• Rychlé doručení; šaty odpovídají produktu na fotografiích; hezky sedí

• Velmi rychlé doručení, objednávku jsem obdržela během 2 dnů
    • Šaty jsou krásné, vypadají jakoby stály mnohem více peněz
    • Skvělá cena
    • Velký výběr šatů
    • Šaty mají o něco tmavší odstín než na promo fotografii, ale v realitě se mi barva líbí víc, takže je to vlastně výhoda

• rychlost dodání

• Rychle vyřízení a doručení
    • Uvedené míry souhlasí

Šaty doručeny dva dny po zaplacení,kvalitní zabalení balíčku a moc pěkné šaty.Spokojenost.

Platba na dobírku

• Šaty stejné jako na fotkách
    • Rychlé doručení

• Rychlé doručení, pěkné zboží

• Super domluva
    • Ochota při výměně zboží
    • Rychlé vyřízení

V Prima butiku jsem si koupila svatební šaty na svou statnější postavu, což byl v mnoha jiných obchodech i půjčovnách problém. Šaty přišly během dvou pracovních dnů, perfektně mi sedí a přesně odpovídají fotografii v katalogu.

Přehledně uspořádané stránky, široká nabídka zboží. Velmi rychlé dodání a zároveň vrácení zaplacené částky při vrácení zboží. Doporučuji.

• - rychlé vyřízení

• Skvělá komunikace

- kabelka je moc hezká, ale neodpovídá uváděným rozměrům na stránkách butiku.

Výborná komunikace s butikem, rychlé doručení.

• Skvělý obchod, velký výběr, příznivé ceny, kvalitní materiál i zpracování, krátká dodací lhůta. Maximální spokojenost.

S tímto obchodem jsem max. spokojena. Objednala jsem si zde svatební šaty ve středu odpoledne a v pátek ráno jsem je měla doma. Jsou krásné, z kvalitního materiálu a sedí jak ulité.
    Rozhodně doporučuji a obchodu děkuji za perfektní služby.

Pozor na fotky produktů, nemusí odpovídat skutečnosti. Čtěte si podrobně popisy.

Jsem spokojená, nemám žádné výhrady. V obchodě je plno krásných šatů. Po zaplacení mě hned informovali co se s objednávkou děje. Můžu jen doporučit.

Objednané šaty dorazily během pár dnů. Jsou krásné, jak materiálově, tak střihově i barvou. I s mými 180 cm musím šaty dokonce zkracovat, což se mi ještě s online nákupy nestalo. Doporučuji.

Doručení rychlé, velikost odpovídá, šaty vypadají jako na obrázku. Děkuji a doporučuji.