• Šaty dorazily velmi rychle. Bohužel mi neseděly v prsou. Vracela jsem. Jinak materiál i provedení bylo hezké. Peníze mi vrátily v pořádku.

• Rychlá komunikace na dotazy

Zboží v super stavu. Rychle dodání.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace, šaty vypadají naprosto luxusně.

Objednávka rychle vyřízena, poštovné zdarma. Šaty krásné a kvalitní, za výbornou cenu.

• rychlé doručení

Zboží bylo rychle doručeno kvalitně zabaleno. Byly to krásné šaty.

• Rychlé doručení
    • Šaty jsou opravdu NÁDHERNÉ, jako ze salonu a za ÚŽASNOU cenu. Jsem moc spokojená.
    • Žádná

• Velice rychlé dodání a šaty jsou skvělé

• Rychlost dodání, komunikace

Bez problému, doručení zboží rychlé

• Objednala jsem si šaty ze kterých se všude sypou třpytky a velikostně jsou mi lehce velké

Krásné zboží, za rozumnou cenu. moc děkuji!

Šaty super, dcera spokojenost, sedí dokonale, s obchodem bezproblémová a rychlá komunikace i dodání.

Super

Vše na jedničku a šaty krásné.

Roba je stigla na vrijeme, a u međuvremenu sam jedan artikl vratila i povrat novca je izvršen u roku 2 tjedna. Korektno odrađeno.

Šaty jsem objednala ve středu a v úterý byli u mě. jsou krásné, odpovídají obrázku i velikost M sedí skvěle.

• Velice rychlé dodání! Nádherné šaty!!!

Velmi doporučuji!!!

Objednala jsem si šaty "EVA & LOLA Svatební šaty LAETITIA bílé" na svatbu. Moc se mi líbily, jsou celkem dobře ušité, poměr cena X výkon je určitě super. Bohužel přišly s flekem. Ihned jsem to vyfotila, bylo to opravdu pár minut po vyzvednutí, a zaslala e-mail s dotazem, jak se vzniklá situace bude řešit. V obchodě mi vyšli vstříc, prakticky hned mi vytvořili přes reklamačního asistenta Zásilkovny štítek a požádali mě o zaslání šatů nazpět. Když viděli, že jsem balíček odevzdala na pobočce Zásilkovny, ihned zaslali nové. Dnes jsem je vyzvedla. Stačilo tedy pár e-mailů a během 3 dnů byl problém vyřešen.
    Jinak šaty jsou moc hezké, velikost odpovídá, akorát jsou hoooodně dlouhé (mám 162 cm). S tím je potřeba počítat, aby byl čas na případné zkrácení.

• Krásné šaty
    • Kvalitní materiál
    • Šaty byly příliš dlouhé, ale nechám zkrátit u švadleny

Doba dodání byla delší, a tím, že byly svátky, tak trvalo opravdu dlouho, nicméně to v popisku bylo napsané.

• Rychlé doručení; šaty odpovídají produktu na fotografiích; hezky sedí

• Velmi rychlé doručení, objednávku jsem obdržela během 2 dnů
    • Šaty jsou krásné, vypadají jakoby stály mnohem více peněz
    • Skvělá cena
    • Velký výběr šatů
    • Šaty mají o něco tmavší odstín než na promo fotografii, ale v realitě se mi barva líbí víc, takže je to vlastně výhoda