• Žádna
    • Zloděj
    • Přišel jsem o 13 000

Zakoupeny Iphone sice prisel ale nefunkcni. Odeslan zpet na reklamaci a uz jsem nevidel ani telefon ani penize.

• Super
    • Ou

Nic moc

• -
    • Podvodník. Zboží nedodáno přes rok, korespondence bez odezvy.

Nedokážu pochopit, že Heureka nečiní kroky k jeho vymazání.
    Zřejmě se obrátím na ČOI ohledem vysvětlení zodpovědnosti Heureky jako garanta.

• Po soudu vše zaplati podvodnik
    • Vydržet i dva roky

Mila katko k soudu to urcite dejte a brante se v obcankso pravnim rizeni.Jak se zjsti ze vas je nekolik soud vyslechne vsechny ,vycisli se skoda a vsechny vydaje vynalozene na vaseho advokata zaplati on.Pokud ne, v exekuci pozdeji ano.

• Zloděj

Řešili jsme to s manželem na policii, s advokátem, s ČOI, no a zkusíme to dat ještě do pořadu černé ovce. ČOI nás poslala na polici a odkázala na soud, policie tam několik udání má, ale uzavřela to tím, že nebyla naplněna skutková podstata trestního činu a advokát řekl, že zaplatíme za soud 2500 s nejistým výsledkem. Přece se musíme už všichni nějak domluvit a dát třeba hromadnou žalobu!! Nebo nevím! Jinak Nebo má někdo jiný návrh? Nikomu nevadí, že si ten zmetek užívá z našich peněz a je vysmátý jak mu to prochází?!

• zloději. jednatel je podvodník. jednání na bodu nula.
    • heureka doporučila prodejce a neručí za nic. portal taky pěkně nahouby. fakt diky.

hanba takovému stylu podnikání.

• ZLODĚJINA

Dnes jsem byl na POLICII ČR podat trestní oznámení na e-shop www.olimport.cz provozovaný společností General NET Advertising s.r.o.

A JSEM NAPROSTO ŠOKOVÁN, JSEM DRUHÝ VE STŘEDOČESKÉM KRAJI KDO STÍM BYL NA POLICII A PRVNÍ PŘÍPAD PREJ JE ODLOŽENEJ ŽE PREJ NEBYLA NAPLNĚNA SKUTKOVA PODSTATA TRESTNEHO ČINU

LIDI PROBERTE SE A BĚŽTE NA TU POLICII PAN KREJČÍ OKRÁDÁ DÁL A NIKDO TO NEŘEŠÍ PAČ POLICIE O TOM NEVÍ

DĚRAVÉ ZÁKONY.ZLODĚJI SE TU PASOU.

• přišla jsem skoro o 6000 Kč

Od března bez peněz i telefonu, žalobu jsem podala a jak na stránkách Olimportu p.Zdeněk Krejčí udává, že všechny poškozené budou informovat a snažit se situaci vyřešit, tak já od toho 12.8. (kdy zprávu uveřejnil) jsem nedostala nic. Ani omluvu ani snahu to nějak vyřešit. Hlavně že se distancuje od obvinění...však proč ne, peníze obdržel, telefon nemám a zpět neposlal ani ty peníze. Společnost nemá snahu mě kontaktovat, i když jsem jim i sama od sebe několikrát psala.
    Moc děkuji Olimportu i policii, že existují naprosto zbytečně...

• je to podvodník

je to podvodník

Máte-li zájem o nějaké shrnutí potíží, vzniknutých společností Olimport.cz, odkazuji vás na tuto stránku.

• Krádež

Dobrý den. S přítelkyní jsme si na začátku července koupili 2x iPhone 5S. Naše předchozí zkušenost s tímto eshopem byla velice kladná, zboží sice chodilo pozdě, ale přeci jen chodilo a bylo kvalitní. Nyní v domnění, že se tato situace bude opakovat jsme odeslali na účet "pana Krejčího" 15,100 Kč. Od té doby bez komunikace, bez odezvy, na volání a emaily čekáme reakci marně. Rád bych proto věděl, jak se mám proti této situaci ohradit, své peníze chceme zpět. Jestli-že existuje nějaká hromadná žaloba, kterou někdo organizuje, mile rádi se zapojíme. Ovšem jestli je to vůbec něco platné, když si pan Krejčí zřejmě "válí šunky" někde na Kanárech.

Přikládám svůj email: [email protected], budu rád za každou radu.

• Široká nabídka zboží, nízké ceny.
    • Špatná komunikace. Nedodržení stanovených termínů.

Dobrý den, mám stejný problém. Po odstoupení od smlouvy, nemám ani telefon, ani 9190 Kč, které jsem zaplatila za telefon. Byla jsem na policii podat trestní oznámení, doporučili to řešit přes soud. Má s tím někdo zkušenost? mohli by jsme napsat společně. Čím víc lidí, tím rychleji nám pomůžou.

• stejné jako ostatní: platila jsem 5890Kč v polovině května, do dnešního dne nemám zboží ani peníze, na maily nereagují a telefony jsou vypnuté. Jdu na policii. Pro hromadnou žalobu jsem.

posíláte peníze jen tak ...

• Zpronevěra finančních prostředků

Dnes jdu na policii podat trestní oznámení na General NET Advertising s.r.o. (provozovatele www.olimport.cz) Zjistím, jak je to s hromadným podáním žaloby. Jestli ještě máme šanci na vrácení našich financí, to netuším, ale hromadná žaloba by určitě pomohla rozjet soudní spor. Máte někdo zkušenosti s řešením obdobných případů? [email protected]

• NIC
    • zaplatila jsem a stále nemám ani telefon ani peníze...asi si myslí když nebudou fungovat stránky a tel.nedostupný,že si to necháme všichni líbit?
    • zloději
    • podvodníci

V žádném případě neobjednávat...podvodníci!!!
    Budu podávat trestní oznámení.
    Ten e-mail na jednatele funguje? [email protected]

• Nízké ceny
    • Zboží nedorazilo do 5 měsíců
    • Na e-maily nereagují
    • Webové stránky zrušeny

V březnu jsem si objednal zboží v hodnotě 1990 Kč. Po měsíci a několikátém telefonátu mi bylo slíbeno že zboží bude naskladňovano a do týdne dorazí. Bohužel do teď jsem ani peníze ani zboží neobdržel. Webové stránky již nefungují. Chystám se tuto věc oznámit Policii ČR. NEDOPORUČUJI.

• Nejprve solidní jednání, pěkné ceny.
    • Objednán další telefon někdy v březnu a také zaplaven,do dnes nedodán. Jeden odeslán na reklamaci opět nedodán. Nekomunikují.

Po počáteční dobré spolupráci jsem byl nakonec okraden. Příští týden jdu na policii podat trestní oznámení.

Dobrý den, jako spousta lidí zde jsem také naletěla. Do dnešního dne nic, ani telefon, ani peníze, ani žádná odpověď či reakce. Prosím kdo z vás to již řeší jinou cestou (policie, žaloba, apod.), ozvěte se mi s Vaším postupem a případným řešením na mail [email protected]. Případně se můžeme domluvit a podat něco hromadně. Díky moc.

• Naprosto nic
    • Objednávká sony xperia Z1 Odeslána 22.1 2016 Po 7 měsicích
    • Po 2 měsících telefon přišel v tak hrozném stavu display nepřiléhal mobil se sám vypínal
    • Poslali jsme zpět stále nic
    • Nyní odstavili web
    • Na čísla se nedá dovolat
    • Na E-Maily neodpovídají
    • Chtěla bych vracení peněz naletěla jsem
    • Nejspíše podám žalobu I Z

Hrůza