• zatím zboží nedorazilo, protože nemáte komplet na skladě, dodácí lhůta je 4 týdny

• obědnal jsem 12 polovou a poslali jste mi 7 polovou

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den, kontrolovali jsme Vaši objednávku, ale objednal jste kabeláž se 7-polovou vidlicí (nikoli 13-polovou). Poslali jsme zboží dle objednávky v pořádku. Pokud samozřejmě požadujete 13-pol, kontaktujte nás a zboží můžeme vyměnit.
    Navrátil, TANATECH

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Produkt je udělaný jako by ho dělalo dítě.

Objednal sem zboží skladem ale doposud nedorazilo. Podle prodejce je dodací lhůta min 3 týdny. Objednávku ruším a kupuji jinde kde je skladem a mám okamžitě k dispozici.

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den pane Kodl, objednával jste přívěs 14.10., nyní jsme daný model naskladnili a je k dispozici, resp. jej již rozvážíme zákzaníkům na naše prodejny. Respektujeme nicméně Vaše rozhodnutí. Hezký den. Navrátil, TANATECH

• Nemají skladem, když na webu píší skladem!!!

Dobrý den pane Mikuláši,
    omlouváme se. Objednal jste 4 položky, jedna z položek se opravdu vyprodala během stejné dne v den Vaší objednávky a čekáme nyní na naskladnění. Stav našeho skladu se pravidelně aktualizuje dle skutečnosti. Děkujeme za trpělivost.

není tam návod

Zboží týden objednané .Přišel meil že se zpracovává a od té doby nic

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den, přívěs pro Vás chystáme na prodejně Nové Dvory, jelikož jsme měli minulý týden dovolenou, dnes Vás budeme kontaktovat. Navrátil,TANATECH

• Tovar ktorý ponúkate nemáte na sklade.???

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den pane Pospíšil, ano, nabízíme i zboží, které standardně na skladě nemáme, ale objednáváme na přání. Občas je zboží vyprodané - tato situace může nastat i u jiných obchodů. Vše je možné zjistit podle stavu zásob na našem webu. Při objednání tedy vidíte, zda zboží je skladem či nikoli. Zákazníka navíc kontaktujeme. Ve Vašem případě jsme Vám zboží zaslali za 10 dní, jelikož bylo v době objednání vyprodané.
    S pozdravem, Navrátil, TANATECH

Vyzvedl jsem kolo, které už zjevně bylo minimálně jednou namontovano v provozu. Bylo špinavé a na upevnovacich otvorech jsou známky po utahujicich sroubech.
    Pritom melo byt úplně nové.
    Když jsem se na to pana prodávajícího ptal, řekl mi, ze ho jen kutaleli po dvoře.
    Lež jak věž, už nikdy víc.
    Není problém v tom kole, ale v přístupu. Toto mi fakt vadí.

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den pane Čapek, navazuji odpovědí na Váš email a sděluji, že ojetá kola opravdu neprodáváme, ani je zákazníkům nijak nepodsouváme místo nových. To bychom si k zákazníkům nedovolili.
    S pozdravem, Navrátil, TANATECH

• na stránkách maj-dodávka do 2až 3dni.Čekal jsem 9 dní.

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den pane Kadeřávek, objednávku jste učinil 16.5. ve večerních hodinách. 17.5. jsme Vám volali ohledně jedné položky, která nebyla skladem. Telefonicky se nám nepodařilo spojit. Napsali jsme email o naskladnění. 19.5. jsme naskladnili chybějící položku, telefonní kontakt se nám opět nepodařil, opět jsme psali email a až následně po 23.5. zboží odeslali po Vaší reakci. Pokud by se nám podařilo Vás úspěšně kontaktovat, šlo objednávku např. již druhý den rozdělit nebo vše zaslat 19.5.
    Navrátil, www.provleky.cz

• Ani po 9 dnech zboží nebylo dodáno, do obchodu se nedá dovolat.

Reakce obchodu www.provleky.cz

Dobrý den pane Hlinka, na telefonu jsme každý den od 7:00-15:30. Vaši objednávku evidujeme, zboží je skladem. Zvolil jste ale platbu převodem a platba nám stále nedorazila (instrukce pro platbu jsou v potvrzovacím emailu). Dnes Vám kolegyně zavolá a objednávku s Vámi dořeší...
    S pozdravem,

• Dobré ceny
    • nefunguje dohodnuté

Kupoval jsem přívěs za auto, objednávka připravená k vyzvednutí a chyběla plachta, že mi jí pošlou na dobírku. Zaměstnanec nebyl schopen aspoň slíbit, že to bude bez poštovného. Redukce na zásuvku, slíbená po telefonu, nebyla, musel jsem odjet si jí koupit. V potvrzujícím emailu bylo napsáno, že upřednostňují platbu v hotovosti a pak neměl pán 500 Kč na vrácení, musel jsem si sám sehnat rozměnit. Vše s odkazem ,že tam není pan vedoucí a on za to nemůže.

Dobrý den pane Palach,
    omlouváme se za nedopatření kolegy zastupujícího vedoucího pobočky. Určitě je špatně, že nepodal informace, jak mělo být. Plachty doposíláme v případě nedostupnost BEZ poštovného. Redukce byly v daném čase na pobočce. Věřte, že bude sjednána patřičná náprava a ještě jednou se omlouváme za nedopatření..

• Krabica uplne znicena
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Mal by si nájsť lepšieho prepravcu

• Tlumič který byl dodán nepasoval,musel byt upraven!!

Objednavka dosla ale ne cela 4 pozicky chybeli a jsou zaplaceny stale cekam a zakaznik je docela nastvanej musel jsem dat slevu na m9ntazi od 9bchodu jen omluva ze pry dodaji, ale ze by slevili nebo neco zaslali? A stale cekam

Odeslání trvalo nečekaně dlouho. Objednáno v úterý dopoledne, ale odesláno až ve čtvrtek.
    Objednával jsem jednotlivé komponenty kýlové rolny. Ne všechny rozměry byly na obrázcích, nebo v popisku, takže jsem žádal o kontrolu "kompletnosti a kompatibility".
    V dodávce ale chyběly matice na osu rolny a třmeny nepasovaly do otvorů v držáku rolny. Nepasovaly jak průměrem, tak roztečí.
    Nebyl čas na nějaké vracení a objednávání něčeho jiného, takže jsem držák upravil. Do budoucna budu ale muset objednat nový držák, protože pozinkování je teď samozřejmě poškozené.

Já už v tomto eshopu objednávat nebudu.

Neda sa platit QR codom banka ho zamietla, nepodporuje ho.