• super ceny

spolehlivost

Všechno proběhlo včas.

Planeo už nikdy, inzerujete klamnou reklamu,telefony na zpátky i pro dlužníky,2x jsem tuto možnost vyzkoušel a přesto,že mám dva prijmi,tak úvěr na telefon 2x zamitnutý,tak neinzerujte na facebooku něco,co zdaleka není pravda !!! Proto PLANEO UZ NIKDY !!!

Setkala jsem se s výjimečným přístupem k zákazníkovi. Pan prodavač mi našel hodinky, které splňovaly všechny mé požadavky.

• Velmi ochotní a milí prodavači.
    • Výborná komunikace

V obchodě jsou usměvaví a milí lidé, kteří s vámi hezky komunikují a snaží se vám vyjít vstříc ve všech požadavcích. Hledají správná a vhodná řešení na základě vašich přání. Malý obchůdek, ale velmi profesionální.

Lednice je v provozu teprve den, takže co se tyče spotřeby, odmrazovaní atp nemůžu usoudit
    Zatím vše v pořádku. Lednice dorucena bez poškození, tichá, velmi prostorná a vzhledově pěkná.

• Objednavka byla dorucena po 21:00 hodině, coz je opravdu pozdě

• rychlost, spolehlivost

Jsem spokojená :))

• osobní odběr

• Obchod dobře přístupný os.vozem, zboží promptně po úhradě předáno
    • nevýhoda žádná

• Nákup přes internet rychlý, zboží v pořádku doručeno následující den. Co více si přát?

Zásilku předali dopravci a ten ji nemá. Čekám a nic nemám. Prostě bordel.

• Při vyzvednuti TV se dva zaměstnanci začli mezi s sebou dohadovat kdo si mě má vzít na starost,( ani jeden nechtěl ) ,na pozdrav ani rozloučení nikdo neodpoví, na otázky nereagují, televizi že skladu táhl jeden zaměstnanec za sebou po zemi, přitom pro ni mohli jít dva a vzít ji, byli k dispozici ještě dva co seděli a nic neměli na práci. Rozhodne TV si tam už nekoupím, když vidím jak se k ní chovají , nechci ani domyslet jak se manipuluje s tv ve skladu. jinak e-shop o.k., dodání taky, info v pohodě.

Prodejci velmi ochotní mi objednali zboží, které nebylo na prodejně. Přitom mi poskytli ještě slevu, kterou jsem ani nečekal. Z vlastní vůle jsem zboží zaplatil hotově předem současně se zadáním mé objednávky a po několika dnech na základě zaslané SMS-ky na můj mobil, jsem si zboží v prodejně osobně vyzvedl. Jsem spokojen a nemám žádné negativní zkušenosti s touto firmou.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na další návštěvu.

Dobrá cena zboží. Rychlé dodání

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na Vaši další objednávku.

spokojenost

• Špatná komunikace

• Kvalita za přijatelné ceny

Kvalita za přijatelné ceny , spolehlivost, vstřícné jednání, ochota

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší příští návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

Široká nabídka zboží za zajímavé ceny, rychlé vyřízení objednávky

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší další objednávku!