• Pokud je zboží na skladě a není potřeba s obchodem komunikovat, vše je v pořádku.
    • Velmi špatná komunikace obchodu. Telefon nikdo nezvedá, odpověď jsem dostala až na třetí email, který jsem poslala.

• rychlost dodání
    • vrácení peněz
    • kvalita šatů
    • Objednávala jsem 7 svatebních šatů, abych si vybrala ty, které mi nejvíce padnout. Bála jsem se, aby nešlo o přeprodej z Ali. Paní to má na živnost, šaty jsem měla do dvou dnů v zásilkovně. Vrácené šaty jsem odeslala zpět v pondělí, dnes-čtvrtek mi byly zaslány emaily, že mi peníze odeslali. Šaty jsou průsvitnější. To ale nebrání v kvalitě, jen je třeba si pod ně vzít spodničku :).

• zboží dorazilo ještě dříve, než podle informací na webu mělo
    • řešení reklamace bylo rychlé a bezproblémové
    • šaty jsou z dobrého materiálu, nijak neprosvítají, na omak jsou poctivé
    • možnost dopravy zdarma
    • možná jsem vychytala špatné časy, ale telefonní číslo uvedené na webu bylo několikrát nedostupné
    • při zaslání dotazu k produktu nedorazila odpověď

Byť jsem šaty reklamovala , nákup proběhl bez potíží, samotná reklamace byla rychlá a vstřícná.
    Vzhledem k velkému množství podvodných e-shopů jsem se trochu bála, komu posílám své peníze a nejistotu trochu prohloubila nemožnost spojit se s e-shopem telefonicky a nereagování na první zaslanou zprávu (prostřednictvím webu).
    Nakonec jsem ale s nákupem spokojená a pokud budu opět pátrat po nějakém oblečení, Primabutik bude obchod, kterému svou důvěru svěřím znovu. :)

• rychlost dodání
    • kvalita oblečení
    • velikost souhlasí
    • zboží nepřišlo v krabici ale pouze v pytli - pomačkaný materiál

Popis zboží naprosto odpovídá skutečnosti, tabulka velikostí též. Myslela jsem, že na šaty budu čekat mnohem déle, rychlost dodání byla překvapivá. Nemám co vytknout, vše proběhlo bez problémů. Na zakoupených společenských šatech jsem ocenila i milé překvapení v podobě všité podprsenky, o které jsem na stránkách nenašla žádnou zmínku.

• Rychle dodanie
    • Prijemny a ochotny pristup
    • Kvalitne oblecenie
    • Ziadna

Saty som musela vratit, lebo mi boli velke (nebolo xs, len s), ale objednam si z tohoto obchodu urcite znovu

šaty jsou moc pěkné, objednávka byla vyřízena rychle a doručena v pořádku

• Rychle dodani,saty sedi uplne presne

• Vse funguje vyborne.

Vyborne .rychle.diky

Krásné šaty, spokojenost. Děkuji :-)

Vše proběhlo v pořádku a rychle.

Rychlý obchod. Na dotazy ohledně zboží mi bylo vždy rychle a jasně odpovězeno.

• Rychlé doručení
    • Kvalitní materiál
    • Velikost sedí
    • Žádné

Rozhodně doporučuji!

• Když zboží odeslali, poslali e-mail.

Rychlá komunikace, rychle dodání zboží, šaty(barvy) v reále odpovídají fotu

• Šaty které jsem si objednala na svatbu sedí podle velikosti kterou udávají a materiál je příjemný a nad očekávání. Takže spokojenost.

Rychle dodání, zboží bylo úplně stejné jako na obrázku.

• Rychlost (dodání zdržela pouze zásilkovna)

• Rychle vyřízení objednávky
    • Rychlá reklamace ( vracení peněz )
    • Neodpověděli na 3 e-maily

E-shop je super , cena zboží odpovídá kvalitě . Rychle vyřizují objednávky i vratky . Velikosti přesně odpovídají . Objednávala jsem si asi 7 šatů všechny moc krásné , bohužel nemají moc na výběr pro větší prsa a hubenou postavu .

Zboží sedělo přesně. Objednávali jsme svatební šaty, dcera se v nich vdávala a sklidila jen chválu. Z málo peněz hodně muziky. :-)