• Skvělá a rychlá komunikace.

Spolehlivost.

• Dobrá komunikace s obchodem, ochotní.

• Profesionální a rychlá komunikace

Profesionální a rychlá komunikace, pečlivě zabaleno. Doporučuji!

• Rychle vyrizeni reklamaci,bez problemu.

Objednala jsem si před 12 dny kočárek, který byl vystavený v prodejně, abych ho měla co nejdříve. Než dorazila platba byla jsem mimo město. Dle poznámky u objednávky měli doručit kočárek po 1.10. a stále ještě čekám. Nechci být zlá a zatím jsem byla s obchodem spokojená, ale příště vím, že je lepší zaplatit a rovnou si odvézt nebo dojet si sama.

• Internetovy obchod, mile predavacky, velky vyber tovaru

ok

Jsem maximálně spokojená s nákupem a rychlostí se kterou mi zboží dorazilo domů..

• Rychlost a spolehlivost

DOPORUČUJI NEMÁ TO CHYBU

Nečekal jsem že kočárek přijde tak brzy. Objednával jsem v neděli a ve středu byl doma a to sem si navolila kolečka a konstrukci. Paní z obchodu mi ještě v úterý volala a nabídla jinou konstrukci, která se víc hodí ke kolečkům. Takže za mě 100 procentní spokojenost.´
    Jen bych doporučila změnit přepravní společnost. Vůbec nevolají kdy přijedou, naštěstí jsem celé dny doma.

• Velký výběr zboží pro miminka.
    • Různé možnosti dopravy.
    • Kvalitní zboží.
    • O žádných nevím.

Obchůdek doporučuji.

• Ochota, rychlost
    • Neznám žádné

Mužete se z duvěrou na tento obchod obrátit

Varuji všechny před tímto obchodem. Při výběru a koupi jsou všichni velice milí, avšak vyskytne-li se nějaký problém se zbožím a vy je budete reklamovat, budou vám tvrdit, že jste si to zničili sami a s reklamací neuspějete ani náhodou.

Reakce obchodu PETTO.cz

Vážená zákaznice, pokud máte nějaký problém s reklamací, obraťte se případně na ČOI.
    Všechny reklamace vyřizujeme v souladu s platným reklamačním řádem (a mnoho také nad rámec záruky a velmi pečlivě) a samozřejmě nejde jen o naše "tvrzení, že...", to tvrzení musí být podloženo nějakým důkazem, proč to tak je (a to je i přiloženo do reklamačního listu).
    Jsou vady, o kterých se předpokládá, že vzniky vadou materiálu či vadou výrobní - ty jsou celkem bez jakékoliv diskuze, a pak vady, které vznikly nesprávným použitím... Při (osobní) koupi upozorňujeme všechny zákazníky, jak mají se zbožím zacházet a většinou třeba kočárek rozebereme a vysvětlíme do posledního detailu, máme čisté svědomí v tom, že jsme zákazníka dostatečně seznámili s tím, jak výrobek používat.
    navíc opravujeme naprostou většinu reklamací i nad rámec záruky...pokud je to v našich silách.

• výborná komunikace se zákazníkem
    • široká nabídka kvalitního zboží
    • včasné dodání

Vždy jsme byli naprosto spokojeni s nákupem jak v obchodě tak i s nákupem přes e shop. Doporučili jsme tento obchod i všem našim známým, kteří jsou rovněž stoprocentně spokojeni.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Velký výběr zboží za dostupné ceny.

spokojenost

• rychlost, spolehlivost

• rychlost, ochota personálu poradit
    • nejsou

Plně doporučuji!

• nevím o žádných
    • neplní se čas dodávky, služba GEIS naprosto selhala, první avizovaný den balík nedorazil vůbec a bez omluvy. Druhý den řidič neakceptoval můj čas dodání, musela jsem si pak zajet na Mělník vyzvednout do Tabáku. Tak že celý proces dodání domů ztratil smysl, příště služba GEIS ani náhodou!

ať si to každý zkusí!!

Reakce obchodu PETTO.cz

je mi velice líto nepříjemností způsobených Geisem, ale bylo by přínosnější stížnost poslat přímo Geisu a nevylévat si zlost v hodnocení našeho obchodu. Bohužel potíže se mohou vyskytnout napříč všemi zásilkovými službami, neexistuje žádná bezproblémová. Kvalita služeb závisí vždy na lokáních dopravcích, tudíž v tomto ohledu nelze vyhovět všem zákazníkům.

Co se dodací lhůty a komunikace týče, ihned jsme Vás informovali o termínech a zboží odeslali do 3 dnů, o čemž jsme Vás také informovali. V tomto směru tedy opravdu nevidím žádné pochybení ze strany našeho obchodu.

S pozdravem,
    petto.cz