• Komunikace obchodu

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pochvalu, moc si ji vážíme. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a těšíme se na Vaši další návštěvu.
    Tým PLANEO.cz

• Dobré jednání a komunikace.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velice rádi, že jsme v tomto směru naplnili Vaše očekávání!

• super komunikace
    • Bohužel jsem objednal chybně

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší příští návštěvu!

• Zboží skladem
    • Rychlé doručení na prodejnu
    • Rychlá kontrola při vyzvednutí

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl v pořádku a podle Vašich představ.

• Skvělá komunikace.

Tým PLANEO.cz

• Rychlost vyřízení objednávky a komunikace s obchodem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – velice si ji vážíme a těšíme se na Vaši další návštěvu!

• ceny

• Profesionální vyřízení objednávky
    • Báječná komunikace

Planeo.cz vřele doporučuji

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na další návštěvu.
    Tým PLANEO.cz

• rychlost dodání, dobrá komunikace
    • nevím

• Rychlý a bezproblémový nákup. Super komunikace s obchodem.

Nic

• perfektní komunikace

• komunikace

Tým PLANEO.cz

• skvělá komunikace v případě řešení problému
    • výhodné ceny

Naprosto chválím přístup eshopu. Objednávali jsme produkt na firmu a došel poškozený. V rámci reklamace profesionální jednání, druhý den si převzali produkt na pobočce a za další 2 dny nám přišel nový produkt. Opravdu skvělý přístup!

• Rychlost komunikace

• Planeo.cz profici
    • Planeo.cz doporučuji

Planeo.cz nákup vřele doporučuji

Vážený zákazníku,
    jsme velice rádi, že jste byl s naší prodejnou spokojen.
    Vaši zpětnou vazbu předáme na prodejnu, kde z ní budou mít určitě velkou radost.

• rychlost komunikace
    • přehlednost webu
    • dostupnost na pobočce

Všechno v pohodě, a musím pocgválu jak přístup tak komunikaci, až na to, že jsme spěchali a vzali vystavené TV z prodejny, protože nerozbalenou neměli skladem na prodejně. Dopředu telefonát z prodejny, byli jsme upozorněni, dostali i nabídku na zrušení objednávky, počkat až dojde nová, nebo možnost rezervace na další prodejně Planeo, ale to se nám nechtělo, takže vše v naprostém pořádku. Prý se to na prodejně rychle točí. Tak nevím. Vím, že TV svítí skoro celou dobu na prodejně, ale jak dlouho ? Přeci jen, není to vystavená pračka. Vše pečlivě zabaleno, ale po rozbalení vrstva prachu na stojanu, chybějící malý šroubek zespodu rámu (asi tam původně byl) a etiketa s kodem a datumem výroby ( asi) z 18/11/2022 mě dala až pak brouka do hlavy. Možná ta etiketa nebyla původní, patřila jinam, ale byla v balení nalepena na TV ( i když již slepena a pak znovu nalepena). To mě zmátlo. Nicméně, TV jsme alespoň viděleli v reálu, funguje jak má, přikoupili jsme prodloužení záruky, tak uvidíme. Ale, přiznám, že příště bych do vystaveného zboží ( které je denně zapnuto a běží) bez nějaké slevy nešel.

Vážený zákazníku,
    jsme velice rádi, že jste byl s naší prodejnou spokojen.

• Rychlost dodání..
    • Komunikace bezva!

není..

Tým PLANEO.cz

• rychlá komunikace, dobré ceny

• výhodné ceny
    • přehledný eshop