• Vše o.k.
    • Trošku déle trvala dodací lhůta

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se i přes drobné komplikace podařilo vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

• pozdní dodání

• Infolinka
    • Některé zboží co jinde není zde skladem
    • Delší dodání
    • Málo informací od obchodu co se s objednávkou děje

Objednán 1 telefon - řekli že bude až tak za 2 měsíce - chápu a vybrala jsem jiný který byl skladem. Vytvořila jsem tedy novou objednávku 6.11. S tím že mi bylo řečeno na lince že 8.11 by měl být na prodejně (psáno i na stránce), nakonec 8.11 nic.. na lince mi řekli že možná zítra.. doručeno 9.11 kolem 17h s čímž že jsem už ani nedoufala - takže ok (spěchala jsem protože dosloužil předchozí telefon). Jen by mohli více informovat co se děje s objednávkou.. (přijato, zpracováváme, na cestě na prodejnu, doručeno.. jako u alzy např.). Jinak zboží vpořádku, proti tomu nic nemám.. na prodejně byli milý a ochotní (oproti předchozí zkušenosti na stejné prodejně - kde jiný personál byl vyloženě nepříjemný a nebyl ochotný pomoci, snad jakoby člověk obtěžoval že chce něco koupit.. tak to snad napravili).

Tým PLANEO.cz

• Doprava zbozi - vynos do patra, odvoz stareho spotrebice.
    • Vyrobek funguje, jak ma.
    • Dodaci lhuta 6 dni, u pracky to tak nevadi, ale u mraznicky nebo sporaku by to byl velky problem.

• Dlouhá doba dodání

• delší doba dodání