Kočárek pro panenku s velkými koly,je opravdu nádherný určitě doporučuji těm kdo váhají .Máme kočárky už tři ,ale tento je prostě super.

• Vše bylo vyřízeno velmi rychle
    • Doručení velmi rychlé i přes to, že boží nebylo skladem
    • Milá komunikace

S nákupem jsem velmi spokojena! Jako vždy. Moc děkuji.

• Jeden z mála obchodů s tímto zbožím

Vše proběhlo v pořádku

Zboží mi nebylo doručeno - ač bylo ještě několik dní po mé objednávce uváděno jako "skladem", týden se nedělo nic. Po týdnu jsem obchod kontaktovala telefonicky, bylo mi sděleno, že dané zboží není a nebude a že mi to "chtěli napsat"... V dnešní době, kdy zboží kupované přes internet je téměř vždy odesíláno v rozmezí několika hodin, popř. 1-2 dnů - obzvlášť pokud je "skladem", působí toto jednání velmi nekorektně. Je pochopitelné, že zboží se občas prostě a jednoduše vyprodá, potom je ale na místě zákazníka obratem informovat.. a ne čekat, až si zavolá sám. Můj nespokojený mail tomuto obchodu zůstal také bez reakce... Bohužel další objednávky budu rozhodně realizovat v jiném obchodě.

• Obchod inzeruje panenku se zipem, druky suchým zipem a tkaničkou, doručená panenka nemá ani zip, ani druky

už čekám skoro 14 dní na zboží a žádny info........

Po obědnání přišlel mail s potvrzením objednávky. Avšak několik dní na to mi přišel nový mail, ve kterém se obchod omlouvá, že toto zboží již není dostupné a zapoměl toto zrušit v nabídce sortimentu.
    Zboží jsem objednávala "na čas" a kdyby nebyl v tomto obchodu bordel, mohla jsem včas ještě zboží sehnat jinde.

• Objednáno, vyzvednuto- milá obsluha, žádný problém.

Dobrá komunikace, rychlé jednání, milá a rychlá obsluha na místě vyzvednutí.

Autosedačka dorazila bez adaptérů, prodavačka se mě snažila přesvědčit že si je musím zvlášť dokoupit, že nejsou v ceně i přesto že jsem jí ukázala že na stránkách to v ceně je. Pak se ukázalo že se vytrousily při přepravě, což prodavačkám přišlo dokonce vtipné, že to poslali v děravém pytli. Sedačka je dost poškrábaná, buď vystavený kus nebo špatná manipulace při přepravě.

• Nesolidní jednání obchodu.

Už nikdy více, první a také poslední nákup v tomto obchodě.

• Dárek k nákupu nedorazil dle fotky u zboží, na místo dvou lžiček a dvou bryndáků dorazil, jen jeden velice prostý bryndák.

• Obchodě si mohu všechno prohlédnou.
    • Ochota obsluhy v Liberci

Spokojenost.

• zatím žádná

• Rychlá a milá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Zpětná vazba na můj dotaz byla velmi příjemná a prakticky okamžitá!
    • Na prodejně nám předvedli kočár a zodpovedeli veškeré dotazy.
    • Velmi milý personál.

V Petto nakupuji pro malou pravidelně a vždy jsem naprosto spokojena, ať už objednávám přes internet, nebo když mám cestu do Liberce tak osobně. Jeli jsme si tak cíleně pro kočárek a udělala jsem velmi dobře! Paní byla neuvěřitelně ochotná, dlouho se nám věnovala a ohledně kočárku vse předvedla, ukázala a vše zodpovedela! Nechtěla jsem objednávat přes internet a vyplatilo se, takhle jsem to měla s ukázkou, za kterou jsem moc vděčná a paní velmi děkuji !!

Vynikající

zdlouhavá komunikace, zboží se dalo objednat, i když nebylo na skladě, stále čekám na vrácení peněz, nabídli mi alternativu, kterou mi nebyli schopni na požádání nafotit, musela jsem si volat, kdy mi vrátí peníze, s komunikací mají velký problém. Více se nikdy na tuto společnost neobrátím. Určitě nedoporučuji si objednávat, protože není zaručeno, že zboží je skladem a komunikace je velmi bídná.

Reakce obchodu PETTO.cz

Paní Milatová,

objednala jste si zboží, které bylo jasně označeno jako nedostupné a ještě jste ho zaplatila předem, přestože jste si vybrala dodání na dobírku. Na focení detailů alternativního zboží bohužel nebyl v té době čas, jak jsem se Vám snažila vysvětlit. Navíc jsem Vám na toto zboží nabídla slevu a nad rámec povinnosti. Peníze jsme vrátili ještě v tom týdnu, kdy jste stornovala objednávku. Skutečně nevím, co víc bych pro Vás mohla udělat.

S pozdravem,
    Kateřina Dostálová

• Balík mi přišel v příšerně poničené krabici a chyba dopraváků to nebyla!!!

• Rychlé a přehledné vyřízení

Nefunguje dobře fakturační systém. Na faktuře není odečtena platba předem.

Rychlé a bezproblémové dodání zboží.