Výborná komunikace, pro mě laika v tomto oboru nadstandartní služby.

Reakce obchodu Playduo

Komunikovat se opravdu pokažné snažíme se zákazníky, to je svatá pravda. Služby nabídnout, třeba i nadstardantní - náš zákazník - náš PÁN!!!

Rychle dodání zboží

Reakce obchodu Playduo

Rychlost by se měla potvrdit u každého prodeje a o to se také snažíme. Také děkujeme a budeme se snažit i nadále.

Rychlé dodání zboží
    Přijatelné ceny

Reakce obchodu Playduo

Ano, ano ceny se snažíme vždy držet dole u dna, ta je jim dobře. Děkujeme za Vaše hodnocení

Reakce obchodu Playduo

Také děkujeme za recenzi, výztižná!!! Opět jsme potěšeni
    Tým Playduo.cz

• neuveřitelná rychlost. Jeden den cca ve 14 hod jsem zbozi objednala a druhy den jsem ho mela. Slo ČP.

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme poště, za to, že naše zákaznice byla tak velmi spokojená. Tato recenze vlastně patří ČESKÉ POŠTĚ - vyřídíme jim tato slova chvály.

nákup bez problémů

Reakce obchodu Playduo

Děkujem za hodnocení paní, budeme se snažit i nadále.
    Tým Playduo.cz

• Rychlost dodání. Dovoz až do domu.
    • O žádných zatím nevím.

Doporučuji.

Reakce obchodu Playduo

Naší dopravci skoro pokaždé fungují stoprocentně a to je moc dobře. Děkujeme za recenzi

• rychlost,cena

Paráda

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme, pán udělal objednávku dne 10.01.2014 15:29 a vyřízena byla 10.01.2014 15:52, to si myslíme, že mluví za vše. Byla to opravdu paráda, přesně jak je to v recenzi napsáno. Ještě jednou velké díky

Vyřízeno

vše v pohodě

Reakce obchodu Playduo

Pokud zákazník napsal, že je vše v pohodě, tak jsme za to rádi samozřejmě a budeme se těšit na další nákupy.

• -Maloobchodní cena.
    • -Rychlé vyřízení objednávky.
    • -Zboží před odesláním bylo řádně zabaleno.

Obchod doporučuji, zboží přišlo v pořádku a za nízkou cenu.-

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme a kolegovi, který zboží balil a připravoval právě pro Vás, byla udělena pochvala. Dobře zabalit každé zboží by měla být samozřejmost pro každý e-shop. Zákazník si kupuje nové zboží a tak se snažíme vždy před odesláním ho perfektně zabalit a připravit pro doručení. Za hodnocení rychlosti také děkujeme, všem co mají zásluhy na přípravě a odeslání každé zásilky, vždy vyřídíme chválu od zákazníků.
    Tým Playduo.cz

• široký sortiment, příznivé ceny
    • nevím o ničem

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme a věřte, že jsme se snažilli dodat co nejrychleji Vámi objednané zboží na uvedené odběrné místo. Náš sortiment zboží neustále rozšiřujeme, ať máte co jak největší výběr za příznivé ceny, tak jak jste to prezentoval, ve Vašem hodnocení. Tým Playduo.cz
    Tým Playduo.cz

• Nákup bez problémů, dobrá komnunikace
    • Byl to první nákup, žádné se neprojevily

Reakce obchodu Playduo

Děkujem za hodnocení, hlavně za komunikaci. Zasíláme každému zákazníkovi mail i sms o stavu objednávky, ať máte přehled o stavu své zásilky.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za chválu na naší rychlost, objednávku připravíme okamžitě a zbytek je na dopravci. Někdy nám právě dopravce uškodí tím, že zboží dodá se zpožděním a věřte, to je nám velice líto! Pak je naše snaha o co nejrychlejší dodání marná. Odešleme každému zákazníkovi mail se sledovacím číslem balíku, ať má zákazník přehled o dodávce zboží a za jak dlouho přepravce objednávku dodá, to již neovlivníme. Pán, který psal tuto recenzi, dostal svou objednávku velmi rychle, za což patří dopravci velké DÍKY!!! Pěkný a hlavně úspěšný NOVÝ ROK 2014 přeje

• Cenově zajímavý,
    • Snaží se Vám poradit a vyhovět,
    • Nevím o žádných

Cenově dostupný
    Na všem se lze domluvit
    Mohu doporučit
    Byl jsem vždy spokojen

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za vyčerpávající hodnocení a jsme rádi, že zákazník byl spokojen se vším na čem jsme se domluvili. Vždy jde o to, nabídnout každému zákazníkovi ty nejlepší služby a splnit každé jeho přání, to se pak obchod vydaří na 100% a spokojenost je na obou stranách. Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme také úspěšný NOVÝ ROK 2014
    Tým Playduo.cz

• rychlost a nákup z domova

seriózní, levný a rychlý obchod

Reakce obchodu Playduo

Děkujene za kladné hodnocení našeho e-shopu. Snažíme se vždy nabídnout co jak nejlepší cenu pro zákazníky nakupující z domova. No a samozřejmostí je rychlost, kdy objednané zboží zasíláme v co jak nejkratší době našenu zákazníkovi. Pěkný NOVÝ ROK přeje

• rychlost, cena

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za Vaše hodnocení, na prvním místě je Vaše spokojenost. Přejeme úspěšný Nový Rok 2014
    Tým Playduo.cz

• velice rychlá lhůta dodání

Reakce obchodu Playduo

Děkujem za pochvalu a věřte, jsme moc rádi, když přepravce doručí námi podanou zásilku opravdu včas, tak by to mělo být! To pak krásně vše funguje, jak má a je spokojenost na obou stranách. Přejeme ze srdce krásný a hlavně úspěšný NOVÝ ROK 2014.
    Tým Playduo.cz

• velmi dobrá cena u mého vybraného zboží
    • po prvním nákupu zatím žádná negativa

U tohoto prodejce jsem nakoupil zatím jen jednou a to hlavně kvůli výhodné ceně. Zboží z Ostravy do Prahy dorazilo brzy a v pořádku. Ale jak říkám, zatím jen jednou jsem si něco objednával.

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme za hodnocení a přesto, že zákazník nakupoval poprvé v našem e-shopu, nenašel žádná negativa, to nás velice potěšilo. Věříme, že si v budoucnu udělá další objednávku a bude opět spokojený. Rychlost dodání zboží z Ostravy do Prahy svědčí o výborné práci přepravce, kterého si sám zákazník vybral!!! PŘEJEME ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK 2014

• poradenství, cena, rychlost

rozhodně všem doporučuji

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme hlavně za Vaše doporučení, zákazníkům to určitě hodně pomůže při výběru zboží na našem e-shopu Playduo.cz. Také přejeme úspěšný NOVÝ ROK 2014

• vše ok

Reakce obchodu Playduo

Děkujeme a pokud jste byl spokojen, budeme se těšit na další spolupráci. V letošním roce 2014 se budeme opět snažit hlavně o spokojenost všech zákazníků. Postupně budeme vylepšovat i po grafické stránce náš e-shop, ať se zákazníkům opravdu dobře nakupuje. Úspěšný NOVÝ ROK 2014. Tým Playduo.cz