Nechápu negativní komentáře některých zákazníků na tento obchod...100%spokojenost:-))

• je to jeden vdelký podvod

rozhodně se tomuto obchodu vyhnout, není to seriózní obchod, je to jedna velká zlodějna

• Zboží jsem zaplatila, avšak nedorazilo z důvodu vyprodání. Dodnes mi nebyly vráceny peníze ve výši 1 500 Kč! Nikdo nezvedá telefon a neodpovídá na email!

Absolutně neseriózní obchod, nedoporučuji nákup v žádném případě!

• Žádnou výhodu nevidím, pokud chce obchod svého zákazníka uvést v omyl.

Zboží bylo nabízeno v akci s cca 70% slevou - jsem přesvědčen, že šlo o tzv. fiktivní slevu, ale přežiju to. Luxusní komoda sice měla mít místo v ložnici, ale v předsíni za vstupními dveřmi si svou pozici taky našla.

• Výhody vůbec žádné!!!!!!! Obchod pouze vyinkasoval peníze za objednané zboží a od září pouze slibují!!!!!!!!! Výhoda maximálně pouze pro majitele eshopu!!!! Jestli se mu podařilo najít pár tak důvěřivých jako jsem já ( 17 000x X naivců = asi docela dobrý zisk) !!!!!
    • vyfakturovaných 17 000,- již nejspíš nikdy neuvidíme a objednané lampy taktéž ne :-( . Jednají s námi, jako že oni nic. Oni jen překoupili doménu a s původním majitelem nechtějí mít nic společného. Hold i tak je možné pojmout obchodování na eshopu....................

Hlavně jim neplaťte nic dopředu!!! Jsou to zloději a podfukáři!!!! Již jsem rozjel trestní oznámení, ale Vás všechny potencionální kupce varuji předem, ať nenaletíte jako já............

• Žádné
    • Všechny

Nespokojená zboží jsem objednala a zaplatila na začátku září, kdy termín doručení byl 14 - 16 týdnu. Po urgencích mi bylo řečeno, že zboží se může opozdit úsměvně o dalších 120 dní. Tento obchod nedoporučuji a ráda bych se v případě hromadné žalobě připojila kontakt: [email protected]

• Žádná komunikace ze strany obchodu.

• Výhody se zdají být v ceně. Na internetových stránkách jsou nádherné fotky zboží, které se tváří originálně a nikde jinde ho nenajdete.
    • Zboží dorazilo velmi požkozené, viditelně opravené chyby oprýskaný lak zabarvený barvou, aby to naoko vypadalo dobře.
    • Při pokusu kontaktovat obchod nefunkční telefonní linka na e-maily nereagují.

NIKDO ZDE NENAKUPUJTE!!! JE JEN OTÁZKA ČASU, KDY BUDE FIRMA V LIKVIDACI NEBO KONKURZU A PAK UŽ Z NICH NEDOSTANETE NIC. PŘED NÁKUPEM JSME SI, BOHUŽEL, NEPŘEČETLI RECENZE - všechny negativní jsou pravdivé. JINAK BYCHOM ZDE NENAKOUPILI.

• Obchod nereaguje na telefony a na e-maily se značným zpožděním. V objednávce nám ke všemu poslali špatné zboží.

Velmi špatná komunikace s obchodem.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzi Vaše negativní reakce a zkušennost s naší firmou. Jelikož však nevíme o jakou objednávku se jedná, nejsme schopni zde celou situaci zanalyzovat a uvést na pravou míru. Pro vyřešení výše zmíněné situace bychom Vás tedy rádi poprosili o Vaše jméno, čí údaje o objednávce, abychom se k celé věci mohli též vyjádřit a nezůstal tak tento problém pouze jednostranným tvrzením.

Děkujeme

• Zboží bylo k odeslání ihned ale přišlo až po 15dnech

Objednám si určitě i příště ale raději na dobírku abych nemusela tak dlouho čekat na zboží skladem

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za vaši reakci a budeme se těšit na další objednávku u nás.

Team PURO HOME

• nedodání zboží ve slíbeném termínu

ať nakupují ,tam ,kde nemusí zboží urgovat a posílat zálohy

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za Vaši reakci, velice si jí vážíme. Dodací termíny 8-12 týdnů jsou zejména z toho důvodu, že je to určité zboží objednáno na zakázku, dle individuálního přání klienta a v rámci zachování nízkých cen, které jsme schopni nabízet, bohužel není možno dodací termíny zkrátit. I tato doba se ovšem řadí mezi ty nejrychlejší na poli zakázkových výrobků.
    Věříme však, že radost po obdržení zboží Vás toto čekání vynahradí.

• Hezké zboží
    • přehledné webové stránky
    • dobrá komunikace
    • možnost se v praze domluvit na čase dodání
    • diplatek za výnos domu
    • Špatné umístění - obchod jsem hledala

Já jsem s nákupem spokojená. Zboží dorazilo v pořádku a celkem rychle.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za kladnou recenzi. Tyto komentáře nás vždy mile potěší a jsme rádi, že i v dnešní uspěchané době jste si našla čas napsat pozitivní komentář.

Těšíme se na další nákup.

Team PURO HOME

• designový nábytek s dobrým spracováním
    • Neadekvátní komunikace s personálem.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za reakci. Omlouváme se tímto jménem společnosti, zda komunikace neprobíhala dle vašich představ. Učinili jsme několik personálních změn, aby se tak již nestávalo. Vaši objednávku s vámi dořeší někdo kompetentní, abychom vše urychlili a vy jste patřila mezi naše spokojené klienty.

Team PURO HOME

Zboží jsem objednala z výprodeje na základě emailem zaslané nabídky, s osobním odběrem a platbou hotově, byla mi obratem potvrzena objednávka, pak se několik dní nikdo neozval a když jsem sama telef. kontaktovala prodejce,kdy si zboží mohu vyzvednout, bylo mi řečeno, že zodpovědná osoba má dovolenou a ozve se mi. Následující týden jsem skutečně byla kontaktována s tím, že toto zboží je již vyprodáno.

Reakce obchodu Purohome

děkujeme za reakci i když velice negativní. Učinili jsme několik personálních změn, aby k podobným problémům nedošlo. Rovněž jsme aktualizovali web a možné produkty k prodeji. Pokud u nás budete chtít ještě někdy nakupovat a napíšete nám pod vašim jménem - ne anonymem, určitě od nás obdržíte kompenzaci za problémy spojené s předchozí objednávkou.

S úctou

Team PURO HOME

Zboží jsem objednala a zaplatila, mělo být ihned k dodání, nikdo nezavolal ,aby mě informoval , že zboží není možné si vyzvednou, musela jsem kontaktovat a volat já dokonce několikrát. Bylo mi sděleno, že se ozvou , že skladník je nemocný, pak se nikdo neozval, do dnes, je to cca 14 dní.... co k tomu více dodat! Objednávku hodlám zrušit.

Team PURO HOME

• Nedodržení dodací lhůty.
    • Špatná komunikace!

Objednávka 25.8., nutnost úhrady předem - učiněno a platba ze strany obchodu potvrzena ještě týž den. Dostupnost zboží 1-2 týdny. Dnes je to již bohužel 23 dní. Včera 16.9. dotaz na objednávku - odpověď žádná! Obchod není pravděpodobně schopen dodržovat dodací lhůty. Špatná komunikace!

Vážený pane Petře,

u vaší objednávky bohužel došlo ke zpoždění zboží ze strany výrobce, se kterým jsme byli nuceni ukončit spolupráci vzhledem k prodlužování dodacích lhůt. Věřte, že v našem zájmu není protahovat dodání. Vaše objednávka Vám bude bohužel dodána se zpožděním, což však samozřejmě budeme po dodání adekvátně kompenzovat.

Děkujeme a v budoucnu se budeme snažit vyvarovat těmto negativům spojených s dodací lhůtou při nákupu.

S úctou

Team PURO HOME

• Na stránkách uvádí, že mají zboží skladem. Jakmile objednáte, tak přijde mail, že zboží dodají do 1-3 týdnů.
    • Termíny dodání, nemají zboží skladem.

Já už zde nakupovat nebudu.

Dobrý den pane Pedro,

děkujeme za vaši reakci.

Vzhledem k tomu, že jsme z personálních důvodů omezení výdejem ze skladu, jsme schopni doručovat naše zásilky v době od 1 - 3 týdnů. Při vytvoření objednávky je na toto klient upozorněn. Do nákupu nikoho nenutíme a je možnost si zboží na skladě vyzvednout do 1 týdne osobně.

Doufáme, že i přes vaši nespokojenost se nejednalo o poslední objednávku u nás.