Vše probědlo rychle.Jen je škoda,že postýlka přišla poškozená.K poškození určitě nedošlo při přepravě,jelikož na obalu nebyly patrné žádné známky špatného zacházení.S postýlkou bylo špatně zacházeno ještě v obchodě.

vše na jednom místě, od kontrukce postýlky až po kompletní vybavení.

• Rychlé vyřízení objednávky, rychlé a bezproblémové dodání

• Rychle dodani, dobra komunikace

Obchod doporučuji, rychle dodani, dobre jednani, jen jsem doufala ze zbozi (ochranny povlak na matraci) bude v trosku lepsi kvalite, ale neni to zas takova hruza aby mi to nejak vadilo.
    S nakupem jsem spokojena

• Netransparentní, po 31 dnech nemám zpět ani peníze ani zboží.

• kvalita zboží

Otřesná kvalita dětských prostěradel, rovněž udávaná kvalita chrániče matrace je k smíchu. Po vyprání mohu vše vyhodit - cucky, žmolky, popraskaná ochranná pvc vrstva.

• Do týdne postylka na místě doma, chválím moc

• dobré ceny
    • komunikace
    • termín dodání
    • informovanost

eshop se mi zdál dobrý, na výběr hodně postýlek, sad atd.
    na postýlku jsem čekala cca měsíc. Nejdřív když jsem se ozvala asi po 3. týdnech jak to vypadá, tak že nemají mou sadu do postýlky, ať zvolím něco jiného. V pořádku, zvolila jsem tedy jinou. po týdnu , kdy stále čekám na postýlku, tak mi přije email, že nemají postýlku, jestli by to mohli poslat bez toho. Nejdůležitější na celém nákupu u nich byla ta postýlka.

pokud ovšem něco nemají, mysím, že by měli volat a ne to posílat emailem. Volala jsem tedy já, jak to budeme řešit. Peníze zatím nemám zpět, zbytek zboží mi dorazil celkem v pořádku.
    za dopravu si účtují neskutečně moc. a pak když řidič přijede, v této době nemá ani roušku, ale za toto nemůže již eshop...

Rychlé doručení

• Široký sortiment za rozumné ceny

• Včasné vyřízení mé objednávky.

• Vše Polsko, komunikace s prodejcem pouze tel. na elektronickou komunikaci nereagují. Matrace špinavá přesto řádně zabalená ( takže asi od dodavatele ) na postýlce viditelné šrouby z každé strany.

Jen sama pozitiva. Vše rychle vyřízení.

• Poškozené

• Bez zbytečných řečí objednávka stornována, teď ještě počkat na peníze.
    • Nedodržení dodací lhůty
    • Žádné vyjádření obchodu ke zdržení, až když jsem se ozvala sama.

Objednala jsem zboží před třemi týdny a stále mi nepřišlo a ani jej zatím neodeslali. Dodací lhůta byla 14 dní, které jsem čekala. Po 14 dnech žádné info, takže jsem psala a přišla mi odpověď, že se omlouvají, ale že zboží přijde tento týden k nim. Čekala jsem tedy další týden a pořád nic, tak jsem objednávku zrušila. Přišel potvrzovací mail o stornu, tak snad dojdou do pár dnů i peníze zpět.

Jako nakupující mám příjemný pocit z nákupu.

• sortiment flexibilita spolehlivost

Doporučuji všem.