• Velký výběr sortimentu
    • Vše se dá vyzkoušet na prodejně
    • Při objednání horší informovanost o stavu zboží

Po objednání zboží jsem klasicky obdržela e-mail o přijetí objednávky, pak mi přišel ještě jeden že usilovně pracují na tom abych zboží měla co nejdříve ale už jsem se nedozvěděla o odeslání, jen mi zavolal kurýr že mi veze balíček.

• Milý a zkušený personál

Na obchod jsme narazili náhodou a zašli se jen podívat. Díky velmi milé a zkušené obsluze jsme ale změnili výběr kočárku, který nám na prodejně dokonce i několik měsíců uschovali. A možnost si vyzkoušet kočárek s několikakilovou zátěží v podobě modela Médi, což je opravdu rozdíl, je taky super! Věříme, že jsme si nechali správně poradit a určitě se ještě vrátíme. Ještě jednou moc děkujeme! Žaneta a Milan

• Nakupujeme zde hlavně kvůli Janě Folprechtové, která je skvělá obchodnice a naprostá specialistka v oblasti dětského sortimentu. Na této ženě stojí celý obchod

Skvělý obchod, naprostá spojojenost

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za recenzi a kolegyni vzkaz předám, bude mít radost ! :)

Rychlé dodání

Reakce obchodu PETTO.cz

Mockrát děkujeme za hodnocení ! :)

• Rychlost dodání.
    • Komunikace.
    • Ochota poradit.

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše hodnocení ! :)
    Petto

• Ikdyž zboží už nebylo, tak mi z eshopu ihned volali a peníze mi rychle vrátili. Takže moc super přístup
    • Zboží, které měli na webu mi nebyli schopný sehnat. Výrobce už zboží nevyráběl. Takže škoda, že ho vůbec prodávají.

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za vzniklé komplikace.. Bohužel máme propojený eshop a kamennou prodejnu a občas se stane, že zboží se na kamenné prodejně vyprodá a tak eshop vyprodání nezaznamená hned :(
    I tak Vám moc děkujeme za hezkou recenzi ! :)

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, takové zdržení v zásilce je nám opravdu velmi líto, zásilka byla podána 3.7. a v systému vidím, že je stále na cestě. Kvůli tak dlouhému dodání jsem ihned kontaktovala podporu a ozvu se, pokud dostanu více informací !
    Moc se omlouvám za komplikace a věřím, že je zásilkovna brzy napraví.
    K. Janatová, petto

Super, opravdu doporučuji, komunikace vysoce nadstandardní. Tohle se v ČR vidí málokdy.

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi, velmi si zpětné vazby vážíme ! :)

Skvělá komunikace

Reakce obchodu PETTO.cz

Mockrát děkujeme za krásnou recenzi ! :)
    S pozdravem K.Janatová, Petto

• Komunikace se zákazníkem
    • Odborníci na sortiment
    • Ochota pomoci

Byl jsem telefonicky kontaktován o vhodnějším produktu a ten jsem si po návštěvě obchodu na konec koupil. Milá a v oboru vzdělaná obsluha, pokud jste z Liberce doporučuji navštívit prodejnu, kde vysvětlí a doporučí.

Reakce obchodu PETTO.cz

moc děkujeme za hodnocení. Je to motivací pro naši další práci, abychom se mohli nadále zákazníkům věnovat s plným nasazením. A tak každá hezká recenze potěší všechny, kteří se u nás starají o to, abychom tu dále mohli sloužit jako kamenná prodejna pro malé zákazníky.

• Naprosto skvělý personál

Byla jsem velice moc překvapená jak ochotný, milý a proškolený personál mě obsluhoval v kamenném obchodě.
    V autě máme špatný sklon sedaček, paní prodavačka hned věděla. Ač jsem měla vybráno dopředu na eshopu, probraly jsme i jiné alternativy. Vše mi bylo názorně předvedeno a to i s upoutáním autosedačky do auta. Samotná instalace byla už brnkačka.
    Konečné rozhodnutí, kterou autosedačku už bylo velice snadné.
    Chci moc poděkovat, za jejích opravdu skvělý přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu PETTO.cz

mockrát Vám děkujeme za krásnou recenzi, velmi si jé vážíme (a ráda ji předám dál holkám na krám)! :)
    Janatová, petto

• Doruceni za 6 dni je ve srovnani s konkurenci pomale.
    • Zbozi bylo nedostatecne nafocene a popsane, chtel jsem univerzalni vak na nohy na sportovni kocarek, bohuzel se jedna jen o horni prikryvku, ktera navic na nas kocar nesedi, takze je nepouzitelna, protoze by malemu tahlo na nohy.

Reakce obchodu PETTO.cz

Vzniklou situaci jsme se zákazníkem dořešili :).
    Pokračování "příběhu" - zákazník slíbil opravit svou renenzi, svůj slib bohužel nedodržel.

Zákazník objednal nánožník (středa), který jsme druhý den (čtvrtek) odnesli na Zásilkovnu, dodací doba Zásilkovny je uvedená až 5 pracovních dnů. Zboží zákazníkovi došlo v pondělí.
    Nánožník není univerzálním vakem, nic takového nebylo v popisku psáno. Nánožník je kryt na nožičky, objednaný nánožník byl správně nafocený a popsaný, prodali jsme stejných desítky ke spokojenosti zákazníků.
    Tolik k recenzi.
    Hodně nás mrzí, že sice zákazník uznal, že chyba nebyla na naší straně, Zásilkovna občas opravdu prodlouží čas doručení (dle svých regulí), a přislíbil recenzi upravit, ale přestože jsme ho ještě dvakrát poprosili o slíbené, recenze tu zůstala.

Janatová, petto

• Dobra obsluha, slevy, pomoc a visvetleni.

• Vždy veselé prodavačky které umí poradit
    • Velký výběr
    • Vždy vše skvělé vysvětleno

Obchod jsme navštívili již 4x, pokaždé jsme si něco odnesli, přez různé drobnosti po vaničku,kočárek, autosedačky. Oceňuji že jsme v obchodě sehnali overal vel 46.
    Je vidět že prodavačky jsou u Vás na správném místě, vždy s úsměvem poradí a je vidět že o všech věcech co jsou na prodejní ví.
    Pro mě jako prvorodičku která se šla pouze podívat na kočarky bylo skvělé že se paní prodavačka ihned ptala na ostatní věci které bych měla mít doma.
    Všem v okolí doporučujeme Váš obchod.

Takže prosím o velikou pochvalu Prodavaček!

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za opravdu krásnou recenzi, velkou pochvalu ihned vyřídím ! :)
    Janatová, petto

Skvělá komunikace, zájem. Velká spokojenost, zboží naprosto super za skvělou cenu.

Reakce obchodu PETTO.cz

Mockrát děkujeme za krásnou recenzi ! :)
    Petto

Velice příjemný a vstřícný personál

Reakce obchodu PETTO.cz

Mockrát děkujeme za recenzi a budeme se na Vás těšit zase příště ! :)
    Petto

Skvělý obchod s dětskými potřebami. Všechny dámy prodavačky velmi mile a ochotne. Doporučuji na 100% !!! Ráda se do obchodu vracím.

Reakce obchodu PETTO.cz

Moc děkujeme za recenzi a budeme se těšit snad někdy příště ! :)

• Rychle dodání
    • Fajn nocnik

Bohužel, kočárek je mírně odřený, mrzí mě to.

Reakce obchodu PETTO.cz

Dobrý den, moc nás mrzí, že nejste s kočárkem 100% spokojena, je možné, že se kočárek při přapravě ať už k nám, či následně k vám mohl v krabici poškrábat.
    Pošlete nám případně fotky a budeme se snažit problém vyřešit k vaši spokojenosti :)
    Je nám to moc líto, Říhová, petto