• Neupravene drevo

Kvalita odpovídá cene,neupravene drevo,des!! Misto 2 rostu doručen pouze 1 a pri nasledne instalaci zjisteno,ze kazdy rost je úplně jiny,provazky ruzne velike,tudiz i mezery a o shrnovani ani nemluve! Tomuto produktu i obchodu se radeji vyhnout!

• Žádná komunikace
    • Dlouhé čekání na objednávku

• Špatný návod
    • Chybné zboží
    • Nedostatek spojovacího materiálu (čepy, šroubky)

Postel byla bez problémů i když s návodem k jinému typu. Šuplík pod postel měl taktéž návod k odlišnému výrobku, hlavním problémem ale byla jeho hloubka, šuplík přesahoval postel. Když jsem vše nafotila a poslala, první reakce byla, že je vše v pořádku. Komunikace s obchodem se potom táhla pár týdnů než došlo částečném vyrovnání. S tímto přístupem bohužel nemůžu obchod doporučit. V případě lepšího prozákaznického přístupu a lepší organizace by hodnocení nemuselo být negativní.

• Pěkné ceny
    • Velký výběr
    • Dobrá komunikace

VŠE PROBĚHLO V NAPROSTÉ POHODĚ A MÉ SPOKOJENOSTI.

Přehledné stránky, velký výběr, rychlé doručení.

První nákup a spokojenost.

První nákup,jsem zpokojená.

• Nejnižší cena, matrace s dostupností 14dní odeslána hned

Po přečtení recenzí (zboží objednáno, zaplaceno..) jsem se trochu vyděsil, jelikož všechny ze současné doby byly výrazně negativní. Má zkušenost je jiná, zboží objednáno, zaplaceno dopředu, po víkendu jsem (z obav po přečtení recenzí) zavolal, jak to vypadá s mojí objednávkou, a bylo mi řečeno, že druhý den ji expedují, vč.matrace s dobou dodání 14 dní. Druhý den ráno e-mail od přepravní společnosti, že mezi 9-12h. mi doručí zboží. U matrace je jedna zavádějící fotografie se,, zónami" které tam takto vyřezané v pěně nejsou, ale vzhledem k ceně matrace neřeším. Malý (2,5 roku, 13kg) se na postýlce spí krásně. Matrace dostatečně tuhá, chránič matrace odpovídá nižší ceně, ale funguje. Montáž zvládne každý (složila ji manželka, když jsem byl v práci). Zpracování postýlky krásné.

• rychlé vyřízení objednávky

• dodací lhůta uvedena 14 dní,po třech týdnech zboží nemají,zaplaceno v den objednávky.

• Výborná komunikace ze strany obchodu, do pár hodin odpovídali na dotazy, když jsme vybírali.
    • Postel v pořádku

zbozi melo mit dostupnost 2-4 dny ale uz je to 10 dnu a zbozi stale nemam
    kdyz jsem volal, tak pani byla velice prekvapena a ze vse napravi ale to bylo pred 3 dny

• obchod nekomunikuje a po 3 měsících čekání nakonec objednávku stornují,protože výrobce postele nevyrobil ???
    • obchod nedoporučuji,nespolehlivost

• rychlost dodání, spolehlivost

Obchod dodal jinou nez objednanou matraci. Na zaslanou reklamaci nereaguje.

• Slušné jednání

• Dobrý výběr zboží, dobré ceny, okamžité vyřizování objednávky.
    • Bohužel postel dorazila zcela bez šroubů - zkomplikovalo nám to stěhování.

Přestože jsme měli negativní zkušenost, chybějící šrouby byly dodány do čtyř dnů. S postelí jsme jinak spokojeni, jak vzhledově a tak funkčně.

Vse v poradku.