• vše proti, jednání jak od pras.....nekomunikují, dnes jsem na PČR podal trestní oznámení, protože od 28.8.2015, kdy dostali zaplaceno oddalovali termín dodání, pak že je 120 dní na dodání a nakonec, že mne nemají v databázi a že jsem objednával u VIPERA INVEST. !!!!!!!!

ZLODĚJI, POZOR NA NĚ !!!!

• číslo na firmu už je mimo provoz takže je jasné že firma končí.Ale objednávky bere stále,to je zajímavé,jen at lidi posílají peníze..souhlasím s podáním hromadné žaloby,pokud již dává někdo něco dohromady prosím ozvěte se nám ostatním..Můj email [email protected]

nikdo už nic neplatte!!

Od srpna máme zaplacenou objednávku, dosud jsme zboží nedostali. Poslední měsíc nulová komunikace, telefony nikdo nebere, na e-maily nereagují.
    Pokud někdo z Vás podává trestní oznámení nebo činí jiné kroky, ozvěte se mi prosím na [email protected]

chceme se přidat k hromadné žalobě, jestli byla nějaká podána, přišli jsme o mnoho peněz. děkuji

• špatná komunikace,telefonní čísla jsou na dvě věci,protože se nedovoláte nikam,na maily reagují opožděně,na zboží čekám 2 a půl měsíce,i když bylo k odeslání ihned po připsání peněz.Je zde někdo,kdo to řeší právní cestou,či policií?

Líbil se mi zde stůl

• Rozhodně zde nenakupujte, jedná se o podvod! Firma neustále mění adresu, nereaguje na telefon ani na e-maily.
    • Objednali jsme si stolek o kterém psali, že je skladem, přitom nám poslali až za měsíc úplně jiný! Na e-mail zareagovali až potom, co jsem pohrozila právníkem. Napsali pouze to, že na reklamaci mají 30 dní.

Pozor jedná se o podvod!

• Výhody se zdají být v ceně. Na internetových stránkách jsou nádherné fotky zboží, které se tváří originálně a nikde jinde ho nenajdete.
    • Zboží dorazilo velmi požkozené, viditelně opravené chyby oprýskaný lak zabarvený barvou, aby to naoko vypadalo dobře.
    • Při pokusu kontaktovat obchod nefunkční telefonní linka na e-maily nereagují.

NIKDO ZDE NENAKUPUJTE!!! JE JEN OTÁZKA ČASU, KDY BUDE FIRMA V LIKVIDACI NEBO KONKURZU A PAK UŽ Z NICH NEDOSTANETE NIC. PŘED NÁKUPEM JSME SI, BOHUŽEL, NEPŘEČETLI RECENZE - všechny negativní jsou pravdivé. JINAK BYCHOM ZDE NENAKOUPILI.

• Obchod nereaguje na telefony a na e-maily se značným zpožděním. V objednávce nám ke všemu poslali špatné zboží.

Velmi špatná komunikace s obchodem.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzi Vaše negativní reakce a zkušennost s naší firmou. Jelikož však nevíme o jakou objednávku se jedná, nejsme schopni zde celou situaci zanalyzovat a uvést na pravou míru. Pro vyřešení výše zmíněné situace bychom Vás tedy rádi poprosili o Vaše jméno, čí údaje o objednávce, abychom se k celé věci mohli též vyjádřit a nezůstal tak tento problém pouze jednostranným tvrzením.

• nedodané zboží
    • firma nekomunikuje
    • jednání arogantní od pí Brunové

Varování pro všechny,vyhněte se Purohome pokud nechcete mít nervy jako my ostatní co čekáme 5 měsíců na zboží které máme zaplacené.objednala jsem a zaplatila 6 židlí a po 4 měsících přišly 4,bez dokladu..na zbylé 2 čekám marně už pátý měsíc,na maily neodpovídají,telefony neberou vůbec žádné..Od čoi mám již protokol,nyní jednání s krim.policií a právníky..

• Objednáno zboží v červenci, zaplaceno předem. Doposud nedodáno, na telefonní linku se nedá dovolat. Zítra řeším s policií ČR a ČOI.

Nikdy si zde nic nekupujde, neplaťte nikdy předem. Jsou to podvodníci tahající pouze z lidí peníze a pak nekomunikují.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzi Vaše negativní reakce a zkušennost s naší firmou. Jelikož však nevíme o jakou objednávku se jedná, nejsme schopni zde celou situaci zanalyzovat a uvést na pravou míru. Pro vyřešení výše zmíněné situace bychom Vás tedy rádi poprosili o Vaše jméno, čí údaje o objednávce, abychom se k celé věci mohli též vyjádrit nezůstal tak tento problém pouze jednostranným tvrzením.

Naše infolinka je v provozu.

• Zboží bylo k odeslání ihned ale přišlo až po 15dnech

Objednám si určitě i příště ale raději na dobírku abych nemusela tak dlouho čekat na zboží skladem

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za vaši reakci a budeme se těšit na další objednávku u nás.

Team PURO HOME

• - hezke fotky zbozi v eshopu
    • - objednane zbozi dorazilo vcas
    • - spatna kvalita dodaneho zbozi. Bylo vraceno v terminu = do 14 dnu od objednani. Doklad o prevzeti zbozi zpet od dodavaku jsme nastesti uchovali.
    • - nekolik mesicu slibu vraceni penez
    • - poslana predzalobni vyzva = prisel email, ze vrati jen cast penez, ale stejne nevratili nic
    • - podane trestni oznameni, nekolik mesicu trestni oznameni resila policie
    • - policie poslala vyjadreni, ze sice mame pravdu, ale nic s tim delat nemohou, at jdeme k soudu
    • - o vraceni penez jsme pozadali nasi banku (tzv.chargeback), ktera nam penize vratila a to v plne vysi. Jak to cca funguje: pokud platite kartou (napr. visa,master) v online obchode, a nahlasite nekale jednani obchodnika/podvod vasi bance vcas a co nejdrive, banka vam s velkou pravdepodobnosti penize vrati. Banky maji specialni oddeleni, ktere celou situaci zkouma (v nasem pripade vse trvalo cca mesic a pul). Staci poslat na email banky/ postou popis vasi situace a prilozit dukazni materialy (objednavku, doklad o vraceni, printscreen s platbou, recenze na obchod...), banka prozkouma jestli se jedna o podvod a pokud ano, penize dostanete zpet.
    • - ctete poradne obchodni podminky a terminy dodani zbozi = az X mesicu. Pokud prosvihnete lhutu dodani, pak s tim temer nic delat nemuzete
    • - jak zbozi dodavaji a v jake kvalite - doctete se ve spouste komentaru nize

Ctete podminky eshopu
    Ctete recenze na heurece
    Jednejte rychle

Děkujeme.

Team PURO HOME

• nedodání zboží ve slíbeném termínu

ať nakupují ,tam ,kde nemusí zboží urgovat a posílat zálohy

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za Vaši reakci, velice si jí vážíme. Dodací termíny 8-12 týdnů jsou zejména z toho důvodu, že je to určité zboží objednáno na zakázku, dle individuálního přání klienta a v rámci zachování nízkých cen, které jsme schopni nabízet, bohužel není možno dodací termíny zkrátit. I tato doba se ovšem řadí mezi ty nejrychlejší na poli zakázkových výrobků.
    Věříme však, že radost po obdržení zboží Vás toto čekání vynahradí.

Team PURO HOME

• Prosím vás , nikdo tu nic nekupujte ! Tato firma je výsměch. Již od července mi dluží zboží za 30 000 Kč. Na žádného vedoucího se nedovoláte- prý pobývá v zahraničí. Tito lidé nemají žádné svědomí. Mělo by se upozornit na tuto podvodnou firmu v médiích. Kdo má zájem se přidat k hromadné žalobě ? Vyzývám !

Nic zde nekupujte !!

Reakce obchodu Purohome

jelikož nepatříte mezi naše ověřené zákazníky, nemůžeme uvést věci na pravou míru, nevíme o jakou objednávku se jedná. Co se týče vrácení peněz za zboží - vše podléhá právům zákazníka dle zákonu o spotřebiteli a dle všeobecných obchodních podmínkám. V těchto zákonitostech jsme povinni jednat. Pokud máte s vaší objednávkou nějaký problém, pokud jste ji však vůbec uskutečnil, obraťte se prosím na zákonem zastoupené instituce, které Vám jistě podmínky o nákupech na eshopu objasní a neohánějte se prosím negativními tvrzeními na internetových fórech.

Děkujeme.

Team PURO HOME

• hezké netradiční věci za dostupné ceny

byla jsem s vyřízením objednávky spokojená a zboží se mi líbí, nakoupím zde zřejmě znovu

• design zbozi, ktery jinde v CR nesezenete, kvalita, super ceny ve vyprodejich

Uz jsem zde nakupoval vicekrat, jednou dodani trvalo 6 tydnu, ale o tom jsem byl predem informovan, takze za me v poradku, i kdyz to trvalo dele, ale chapu, ze to musi nekde vyrobit.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za příznivou reakci na náš obchod. Dodací termíny se snažíme zkracovat a proto nyní nabízíme vše zboží skladem k odběru ihned.

Budeme se těšit na vaši další objednávku.

Team PURO HOME

• výběr z širokého sortimentu sedaček

Máme od nich sedací soupravu, která naprosto odpovídá našim představám i kvalitě. Naprostá spokojenost. Doporučji.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za pozitivní hodnocení a doufáme, že budete se zbožím od nás nadále spokojen.

Budeme se těšit na vaši příští objednávku.

• kvalitní zboží
    • vybrat si zboží pohodlně z domova

rychlé dodání zboží, dobré ceny, doporučuji

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za kladné hodnocení a doufáme, že od vás brzy obdržíme další objednávku, kterou vyřídíme rovněž k další oboustranné spokojenosti.

• Hezké zboží
    • přehledné webové stránky
    • dobrá komunikace
    • možnost se v praze domluvit na čase dodání
    • diplatek za výnos domu
    • Špatné umístění - obchod jsem hledala

Já jsem s nákupem spokojená. Zboží dorazilo v pořádku a celkem rychle.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za kladnou recenzi. Tyto komentáře nás vždy mile potěší a jsme rádi, že i v dnešní uspěchané době jste si našla čas napsat pozitivní komentář.

Těšíme se na další nákup.

• Nic, vůbec nic...
    • úmyslné podvodné jednání za stany obchodu?

Zaplatil jsem za zboží skladem, potvrzení přišlo, po dotazu přišlo i slíbení dodání a výsledek.

Žádný

Po měsíci od posledního slibu na dodání zboží jsem jim dnes psal mail, na ten pro jistotu už ani nereagují.
    Zítra jdu na policii ČR zjistit co a jak.

NIC TAM NEKUPUJTE!!!

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za reakci. Bohužel došlo ke zpoždění zásilky od výrobce, což vám bylo také písemně zasláno. Zboží Vám bude samozřejmě zasláno i když se zpožděním. O dodání Vás budeme kontaktovat na email a samozřejmě budeme zpoždění zásilky kompenzovat. Bohužel nejste nyní jediný a proto jsme byli nuceni změnit výrobce, aby již v budoucnu ke zpoždění nedocházelo. Nyní je spoustu věcí skladem ihned k odběru a budeme rádi, když věc pochopíte a po dodání zboží smažete tuto pro nás nepříjemnou záležitost.

S úctou

Team PURO HOME

• designový nábytek s dobrým spracováním
    • Neadekvátní komunikace s personálem.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za reakci. Omlouváme se tímto jménem společnosti, zda komunikace neprobíhala dle vašich představ. Učinili jsme několik personálních změn, aby se tak již nestávalo. Vaši objednávku s vámi dořeší někdo kompetentní, abychom vše urychlili a vy jste patřila mezi naše spokojené klienty.