobočce PURO HOME, od 11 hod., do 19 hod.
    ADRESA:
    E-mail: [email protected]
    Otevírací doba:
    Po-Pa, 11:00-19:00 h
    So, 11:00-16:00 h
    VŠICHNI CO NAVŠTĚVUJETE POBOČKU NA VINOHRADSKÉ ať už za účelem koupě nového nábytku, ale hlavně vy, co se jezdíte ptát na svoje zboží a hlavně nevrácené peníze, běžte se podívat na výše zmíněnou adresu, určitě tam najdete ty, co se za tímhle podvodem skrývají.
    Určitě bude na Vinohradské podle mě, ze dne na den viset cedule a už byste nikdy nikoho z té firmy nesehnali.....běžte se schválně podívat do PURO HOME...!!!Pokud VIP "zkrachuje" tak Vám PURO HOME stejne penize nevrátí, ale zatím, když ještě "funguje", běžte tam těm *** trošku vyčinit!!!!
    nic

Vážený pane XXX,

celá Vaše reference je klamavá, plná nepravdy a velmi poškozuje jméno naší společnosti u klientů, jak nynějších, tak budoucích. Nehodláme akceptovat smyšlené a křivé obviňování.

Účetní údaje naší firmy jsou neskrytě uvedeny na našem webu a vaše se s nimi naprosto neschodují. Jedinou pobočku momentálně máme na adrese : K Žižkovu 640/9, Praha 9, 190 00, která je v naší otevírací době dle webu www.purohome.cz přístupná, tak stejně naše telefonická linka. Pokud však máte nějaký osobní problém s námi, zastavte se u nás a rádi jej společně projednáme. Jelikož píšete jako anonym, nejsme schopni dohledat ani to, zda jste vůbec kdy byl naším klientem. Prosíme o vaše vlastní uvážení k odstranění takto negativního příspěvku.

Team Puro Home

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Objednala jsem si lustr, nepřišel 2 měsíce. Na telefony a e-maily nereaguji.

NEDOPORUČUJI.
    Stranky maji krasne, lakave, ale zažijete trpke sklamani.

Vážená paní, vážený pane,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s naším obchodem. Rádi bychom danou záležitost výřídili k Vaší spokojenosti. Tím, že píšete pod přezdívkou, nejsme schopni identifikovat, o kterého zákazníka se jedná.

Předem děkujeme.

• NIC!!!!
    • 2 x poslali totálně rozflákané zboží, nyní po roce reklamujeme křeslo a prý velké opotřebení z naší strany - reklamace neshledána důvodnou!!!

POZOR NA PODVODNÍKY
    A ZLODĚJE NIC NEOBJEDNÁVAT !!!!

Vážená paní Zdeno,

děkujeme za Vás příspěvek, jelikož však píšete pod přezdívkou, nemůžeme identifikovat zda jste někdy opravdu byla naším zákazníkem a pokud ano, tak osvětlit případný problém ke kterému došlo.

• PODVOD

Po zaplacení zboží a zrušení objednávky z jejich strany (protože zboží neměli) přestali komunikovat, nezvedají telefony a nevrátili nám peníze. Předáme věc advokátovi, tohle je podvod!!!!

Vážená paní Jarko,

velice nás mrzí Vaše negativní reakce na naši společnost. Jelikož však nevíme o jakou objednávku se jedná, nejsme schopni zde celou situaci zanalyzovat a uvést na pravou míru. Pro vyřešení výše zmíněné situace bychom Vás tedy rádi poprosili o Vaše jméno, čí údaje o objednávce, abychom se k celé věci mohli též vyjádřit a nezůstal tak tento problém pouze jednostranným tvrzením. Na telefon určitě reagujeme a zastihnete nás na něm v naší provozní době.

Děkujeme za pochopení

Team Puro Home

• zboží na webu hezky vypadá
    • zboží uvedené na webu skladem není dostupné
    • po převodu peněz nereagují

PODVOD!

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za Váš příspěvek, jelikož však píšete pod přezdívkou, nemůžeme identifikovat zda jste někdy byl naším zákazníkem a pokud ano, tak osvětlit případný problém ke kterému došlo. Naše telefonická linka je denně v naší provozní době přístupná a můžete nás kontaktovat.

Team Puro Home

• je to lekce ze clovek ma bejt opatrnejsi
    • podvodnici

lepsi je se jim vyhnout ...a vsem aktivitam kde je ten podvodnickej zlodej co to ridi a vlastni

Vipera Invest s.r.o.
    Sokolská 1867/22, Nové Město, 120 00 Praha 2

THOMAS BAUER, dat. nar. 10. listopadu 1985
    Thübingen, Kornhausstrasse , 72070, Spolková republika Německo

Vážený pane X,

jelikož si nejsme vědomi uskutečněné objednávky, žádáme Vás o vysvětlení. Máme silné podezření, že se jedná o uměle vytvořenou referenci s cílem poškození dobrého jména společnosti.

Team Puro Home

• jedna se o podvadeni a poskozovani klientu ve velkem rozsahu

mnoho, mnoho poskozenych zakazniku...

Vážená paní, vážený pane,

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s naším obchodem. Rádi bychom danou záležitost výřídili k Vaší spokojenosti. Tím, že píšete jako anonym nejsme schopni identifikovat, o kterého zákazníka se jedná.

Předem děkujeme.

Team Puro Home

• Pozor na podvodné a neseriózní jednání !!!
    • Vyhněte se jim !!!
    • Nekvalitní věci čínské výroby !!!

Pokud v tomto obchodě nakoupíte, počítejte s tím, že budete podvedeni či okradeni (nekvalitní zboží, poškozené nebo rozbité zboží, nevracení peněz, arogance, vymlouvání, žádná komunikace.....)

Vážený pane, paní X,

děkujeme i za Váš názor. Tímto bychom Vás rádi poprosili buď o specifikaci Vaší objednávky, nebo nepřispívání k našim referencím pokud nejste naším certifikovaným zákazníkem (tzn. zákazníkem, který u nás uskutečnil jakoukoliv objednávku).
    Rádi bychom celou záležitost dali do pořádku s Vámi i upřesnili problém na pravou míru před zákazníky, kteří tyto reference čtou.

Děkujeme za pochopení a pomoc při vyřešení celé situace

• Neobjednávat!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Je to podvod, vezmou si peníze a pak nereagují.

Lákají krásným moderním nábytkem a hlavně okamžité
    dodání zboží které je skladem.
    Pak nezvedají telefony, nereagují na email.
    Tento obchod nedoporučuji, budete podvedeni a okradeni.
    Je to velký podvod!!!!!!!!!!!!!

Vážený zákazníku,

velice nás mrzi Vaše negativní reakce a zkušennost s naší firmou. Jelikož však nevíme o jakou objednávku se jedná, nejsme schopni zde celou situaci zanalyzovat a uvést na pravou míru. Pro vyřešení výše zmíněné situace bychom Vás tedy rádi poprosili o Vaše jméno, čí údaje o objednávce, abychom se k celé věci mohli též vyjádřit a nezůstal tak tento problém pouze jednostranným tvrzením.

• purohome = vipnabytek

Pozor !!!!

Čtěte recenze a diskuze vipnabytek , jsou to stejní prodejci!

najdete tyto informace:

kazové a nekvalitní zboží, neseriózní přístup, nevrácení peněz, atd., pozor na tyto prodejce, zda nemají i další weby s obdobným zbožím !

Vážený pane X,

Rádi bychom tedy podotkli, že pokud by jsme naše zákazníky podváděli, tak bychom určitě už tuto obchodní činnost provádět nemohli. Proto bychom Vás rádi požádali o opětovné zvážení Vašeho názoru na náš obchod a tímto Vás ujistit, že podvodníci pracují zcela jinak než my.

Jelikož píšete pod přezdívkou, nemůžeme identifikovat, zda jste někdy byl naším zákazníkem a pokud ano, tak osvětlit případný problém ke kterému došlo.

S úctou

Team Puro Home

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.