• Je to podvodník !!!!!!!!!

!!!!!!!!!! Je to podvodník, nedávejte tam hlavně nic opravovat jako já Xbox. Ze začátku nasliboval, teď nebere telefony, neodpovídá na sms a už 6měsíců nemůžu dostat Xbox zpět.
    Už ho vyšetřuje i Česká obchodní inspekce. Takže jak to tady čtu , tak jsem jen další co naletěl. !!!!!!!!
    Už chybí jen do toho zapojit policii , bude nás asi dost. Dejme se nějak dohromady........

• Souhlasím že to je parchant prolhanej jenom slibovat a zavola,a nic tady to číslo 603253555 takového parchanta by mel někdo nakopat čuňu.všivak údajné feťák.co by ste chtěli.

Nemá cenu volat jako by ste mluvily z magorem.

• Vune nic
    • Je to parchant prolhaný co tam je jenom slibuje a lze feťák jeden jen co pojedu do ostravy tak dostane po tlamě parchant.ja mu dam dělat z člověka debila.

Vůbec s nema nic,jenom lež.

• Nedoporucuji ani za nic!!!
    • Bohuzel jsem si zde nechal opravit mechaniku na XBox 360... Vymena byla bleskova, za den bylo hotovo - za penize se jim chtelo... Po par dnech vsak nova mechanika prestala fungovat - reklamace trvala vice nez mesic. Po nasledne "oprave" fungovala mechanika asi tyden a znou odesla. Opet ubehl vice nez mesic, neustale vymluvy ze mechaniky jsou objednany, ty soucasne jsou spatne, komunikace udes, neustale sliby ze to bude konce tydne atd... Po mesici a pul jsem xbox vyzvedl opraveny s novou mechanikou, ktera je pry odzkousena a nebude s ni problem... Pravda, problem nebyl, prvni dva tydny. Nyni uz opet nejde...
    • Nezbyva nic jineho nez to zanest radeji nekam jinam, jelikoz bych si chtel nekdy alespon zahrat a ne mit xbox za posledni 4 mesice skoro porad v playduo. Penize uz zpatky nedostanu, s tim uz jsem se smiril :-( ale Vy ostatni uvazte, zda se chcete dostat do podobne situace jako ja...

Chcete-li si nechat opravit Vas xbox, urcite najdete jinou firmu nez tuto!!!
    Budete pouze zklamani, nervy v haji, komunikace strasna, provolanych spousty minut a ve finale vyhozene penize.

• vše

je to nej obchod!!!!! na tom jse musime shodnout všichni ne??????????

• Při výběru servisu mě zaujali webovky
    • Komunikace žádná. Jak o ceně tak stavu opravy.
    • Jen slibování a protahování opravy. Při slibování že zavolají, nestane se tak.

Nedoporučuji a už nikdy s tímto obchodem nechci mít nic společného. Konzole už měsíc na zjištění závady,popř, výměnu vadného dílu a stále nic se neděje.
    Bohužel. Jen doufám že konzole přijde v pořádku a opravená , abych neřešil ještě reklamaci.
    Takový přístup k zákazníkovi nepochopím.

• Je v Ostravě
    • Dobrý den obchod na nic prvně se mi líbil protože to byl první obchod v Ostravě s věcma na ps2 chtěl jsem něco koupit a u všeho mi napsali že to není na skladě a že to tam už asi nikdy nebude tak proč tam ty nabídky sakra mají ????? :( .

Nic tam nemají i když to mají v nabídce.

• Super ceny
    • Velký výběr

Kupoval jsem tady poprvé a jsem spokojen, kupoval jsem bazarové hry na xbox na vánoce jako dárek, trochu jsem se bál že budou poškrábané a nepujdou načíst, ale všechny jedou skvěle, chystám se na další nákup her a můžu všem doporučit

• Ceny
    • Poradenství
    • Vstřícnost a ochota

Pokud je pro Vás svět her tabu, doporučuji nákup v Playduo.
    Zvláště holky a dámy mohou pro své polovičky díky skvělému poradenstvím nakoupit dárky a udělat radost bez starostí, že koupily špatně.
    Vůbec se ve hrách ani konzolích nevyznám. Jelikož přítel je herní fanda, Playduo je místo, kde mi ochotně poradí a pomohou! Nakupuji už jen u nich. Udělají si na zákazníka čas a pomohou. Ne jako v jiných obchodech, kde z holky udělají b*bku.

• Nedoporučuji !

Playduo jsem využil jako servis konzolí.Svůj PS4 už u nich mám 7 týdnů, z toho 3 týdny mi Pan z obchodu říká "dnes už to bude, zavolám Vám".. Tuhle větu od něj slýchávám každý den v telefonu a konzole stále nikde... Určitě nedoporučuji!!!

• Rychlost a informovanost o expedici.

Musím napsat,že s tímto obchodem jsem velice spokojená,vždy mi bezvadně poradili a pokud se objevil nějaký problém,tak ho semnou kladně vyřešili..

• vysoké poštovné,voucher šlo poslat i na email

nic

• Vse uplne perfektny vic neni co psat
    • NIC!!!

Kdyz jsem si koupil xbox poprve tak jsem vedel kde mam nostit kdyz se pokazi takze jenom doporucuji

• levné ceny
    • dlouha doba odezvy a slibují že zavolají a ani jednou nezavolali

byl jsem cca před pul rokem na výměnu mechaniky. Od té doby co mi vyměnily mechaniku jsem byl 4krát na reklamaci a 4krat mi odešla mechanika která byla nova . Před dvěma dny sem si byl vyzvednout xbox zase z novou mechanikou a prodejce mi řekl že ted už nebudu mít sní problém že to jsou jinčí mechaniky. Uběhly cca 3-4 dny a mechanika zase nefunguje takže za chvilku pujdu zase na reklamaci více to mam v opravně než abych si na tom zahrál

Za me vše v poradku

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za recenzi, v této době kdy zákazníci nepíšou vůbec žádné recenze, je každé hodnocení pro náš e-shop velká pomoc. Byli jsme vždy na 100% a pak přišla jedná špatná i když zasloužená a Heuréka nás úplně potopila. Pokud si najdete chvilku jako pan Miloslav, budeme vám všem vděčni. Děkujeme Miloslavovi za jeho hodnocení, moc pro nás znamená

• rychlost odeslání zboží
    • Prakticky nulová komunikace, co slíbí, nedodrží, příšerný přístup

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé - a musím říct, že taky naposled !!! Měl skvělé recenze, ceny se mi zdály hodně dobré, tak jsem si zde koupila 12 měsíční členství xbox live gold a HDD 500 Gb do xboxu. Byla jsem nadšená, když objednávka byla rychle vyřízená a věci opravdu hodně rychle přišli. Bohužel, mé nadšení velmi rychle zmizelo. Když to shrnu, 22.4.2015 jsem si objednala zboží, HDD byl bohužel nefunkční, tak jsem ho poslala ještě tentýž týden zpátky k reklamaci, s průvodním dopisem, a napsala jsem také e-mail na oddělení reklamace. Bez odezvy. Po týdnu jsem napsala další e-mail, s dotazem na stav mé reklamace. To mi poprvé a naposled přišla odpověď. Přišla mi omluva, a ujištění, že hned následující den mi pošlou nový HDD nebo peníze nazpět. Přešel další týden a zase nic. Ani žádnou informaci jsem nedostala. Napsala jsem tedy znovu další e-mail s dotazem na stav mé reklamace. Znovu bez odpovědi. Tak jsem si tam zavolala, to bylo teď v pátek 22.5.2015, tedy přesně po měsíci od nákupu, a nějaký pracovník v reklamačním oddělení ( hodně mě mrzí, že jsem se nezeptala na jméno ) mě ujistil, že hned v pondělí mi pošlou nový HDD, že ten co jsem jim poslala k reklamaci byl skutečně vadný. A hádejte co ? Samozřejmě v pondělí nic neposlali, protože doteď nemám ani nový HDD, ani peníze, ani žádnou informaci co se tedy děje. Tohle je opravdu nehorázný přístup, přes internet nakupuju už pěkných pár let, ale s něčím podobným jsem se opravdu ještě nesetkala !!!!

Reakce obchodu Playduo

Velice se omlouváme za tuto událost. Náš reklamační pracovník byl ještě v den pochybení propuštěn. Za naší firmu se paní velice omlouváme, vše co napsala se opravdu zakládá na pravdě. Nemáme důvod tady psát báchorky, to není náš styl. Peníze za vadný HDD posíláme paní na účet a osobně se omluvíme. Playduo.cz bylo na sto % ale stačilo jedno nedoporučení od zákazníka, no a spadli jsme o 5% dolů, to znamená na 95%. Je to kruté ale za pochybení se prostě musí platit, v tomto případě se platí v procentech :-)! Budeme se i nadále snažit jako doposud a zákazníkům vzkazujeme, bylo ne nechtěné pochybení a už se to nebude opakovat!!! Pracovník, který to celé způsobil, už nepracuje v naší firmě - je to tvrdé, ale takové pochybení nemůžeme tolerovat. Prostě se celou dobu snažíme a snažit budeme i nadále. Ještě jednou se paní úpřimně omlouváme za vše. Stížnost je již uzavřená, paní má své peníze na účtě a všichni jsou nakonec spokojeni.

• Výborná a rychlá komunikace
    • Žadné

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za hodnocení, vše proběhlo velmi rychle - zákazník provedl převod a ještě v ten den jsme objednávku zaslali elektronicky, takže byla vlastně zásilka doručena během pár minut!!! Myslíme, že spokojenost byla na obou stranách, jak je patrno z recenze zákazníka a to je velmi důležité zjištění. Děkuje tým

• bleskové jesnání
    • dostupnost
    • komunikace
    • spolehlivost
    • výběr

Doporučuji na 100%

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za krásné hodnocení, 6 x plus a doporučení na 100%. To se jen tak nevidí a jsme rádi za toto hodnocení, jak nás zákazník ohodnotil. Mockrát děkujeme a vážíme si toho pane Tibore

• Kvalitu a spolehlivost

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za recenzi, zákazník je spokojen a to je pro nás velmi důležité. Byli jsme v kontaktu, vše jsme vyřídili a nakonec pán byl spokojen i se zbožím, co u nás zakoupil, takže spokojenost byla na obou stranách. Těšíme se na Vaše další objednávky a ještě jednou velké díky za Váš čas při psaní recenze, kterou ocení i případní další nakupující.