• Rychlost a informovanost o expedici.

Za me vše v poradku

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za recenzi, v této době kdy zákazníci nepíšou vůbec žádné recenze, je každé hodnocení pro náš e-shop velká pomoc. Byli jsme vždy na 100% a pak přišla jedná špatná i když zasloužená a Heuréka nás úplně potopila. Pokud si najdete chvilku jako pan Miloslav, budeme vám všem vděčni. Děkujeme Miloslavovi za jeho hodnocení, moc pro nás znamená

• Výborná a rychlá komunikace
    • Žadné

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za hodnocení, vše proběhlo velmi rychle - zákazník provedl převod a ještě v ten den jsme objednávku zaslali elektronicky, takže byla vlastně zásilka doručena během pár minut!!! Myslíme, že spokojenost byla na obou stranách, jak je patrno z recenze zákazníka a to je velmi důležité zjištění. Děkuje tým

• bleskové jesnání
    • dostupnost
    • komunikace
    • spolehlivost
    • výběr

Doporučuji na 100%

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za krásné hodnocení, 6 x plus a doporučení na 100%. To se jen tak nevidí a jsme rádi za toto hodnocení, jak nás zákazník ohodnotil. Mockrát děkujeme a vážíme si toho pane Tibore

• Kvalitu a spolehlivost

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za recenzi, zákazník je spokojen a to je pro nás velmi důležité. Byli jsme v kontaktu, vše jsme vyřídili a nakonec pán byl spokojen i se zbožím, co u nás zakoupil, takže spokojenost byla na obou stranách. Těšíme se na Vaše další objednávky a ještě jednou velké díky za Váš čas při psaní recenze, kterou ocení i případní další nakupující.

• rychlá dodávka
    • výborná komunikace s obchodem

Tento obchod doporučuji protože jsme objednali nechtěně jiné zboží a když jsme tam zavolali tak nám vyšli vstříc a snažili se napravit naši chybu.

Reakce obchodu Playduo

Když se stane, že si zákazník objedná špatné zboží neznamená, že ho v tom necháme. Poradíme, po domluvě a vzájemné komunikaci, objednávku upravíme, poté ihned zašleme zboží o které měl opravdu zájem. Jde o to, ať je zákazník spokojen a rád se vrácí na naše stránky objednat si další zboží. Je opravdu si vážit každého zákazníka a pokud se rádi vrací, jsme za to moc rádi. Komunikaci a to je velmi důležité zákazník pochvaloval, děkujeme a budeme se snažit i nadále.

• Rychlá doprava
    • Slušné ceny
    • Kvalita produktů
    • Dobrá komunikace

Objednal jsem si zboží, omylem poslali jiné, ale hned problém vyřešili. Bleskurychlá reakce obchodu, dobré ceny, vstřícný personál. Doporučuji obchod.

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme mnohokrát za Vaší krásnou recenzi, pánovi jsme opravdu poslali omylem jiné zboží ale ihned jsme to napravili tím, že jsme poslali ješte v den kdy nám zákazník volal zboží, které měl objednáno. Děkujeme za jeho pochopení a ještě jednou hodnocení našeho e-shopu

• vše ok

super shop

Reakce obchodu Playduo

Mockrát děkujeme za pochvalu, eshop neustále vylepšujeme, ať jsou naší zákazníci spokojeni. Ještě jednou děkuje
    www.playduo.cz

Obchod mě velice potěšil, mají skvělý přístup a hodně dobrou komunikaci a zboží přišlo prakticky hned druhý den a to nemluvím o skvěle ceně. Děkuji

Reakce obchodu Playduo

Náš obchod děkuje zákazníkovi za krásné zhodnocení jeho nákupu na našem e-shopu. Všechny recenze nás těší, ale tato je opravdu pro nás velkou pochvalou a za to jsme nesmírně rádi. Obchod i s doručením proběhl opravdu velmi rychle a myslíme si, že obě strany jsou spokojeny a to je dobrá zpráva pro ostatní nakupující zákazníky. Děkujeme pane Miroslave za hodnocení

• přehled, rychlost dodání

rychlá reakce obchodu objednané zboží ihned odeslali doporučuji

Reakce obchodu Playduo

Dobrý den, opravdu děkujeme za krásnou a výztižnou odpověď. Zboží bylo opravdu rychle odesláno a tak by to mělo být v každém e-shopu, pak už je to jen a jen na přepravci.
    Tým
    Playduo.cz

• Spolehlivost,rychlost dodání a nízkou cenu

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za kladnou recenzi, pán udělal objednávku a během dvou hodin už mířila za ním. Takže to bylo vyřízeno za dvě hodiny od přijetí objednávky. No a myslíme, že i cena produktu patří mezi nejlevnější na Heuréce. Jsme rádi, že pán je spokojen, tím pádem jsme spokojeni také. Oboustraná spokojenost je vždy to nejlepší.
    Tým Playduo.cz

• ochota personálu
    • vstřícné jednání

Nadstandartní přístup vůči zákazníkovi, rychlost při jednání, příjemné ceny. Takhle nějak si představuji obchod, kam se rád budu v budoucnu vracet.

Reakce obchodu Playduo

Pánovi děkujeme za skvěle napsanou recenzi, jde vidět, že si s vyplněním zákazník vyhrál a tím napověděl případným dalším budoucím zákazníkům, že se o ně vzorně postaráme. Mockrát děkujeme a velice si vážíme tak výztižné recenze. Každý náš zákazník v dnešní době podvodných e-shopů, může díky ověřeným zákazníkům přes Heuréku nakupovat s větším klidem. Mějte úspěšný nový rok 2015, hodně zdraví a štestí přeje
    Tým playduo.cz

• Velký výběr a hezky provedené internetové stránky . Možnost odkupu her a prodej bazarovek (na stránkách ale žádné nejsou)
    • Malý výběr na prodejně , ale to je asi dané rozměrem prodejny . Jinak nic .

Obchod je super .

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za kladnou recenzi, zákazník má pravdu v tom prodeji bazarových věcí. Tuto sekci samozřejmě pilně připravujeme a spustíme to co jak nejdříve to bude možné.
    Ještě jednou mockrát děkujeme za chválu naších internetových stránek, neustále je co vylepšovat. Zákazníkovi přejeme hodně zdraví a štestí v NOVÉM ROCE 2015
    Tým playduo.cz

Mohu jen doporučit. Kvalita za rozumnou cenu.

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za chválu, budeme se snažit i dále vylepšovat náš e-shop Playduo.cz

Bez problemu.

Reakce obchodu Playduo

Jsme rádi, že byl Váš nákup bez problémů, to je důležité. Přejeme hodně štěstí do Nového Roku 2015! Tým
    Playduo.cz

• Výborná komunikácia s predajcom.

Napriek tomu, že obchod neuvádza prepravu mimo územia CR, po dohode s predajcom, nie je problém doručiť tovar kamkoľvek mimo CR a v prekvapivo krátkom čase :).

Ďakujem za ústretovosť, promptnosť a hlavne cenu za zakúpený tovar.

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme, tady jde názorně vidět, že jsme schopni všeho i zasláním zboží mimo ČR! Rádi se na všem domluvíme a hlavní je spokojenost zákazníka. Tym
    Playduo.cz

Tento obchod je super, všem doporučuji

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme touto cestou paní, která si u nás objednala zboží a je spokojená se vším. Za to jsme moc rádi, každý spokojený zákazník je pro nás přínos. Tým

• cena a rychlost

Reakce obchodu Playduo

Taktéž děkujeme a paní se nechtěně spletla, dala rychlost a cenu do kolonky "mínus", ale chtěla to dát do kolonky "plus"
    Objednávku učinila - Objednáno 25.11.2014 20:40
    Vyřízeno 26.11.2014 17:31, dle toho jde usoudit, že paní chtěla dát do kladů "CENU A RYCHLOST"
    Tímto ji taktéž mockrát děkujeme za hodnocení našeho e-shopu Playduo.cz
    Tým Playduo.cz

Obchod jsem vybírala podle recenzí a udělala jsem dobře.Obchod doporučuji.

• mohla jsem si zboží vybrat v klidu,z domova

byla jsem spokojená s možností výběru zboží v klidu z domova

Reakce obchodu Playduo

Tímto děkujeme za velmi pěknou recenzi, moc si toho vážíme a budeme se těšit na další objednávky
    Tým