• dobrá cena
    • tenkrát dobře vypadající web
    • široká nabídka
    • zboží po 4 měsících dosud nedodáno
    • nulová komunikace přes mail
    • telefony vypnuté
    • doporučený dopis bez odezvy
    • web odstaven

Jednoznačně nesolidní firma splňující všechny znaky podvodného jednání. 18.4.2016 objednán LG G2 32GB č.obj. 11600447, dosud -3.8. žádná reakce přes desítky E-mailů a telefonátů. Ani na doporučený dopis nezareagovali, nevrátil se jako nedoručitelný. Jdu s tím na policii. Ani D-test u nich neuspěl.. Naletěl jsem naštěstí poprvé, tak zkoumám další postup.

• Ztráta peněz
    • Zloději
    • Podvodníci

Objednal jsem si z Olimportu mobilní telefon Apple IPhone 5s. Jak jsem později zjistil byla to největší chyba... Mobil jsem objednal za 7,999 Kč + powerbank ZDARMA (Podotýkám, že powerbank jsem doteď neviděl). Mobil mi přišel po dlouhých dvou měsících místo slibovaných 30ti dnů. Žádná omluva, žádný email, žádná komunikace... Po necelém měsíci a půl mi na mobilu přestalo fungovat "home button" ( tlačítko na přední straně telefonu, pomocí kterého se vrátíte zpět do menu) Pochopitelně bez této funkce se mobil stává nepoužitelný. Zavolal jsem tedy na info linku olimportu, kde jsem měl tu čest mluvit s panem Krejčím, který mi po domluvě řekl, že mám mobil odeslat na uvedenou adresu společnosti a ON osobně se na to podívá a dá to dohromady. Tak jsem tedy podle návodu reklamoval mobil a zaslal na adresu ( další velká chyba ) Mobil byl odeslán 16.5. a dodán 17.5.2016. Opět žádná komunikace, po psání emailů, jsem po týdnu dostal odpověď, že se na má reklamaci pracuje. To byla poslední zpráva. Snažil jsem se dovolat, neberou telefony, na emaily neodpovídají a k tomu ještě dnes zrušili webové stránky !!!
    Mám chuť si udělat výlet do Brna a Pana Krejčího navštívit osobně.
    Prosím lidi, kteří mají stejný problém jako já, aby mě kontaktovali.
    Nebude trvat dlouho a podám na Olimport trestní oznámení.

• Nemám peníze, ani telefon. NEKOMUNIKUJI

Jejich internetová stránka už nejspíš nefunguje, zajděte všichni na policii to oznámit. Já už tam byla. Jejich jednatel bude vyzván, aby podal vysvětlení. Nenechte to jen tak

• nekomunikují
    • nedodání zboží ani po 5ti měsících

v dubnu jsem u této firmy objednal telefen HTC ONE M8 za 5300 Kč. Do dnešního dne mi telefon nepřišel, ani jsem už neviděl peníze. Telefony mají vyplé, v současné době už i odstavený web a na emaily nereagují. Rád bych se také přidal k hromadné žalobě na tuto firmu a pokud prosím někdo o průběhu této žaloby nebo o jakémkoliv jiném způsobu jak dostat zpátky své peníze něco ví, napište mi prosím na email [email protected]. Děkuji

• nejnižší cena
    • všechno ostatní

Na podzim jsem si u této firmy koupil iphone 5c za 6550 Kč, bohužel se mi ani ne po měsíci rozbil displej a při opravě v servisu bez jakéholiv bližšího zkoumání, zjistili, že je v něm spousta neoriginálních dílů často velmi amatérským způsobem připojených a cena telefonu je tak 1500 Kč. Firmu jsem na to upozornil, telefon poslal do reklamace ať to vyřeší, protože mimojiné přestal jít signál k anténě, prasklý displej jsem nereklamoval. Komunikace přes email nulová, po telefonu jsem se jednou dovolal, bylo mi slíbeno, že se na ty neoriginální díly podívají. Smaozřejmě jenom samé sliby. Reklamační lhůta byla nedodržená, tak jsem tam telefonoval znovu, bylo mi opět řečeno, že se na to hned podívají... Druhý den mi přišel telefon zpátky, tak, jak jsem ho tam poslal, bez jakékoliv snahy něco vyřešit pouze s odůvodněním, že se reklamace neuznává, protože telefon někdo otevřel, což ještě chápu, ale proč jim to trvalo 40dní? Od té doby jsem se k nim už nedovolal. Telefon jsem poslal do autorizovaného servisního střediska k opravě, bylo mi řečeno, že telefon nelze opravit, protože je poškozena základní deska a že byl telefon pod vodou, což muselo být od začátku, neboť mně se nic takového nestalo. Takže asi tak s firmou OLIMPORT. V žádném případě nebrat, byly to vyhozené peníze!!!

• Nízká cena
    • Dodací lhůta nebyla dodržena a nejspíš ani v budoucnu telefon nepřijde

Dnes, 1.8. 2016 to je 60. pracovní den od objednání telefonu, nicméně nemám ani telefon, ani peníze. Navíc, což mě opravdu solidně dožralo, stránka nefunguje, takže jsem přesvědčen, že jsem byl podveden. Jestliže mi peníze do 14 dnů nepřijdou, přidám se taktéž k hromadné žalobě. Objednal jsem iPhone 5s 64gb a oněch 7550,- Kč rozhodně není zanedbatelná částka.

• vůbec nic
    • nemám peníze, nemám ani telefon
    • nereagují na e-mail, telefon je nedostupný
    • nejhorší firma, s kterou jsem se kdy setkala
    • rozhodně nedoporučuji

více jak před 3 měsíci jsem zaplatila telefon 4000,-Kč, k dnešnímu dni nemám ani telefon, ani peníze, jestliže mi nebudou peníze vráceny do 14 dnů, tak se také přidávám k hromadné žalobě

• Nezvedají telefon
    • skoro nereaguji na e-mail
    • podvodníci
    • působí nedůvěryhodně

Objednával jsem si před rokem Sony Xperia Z1 za celkem dobrou cenu, s tím, že zaplatím předem. Platba byla uskutečněnana a měsíc ubíhal, jak voda. Během měsíce jsem si několikrtá psal, abych měl opravdu jistotu, že se s penězi dějí dobré věci a dají mi to, co mi slíbili. Po několika mailech teprve odeslali odpověď a v ní psali, že telefon je již objednaný, kadžopadáně, to, že mi napíši po několika týdnech, telefony vůbec nezvedají příjde každému podezřelé.

Nakonec jsem se rozhodl, že raději od těchto zasraných podvodníků odejdu, dokud je klid. Napsal jsem jim, že jim nevěřím, s rychlostí blesku mě kontaktovali zpět, že nechtějí mít nic s klienty, které si o jejich firmě myslí, že jsou podvodníci. Proto mi peníze poslali ihned zpátky na účet a dál o ničem nebyla řeč.

Mám pocit, že jen čekali na zámiňku ze strany kupujícího s tím, že opravdu telefon neměli a nevěděli, jak to vyřešit, proto mi peníze vrátili až na můj hněv a samozřejmě mojí vinou.

Ještě před rokem působili serózně a lidé si je chválili, ale teď, když jsem se namátkově podíval na recenze a jejich stránku po roce, kde nemají na vrácení peníze kvůli stornovaných objednávek, samozřejmě předem zaplacených, mi přijde směšné a jsem neskutečně rád, že jsem dostal alespoň tenkrát svoje 4 tisíce zpátky.

Hnus, tahle firma, do kopru s nima, bídáci vyděračské.

• Všechno

Po 90ti dnech bez jakékoli komunikace. V obchodním rejstříku je firma v záporných číslech a je otázkou času bankrot. Příští týden podávám trestní oznámení na policii pro podvod.

• Dobrá reportáž pro pořad černé ovce
    • Taková podvodnicka firma by vubec nemela na heurece byt.poskozuje to velmi jeji jmeno.A neduveryhodnost tohoto srovnavace cen.

Pred tydnem byl podan podnet prosetreni teto firmy ceske televize ct1 poradu ČERNE OVCE.

• Pozor!!! Nedodá zboží a peníze nevrátí. Poprvé jsem se napálil na internetu.

POZOR!!!

• Dobře vypadající web.
    • Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají.
    • Špatný komunikace.
    • Nedodržují co uvádí.

Přes 2 měsíce jsem čekal na zboží, které jstejně nepřišlo, pak jsem žádal o zrušení a ted už přes 2 měsíce čekám na vrácení, tedy už přes 4 měsíce bez peněz a bez zboží.
    Mají odemě asi 50 zmeškaných hovorů a sms a pořád bez jediné reakce.
    Jsem zvědav jak toto chování chtějí a protizákonné jednání chtějí vynahradit.
    Vidím to bohužel tak, že budu rád, když mi vrátí to, co jsem jim poslal.

Rozhodně nedoporučuji!

• Telefon dorazil asi po 6 týdnech.
    • Nikdy více tento obchod.

Po 1 měsíci se repasovaný mobil Sony xperia z1 compact začal rozpadat. Upadl reproduktor upadl nabíjecí konektor na magnetické nabíjení ( do telefonu je díra ) a nefunkční gps .

Psal jsem 3 emaily na reklamaci ani jedna odpověď jen potvrzení že přijali reklamaci. A když jim člověk volá tak buď vypnuto nebo nedostupno.

• telefon dorazil
    • telefon dorazil pozde
    • po trech mesicich prestalo fungovat tlacitko
    • reklamace nebyla vyrizena do 30 dnu
    • firma nereaguje

E-shop nedoporucuji
    Ma nekdo zajem o spolecny postup proti General NET Advertising, potazmu panu Krejcimu? Kdyztak piste na [email protected]

• nemam ani telefon ani penize, nekomunikuji. musim se obratit na soud.
    • POZOR!! !nedoporucuji nikomu!!!!

spoluprace na hovno

• Ceny
    • Doba doručení
    • Nepřehledná webová stránka
    • Kvalita produktů

O Vánocích (respektive před Vánoci) jsem si zde objednával Iphone 4S, poloviční cena, vypadalo to na důvěryhodný obchod, proč otálet že? Zaplacený mobil jsem očekával do 30 dnů jak zde bylo napsáno, po 30 dnech stále nebyl mobil doručen. mezitím jsem zjistil, že se pravidla v obchodě změnily a z maximální doby doručení 30 dnů se zvýšila doba na 60 dnů od objednávky. Napsal jsem několik emailů, ale vždy se stereotypně odpovědělo automaticky vyrenderovaným mailem "Na Vaší objednávce pracujeme, děkujeme, Olimport". Ke konci ledna mi mobil přišel, ze začátku jsem si všiml, že mobil má závadu, jednalo se o žlutý display, radši jsem mobil nereklamoval, poté, co jsem si přečetl, že by se mi mobil mohl vrátit do dvou měsíců a zkousnul závadu. Mobil pracoval ještě dva měsíce, poté odešel signál, zpátky do Olimportu se mi mobil vracet nechtělo a tak jsem šel do místních servisů si mobil opravit. Po třech neúspěšných opravách a několik ztracených stovek se mi dostalo odpovědi ze servisu, že má mobil nejen závadu na obrazovce, ale i v základní desce a signál už nejspíše nikdy nenaskočí, poradili mi, že si mohu koupit už použitý mobil stejného modelu a věci z mého si tam přetáhnout anebo ho hodit rovnou do koše. Nad obchodem jsem zlomil hůl a zašel si do Apple Storu pro nový Iphone. Vím, že se dostanu odpovědi, že je chyba na mé straně, že jsem se obchodu s problémem neozval, ale za tu dobu mi to nestálo, radši si koupím kvalitní, ale drahý mobil, než šetřit a dostat mobil, ze kterého je teď těžítko s nakousnutým jablíčkem. Nikdy jsem neměl horší zkušenost s nakupováním přes internet, tento obchod nedoporučuji.

• ...
    • Neochota
    • Nekomunikativnost
    • Produkty splácané na koleni
    • Záruka 2roky? Tak na to můžete rovnou zapomenout :D

Myslím si, že by tato firma měla rychle vrátit klientům jejich zasloužené peníze a po sléze podnik rozpustit. Vede to tam opička na gumě! Už jsem se smířil, že svoje peníze neuvidím, tak vám ostatním držím palce, k potopení této firmy ke dnu. Good luck.

• Jednoznačně cena + dárek navíc
    • Vůbec nekomunikuje.
    • Tzn. na e-mail, telefon.....

V případě nedodání objednaného výrobku do dané lhůty max.60-ti dnů ( i když bylo uvedeno na jejich web.stránkách do 7 dnů ), budu požadovat navrácení celé částky,jinak se přidám k hromadné žalobě....
    To,že majitel firmy na jejich web.stránky napíše omluvnou zprávu pro zákazníky - ohledně řešení vrácení peněz těm, kteří odstupují od smlouvy,ještě neznamená to,že všichni ostatní,kteří doufají,že jim zboží dodají nemusí být informováni !!! Mají taky odstupovat ???

• Telefon došel po velmi dlouhé době, myslím po třech měsících a několika urgencích.
    • Navíc měl dorazit v akci s powerbankou zdarma ale ta v balíčku nebyla.
    • Poslal jsem reklamaci ale bez odpovědi, jen jednou se mi podařilo dovolat a bylo mi řečeno že mám zavolat za 10 minut...pak už to nikdo nezvedal.

Nedoporučuji

• NIC
    • KOMUNIKACE a SOLIDNOST

Od 2. 3. 2016 mám zaplacené 2 telefony pro dcery, tedy bez pár korun 8.000,- a nemám NIC, ani telefony ani peníze. Telefony NIKDO nezvedá, na maily NIKDO nereaguje! Budu taky asi nucena řešit toto soudní cestou...