Doposud zboží nedorazilo ani dodavatel nezaslal žádné vyjádření

• Nespolehivost

Zbozi se tvari sice jako skladem, ale skladem neni.

naprosta spokojenost doporucuji tento obchod

nekomunikuje, nevrací zálohy

rychlost , přehlednost nabídky , doručení velice krátké

• V nabídce bylo uvedeno že zboží je skladem i když ho neměly.

V nabídce je stále uvedeno že je zboží skladem ale objednávku obchod zrušil pro nedostupnost.Neměli by nabízet zboží které nemohou dodat.

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

Omlouváme se za nedostupnost zboží, aktuálně již pomalu naskladňujeme letní gumy, vzhledem k tomu že zimní sezóna pro nás v prosinci skončila. Věříme, že příště již budete spokojen s expedicí týž den.

• Obchod prezentuje pneu, jako pneu skladem, ale nejsou schopni je v reálném čase zajistit, natož potom dodat. Na stránkách ale pneu stále "svítí" jako pneu skladem. Dělají si asi legraci ze zákazníků ?
    • Obchod s Vámi vůbec nekomunikuje
    • Volat na uvedené kontaktní telefony je absolutní ztráta času, stejně se nikam nedovoláte ani se Vám nikdo neozve zpět. Nereagují ani na mailovou komunikaci.
    • Po několikadenním čekání se dozvíte, že objednávka byla zrušena.
    • Pokud chcete někoho potrestat, doporučte mu tento e-shop.
    • Pokud chcete koupit pneu, zvolte určitě jiný e-shop. Vyplatí se to a ušetříte svůj čas !!!
    • Jediné, co vypadá na první pohled zajímavě - to jsou jejich ceny. POZOR, nesmíte ale chtít něco koupit !!!
    • Mají také velice lákavé termíny dodání. POZOR, nesmíte ale chtít něco koupit !!!

Tento e-shop jsou pouze podvodníci, se kterými není možnost telefonické nebo mailové komunikace a údaje o skladových zásobách a termínech dodání konkrétních pneu jsou nesmyslné a nezakládají se na pravdě.
    POKUD KUPUJETE PNEU - KUPUJTE JINDE. Určitě ne zde !!!!!

Dobrý den pane Rokas,
    můžete nám prosím sdělit kdy a kam jste volal? Pokud to však bylo po 22.12 tak to bohužel čerpáme dovolenou, objednávky se však v rácmi pracovních dnů budou normálně vyřizovat.
    Vaše sebestředné kritické hodnocení není absolutně relevantní.
    Nadávat nám do podvodníků již bohužel hraničí s pomluvou.

Na druhou stranu objednávat pneumatiky až nasněží v době, když sezóna defacto končí je trošku nesmysl, ale to ať už posoudí každý sám :)

Budeme rádi, když tu recenzi napíší stovky další lidí, kterým jsme pneumatiky během listopadu dodali.

Pěkný den.

• Potvrzení objednávky, třebaže neobjednané zboží nemají
    • Aktivní komunikace ze strany obchodu minim. - pouze potvrdí objednávku. Informace o tom, jak se zakázka vyvíjí, nebo že ji obchod zrušil, nepodávají. To si zákazník musí shánět aktivně sám. Obvykle po dlouhém čekání, aby obchod moc nehonil.

Negativní

Dobrý den pane Robin,
    snažíme se vždy zboží, které nemáme skladem následující den sehnat u jiných dodavatelů. Pokud jej sehnat neumíme, tak nebudeme slibovat nesmysli a radši objednávku zrušíme.
    To co máme skladem, tak to opravdu skladem držíme.

V sezóně, kdy máme stovky objednávek v rámci jednoho měsíce se omlouváme, ale komunikovat moc aktivně nelze.
    Tento komfort klientům dáváme v rámci mimosezóního prodeje.

Pěkný den.
    Tým PneuDům.cz

Perfektní, jsem velmi spokojen

Moc děkujeme :)

• Pneu měly být skladem,ale nebyly, tak mi jen oznámili že až za 5 týdnů.

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

Bohužel se vyprodali 4 minuty před vaší objednávkou, proto musíme postupovat dle pořadí.
    Omlouváme se.

NEDOPORUČUJI NAKUP. OBJEDNAL JSEM 2KS NOVYCH PNEU, BOHUZEL DORAZIL 1KS PNEU NOVE A 1KS PNEU 2 ROKY STARE.VYSLOVNE JSEM ŽADAL NOVE PNEU. JE TO FIRMA KTERA PNEU POUZE PREKUPUJE. PROBLEM S VRACENIM PNEU . 2X MENILI ADRESU FIRMY KAM PNEU VRATIT.

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

dle oficiálních webů výrobců pneumatik je pneumatika v naprosté kondici 4 roky od svého vyrobení. Chápeme, že všichni by chtěli mít i v atypických roměrech gumy vyrobené nejlépe včera za cenu loňského roku. Bohužel to není možné.
    Adresu jsme vám neměnili - vzhledem k tomu, že sklad máme v Praze, tak vše musí jít zpět do Prahy - což je logické a pochopitelné.
    Mrzí mne, že tu nepíší stovky dalších lidí, kteří pneumatiky užívají bez jakýchkoliv problémů.

Mohl jste třeba napsat, že finance již máte na účtu a vše proběhlo velmi rychle :)

• zavadzajuci, klamlivy, neseriozny obchod

Objednane pneumatiky do dnesneho neprisli ani ich neposlali (11 dni). Na viacere telefonicke urgencie boli odpovede nasledovne: Nie je mozne poslat pneumatiky na Slovensko, lebo prepravna spolocnost nevie prepocitat ceske koruny na eura. Ked som povedal, ze uhradim dobierku v ceskych korunach ani to nebolo mozne. Pozadovali len uhradu na ucet. Z dovodu uz predchadzajuceho neseriozneho jednania a mojej obavy, aby moje peniaze neskoncili v rukach firmy, ktora neposle slubovane pneumatiky, som objednavku zrusil. Myslim, ze ide o zavadzanie zakaznika.
    Don't order if you are from EUROPE and pay with EUR!

• Nekomunikují, neví že u nich někdo něco objednal

• Výborná komunikace s ochotnym a vstřícným obchodem i v případě výměny zboží které se tam zakoupilo

Na dnešní poměry obchodníků přes internet, velice rychlý, vstřícný a vcelku bezproblémový nákup i v případě vrácení zboží za účelem rychlé výměny.

• Poměr ceny a kvality
    • Delší dodací lhůta.

OK, doporučuji.

Pneu jsem objednal ve středu kolem poledne, mělo dorazit ve čtvrtek. Ještě v pátek odpoledne žádná reakce, paní na telefonu mi řekla že je u zubaře a že zavolá zpět. Druhý telefon nikdo nebral a paní se již neozvala. Tak jsem objednávku zrušil mailem a obratem obdržel potvrzení, že objednávka byla zrušena. Týden na to přišla smska od dopravce, že mi bude doručovat objednané pneu. Samozřejmě zboží nepřevezmu, dávno jsem si objednal a obdržel u Nejlevnejsipneu.cz, který funguje spolehlivě.
    V žádném případě tento obchod NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na příští nákup !

• rychlost a výběr
    • Problém může být v kvalitě dodaného zboží, proto je nutné si vždy všechno při předávání zboží kontrolovat.Výrobek může mít i skrytou vadu a ta se při prodeji nemusí projevit. Také nevím, jestli je na zboží dvouletá záruka podle spotřebitelského zákona

Dobrá zkušenost. Doporučuji.

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

prodáváme zboží s původem v EU a drtivá většina prodávaných pneumatik renomovaných značek je z Německa.
    Skrz skryté vady - nestalo se nám to, že bychom měli problém s kvalitou pneumatik. A veškeré reklamace řešíme ku spokojenosti zákazníka.
    Skrz 2 letou záruku - vše se řídí dle platného zákona.

Věřím, že budete našim spokojeným zákazníkem.

• I přes skryté poštovné byly nejlevnější.
    • Inzerují dopravu zdarma a pak si naučtují manipulační poplatek - když ptáčka lapají, hezky mu zpívají.

Reakce obchodu Pneu-Dum.cz

Nejedná se o skryté poštovné. Doprava je opravdu zdarma. Manipulační poplatek se týká jiných nákladů. Nicméně máte v průběhu objednávky ještě čas celou objednávku zrušit, pokud s tímto poplatkem nesouhlasíte. Tím pádem to záleží zcela na Vás :-)